sport j 2 7 Topbezetting bij Masters of Dressage Stroom Debbaut en Wisse langer bij Fortis Zambia en Libië in evenwicht Hoondert/De Waard krijgt deksel op neus Van de Velde verliest in drie sets Bewust Vitaal box pzc.nl/webwinkel donderdag 26 januari 2012 Powerlifter Art Asrian van Art of Power traint in de garage van zijn woning in Hulst. Zijn ploeggenoot Donovan Dobbelaar (rechts) komt regelmatig langs om mee te trainen. foto Peter Nicolai restein uit Grijpskerke bleek het shirt te klein om een goede presta tie te kunnen neerzetten. Daar door eindigde Art of Power op de vierde plaats. De komende weken kunnen ze zich revancheren. As rian neemt samen met Gerestein eerst deel aan een internationaal sterk bezet toernooi in Kopenha gen. Op 26 februari volgt de NK powerlifting en op 18 maart is het NK bankdrukken. De NK is ook een kwalificatiemoment voor de Europese kampioenschappen en wereldkampioenschappen. Asrian: „Mijn doel is het Nederlands re cord scherper te stellen." De vere niging wil tezijnertijd in Zeeuws-Vlaanderen een centrale training beleggen. NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Vanaf morgen tot en met zondag wordt de derde editie van de Masters of Dressage in stal de Kroo in Nieuw en Sint Joosland gehouden. Een nieuw onderdeel is de Grand Prix waaraan potentiële kandidaten voor de Olympische spelen in Lon den meedoen. Hoogtepunten zijn de kür op mu ziek op zaterdagavond alsmede de Rubiquil Cup en de Dressuurmati- nee op zondagmorgen. Voor de Dressuurmatinee zijn Alex Silf- hout en diens zoon Diederik ge strikt. Alex staat bekend als-een echte kampioenmaker. Diederik is één van de jongste internationale Grand Prixruiters van Nederland. 'Het powerliften wordt nog altijd geassocieerd met doping. Dat beeld klopt niet meer' Art Asrian Water, licht, gedachten, Gevangen in mezelf, Gevangen in de lucht, Vrij tussen het land, Sneller dan het denken, Kracht putten uit water, Licht in mijn hoofd, Een wereld vol leven, Een ruimte vol gedachten, Het licht brengt me verder, Het voert mij naar gedachten, Ver in de ruimte, Zodat ik alles los kan laten, En me met de stroom mee laat voe ren. J. Tax Vlissingen OOST-SOUBURG Leonard Debbaut en Robin Wisse zijn ook na de zomer nog de hoofd trainers van korfbalvereniging For tis. De twee beginnen dan aan hun t;\\ derde gezamenlijke seizoen bij de club uit Oost-Souburg. Debbaut stond al eerder in zijn eentje voor de groep. Fortis speelt zowel op het veld als in de zaal in de eerste klasse. BATA Zambia is na twee groepswedstrij den in de Afrika Cup nog ongesla gen. De formatie speelde gistera vond op de drijfnatte grasmat van het grootste stadion van Bata in Equatoriaal-Guinea gelijk tegen Li bië (2-2). Ahmed Osman bracht Li bië tweemaal op voorsprong. Zam bia kwam op gelijke hoogte door treffers van Emmanuel Mayuka en Christopher Katongo. SAS VAN GENT Het driebandenteam van Hoon- dert/de Waard verloor onverwacht van Bottles/De Parel met 1-7. De thuisploeg, die niet eens in zijn sterkste opstelling aantrad, trok toch ruimschoots aan het langste eind. De onderlinge verschillen wa ren niet echt groot. Sjaan van Kuyk speelde gelijk, Frans de Koek, Piet Koek en Bram de Waard verloren. KAARST Tennisster Bernice van de Velde is gisteren tijdens het futuretoernooi van Kaarst uitgeschakeld in de eer ste ronde. De twintigjarige inwoon ster van 's-Gravenpolder verloor van de Slowaakse Anja Prislan: 2-6 7-6 2-6. Van de Velde was maandag via de kwalificaties tot het hoofdtoernooi doorgedrongen. Prislan was de nummer acht van de plaatsingslijst. Bewust Vitaal neemt u mee in een oefenprogramma dat met specifieke trainingen uw lichaam binnen afzienbare tijd helemaal aftraint. Duidelijke oefeningen die u gewoon thuis kunt doen zonder dat u naar de fitnessschool hoeft. De 5DVD box Bewust Vitaal bevat de volgende delen: cardio, buikspieren, yoga, pilates, hele lichaam. Totale speelduur van 267 minuten. Kijk voor meer informatie in de webwinkel. Adviesprijs 10,95 Lezersprijs 12,95* exclusief verzendkosten categorie dvd's en games

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27