Wat blijft is de emotie... "0"M familieberichten Fietsen genieten in de Moezelstreek Exclusief familieberichtenonl ine.nl K donderdag 26 januari 2012 |3I Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant vanaf Vertrekdata en prijzen Voor meer informatie en boekingen: voor de lezers van deze krant! I 5-daagse fietsreis Duitsland incl. vervoer, reisleiding, verblijf, ontbijt, diner én gebruik van de Gazelle Innergy fiets! Met deze sportieve reis maakt u kennis met de populaire Moezelstreek. Heerlijk fietsend over de vlakke routes geniet u van de afwisselende omgeving, waarna u kunt eindigen met een drankje op een gezellig terras. Als u vóór 24 februari 2012 boekt, ontvangt u ook nog eens een korting van C 15,- per persoon! Boek dus nu deze complete reis vanaf slechts 424,-. Fietsprogramma: 3 routes van 31-54 km per dag o.l.v. NL-sprekende reisleiding op een gloednieuwe Gazelle Innergy fiets mét elektrische trapondersteuning. Dag 1: via Asten en Königswinter rijden we naar Dieblich. Dag 2 - 4: Route 1: van Enkirch via Ediger Eller naar Cochem. Route 2: van Beilstein naar Brodenbach. Route 3: van Dieblich naar Koblenz. Dag 5: terugreis naar Nederland. Hotel Pistono*** Dit 3-sterren hotel ligt in Dieblich en beschikt o.a. over een receptie, lift, café, restaurant, wijnkelder, overdekt zwembad en een sauna (tegen betaling). Uw kamer beschikt o.a. over een televisie, kluisje, douche en toilet. Normale prijs Lezersprijs 5 dagen v.a. cj&erf nü v.a. 424,- Prijzen zijn per persoon, o.b.v. 2 personen. Inclusief: busreis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reisleider, Nederlandse fiets-/reisleiding, 5 dagen (4 nachten) verblijf in Hotel Pistono o.b.v. 4 x ontbijt en diner/gebruik Gazelle Innergy fiets, fietsprogramma en afscheidskoffietafel. Boeken via internet: Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR21617 Kies uw vertrekdatum, bekijk de prijsberekening, en klik'op de button BOEK NU. Klik.in het volgende scherm op 'de actiecode invóerén' en typ hier WEG40003 Nu wordt uw korting van €15,- p.p. geactiveerd! Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21617 en actiecode WEG40003 en u ontvangt uw korting van 15,- p.p. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 23 februari 2012. Vertrek: op maandag van 7 mei ti'm 3 september 2012. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies en entreegelden, stadsgidsen. fietsver- zekering, reserveringskosten 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor informatie naar www.kras.nl/LR21617 waarom zou je meer betalen -M.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31