Arie Joop de Jonge Johannis Gijsbregt Kramer - Jo - Opa Kramer 32 familieberichten donderdag 26 januari 2012 O IDensenlinq.nl Ös/arJail hi) Bedroefd zijn we door het overlijden van onze zus, tante en oud-tante Jans van den Berg-Otte L. van den Berge-Otte Rinus en Nannij John en Marja Jacco en Janine Etienne en Mariëlle en kinderen Heel bijzonder Heel gewoon, gewoon een Heel bijzondere man. Het is mooi geweest, het is goed zo Arie Cornelis Bouwens Weduwnaarvan Corrie Bouwens-de Klerk Middelburg 10 februari 1926 t Middelburg 24 januari 2012 Jenny en Wim Eckhardt Sabrina Annemiek en René Sanne Sas Willemijn en Danny Wilma en Jan Minderhoud Anne Willemijn Rouaansekaai 123 4331 HE Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 27 januari om 16.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorg stroom. Arie We zullen je missen. Kees en Joke. Verdrietig nemen wij afscheid van Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor ons heeft betekend Anton en Vera Bedroefd heb ik kennis genomen van het overlijden van Arie Bouwens G. de Brabander-de Klerk (in herinnering) W. de Brabander Agtekerke, 24 januari 2012 Door de Heer is, na een leven met veel zorg en een eenzaam einde, thuisgehaald onze zus, schoonzus en tante Suzanna Catharina de Feijter-Lucieer Wij zullen ons haar herinneren als een zeer actieve, hartelijke en zorgzame gastvrouw. Barendrecht: P.J. Lucieer S. Lucieer-Cijsouw en kinderen Heden bereikte ons het droeve bericht dat op 24 januari 2012 is overleden onze schoonzus en tante S.C. de Feijter-Lucieer echtgenote van J. de Feijter Wij wensen onze broer, zwager en Wim met gezin veel sterkte met dit verlies. Marga (in herinnering) Middelburg: J. de Marèe-de Feijter J.G. de Marèe (in herinnering) vs Heer Hendriks kinderen: C.M. Sonnevijlle-de Feijter J.I. Sonnevijlle Sluis: P. de Feijter (in herinnering) Neven en Nichten Met droefheid hebben wij kennis genomen dat, na een ernstig ziekbed, is overleden onze buurman Wij wensen Jenny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Jan en Christien Dooge Martin en Mirjam Flikweert Wim en Hannie Houtekamer Rinus en Beja v.d. Neut Sjoerd en Lenie Zwart en kinderen - De Heer is mijn herder Na een zorgzaam leven is rustig ingeslapen mijn man, onze vader en opa Adriaan Geldof - Adrie- A 27 april 1930 124 januari 2012 Rustzacht Ina Geldof-Viergever Peter Geldof Serge Geldof Niels en Rianne Geldof - Francke Trudy en Hans Blokpoel - Geldof Sietse Blokpoel Noordweg 211 4333 GE Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het verzorgend personeelen de vrijwilligers van zorgcentrum Rustenburg hartelijk bedanken voorde liefdevolle verzorging. Zijn laatste weken waren de allerzwaarste weken uitzijn werkzame leven! Verdrietig om zijn overlijden, maar blij dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben en dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend is na een kort ziekbed op de zeer hoge leeftijd van bijna 96 jaar rustig ingeslapen mijn lieve zorgzame man, onze onvergetelijke (schoon)vader, opa en overopa Colijnsplaat, 15 februari 1916 Colijnsplaat, 24 januari 2012 Colijnsplaat: Jo Kramer - Bakker Goes: Ina en Chris Heijnsdijk - Kramer Goes: Corrie en Leen (in herinnering) Schipper - Kramer Colijnsplaat: Jaap en Addy Kramer - de Fouw Oudelande: Riet en Kees Matthijsse - Kramer Colijnsplaat: Nel en Joos van Belzen - Kramer Colijnsplaat: Catie en Daan Schroevers - Kramer Koudekerke: Joke en Adri Dingemanse - Kramer Colijnsplaat: John en Corien Kramer - Zoeteweij Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar dr. Van Delft voor zijn inzet en zijn begeleiding tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn man, onze vader. Deltastraat 2, 4486 BT Colijnsplaat De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 28 januari om 15.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er van 15,00 tot 15.10 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wij zijn erg verdrietig nu onze oude is overleden. Wat was hij altijd blij als we langs kwamen. Wij leven erg met oma mee en wij wensen haar heel veel sterkte. Eljo en Harry, Femke, Evi en Mike John en Joyce, Meg en Bo Jacco en Marjolein, Gavin Marcel en Renate, Lieke en Tijmen Michel en Lianka, Naomi en Rowdy Sabine Joyce en Edwin, Doug, Flenn en Meg Jacqueline Martin en Sandy, Zoe Mariska en Rob, Sven, Amber en Isa Jack en Marleen, Roan en Lara Erwin Ben en Lonneke Nadia Donna

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32