Willem de Oude Wim de Oude Wim de Oude Wim de Oude 36 Ifamilieberichten dinsdag 24 januari 2012 0 IDensenlinq.nl Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gerwin Moens Broer van onze schoonzoon, zwager en ome Marijn, dochter, zus en tante Erica. Broer van mijn vriendinnetje Anne-Linde. Sterke de Heere de familie in dit zware verlies Henk en Lieneke Wondergem Marleen en Peter, Nienke en Sophie Maaike en Eric, Lieve Jakolien en Dave Eline Arnemuiden, 20 januari 2012 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gerwin Moens Student aan het Maritiem Instituut De Ruyter. Wij wensen de ouders en familie van Gerwin alle kracht en sterkte toe met het verwerken van dit verlies. We gedenken Gerwin met warmte en respect. Studenten, college van bestuur, directie en personeel ROC Zeeland, Maritiem Instituut De Ruyter We hebben zoveel vragen, maar antwoord krijgen zullen we nooit. We gaan je missen lieve Ger. Gerwin Moens Familie veel sterkte toegewenst! I^Aarco en Monique, Linda en Rowin, Lisa en Marco, Marleen en Justin, Ben, Theo, Lennart, Lionel, Jesse, Michael, Marius, Laura en Clarine Geschokt hebben wij kennis genomen van het over lijden van Gerwin Moens Wij wensen de familie van Gerwin heel veel sterkte toe in de moeilijke tijd die komen gaat en met het verwerken van het verlies. Directie, management en personeel Zes Goes B.V. Met verbijstering en met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van het broertje van onze vrienden Cor en Michelle Gerwin Moens Wij wensen onze vrienden en heel de familie heel veel kracht en sterkte toe. Gert-Jan en Linda, Wesley en Caroline en Remco en Saranna Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Gerwin Moens Dit bericht heeft ons diep geraakt, onze gedachten en medeleven gaan uit naar onze gewaardeerde medewerker, vrouw en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze verdrietige periode. Directie en personeel MBE afbouw Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerwin Moens Zoon van onze vrienden Johan en Anneke Sterke de Heere Johan, Anneke en de kinderen in dit grote verlies. Johan en Mariska Hoogerland Geralyn, Jorian en Anne-Lize Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Gerwin Moens zoon van onze collega Johan Moens Wij wensen de familie Moens veel kracht toe met dit zware verlies. Alle collega's van Koeriers Service Zuidwest Jij blijft wie je bent, zo eigen en vertrouwd. Je wil hem niet graag missen, omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag, datje hem moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na een leven vol liefde en hartelijkheid voor allen die hij liefhad is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Wim 16 april 1935 122 januari 2012 Nellie de Oude-Evertse Rineke en Marco Jacques, Nady en Ferrie, Lindy en Joop Joost en Eline Nicole, Willeanne Jan-Willem en Wilma Liza, en Leon, Robin Rinie en Ellen Tim, Joeri De Cranestraat 3,4301 MH Zierikzee De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 27 januari in de Chr. Geref. kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee, aanvang 10.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.40 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Geen bloemen In plaats van bloemen kunt u een gift geven aan het KWF, een bus hiervoor staat bij het condoleanceregister. tT1iliÉliÉr Bedroefd delen wij u mee dat onze lieve broer en oom is overleden Wim de Oude Kerkwerve: Krina Rotte-de Oude Spijkenisse: Annie de Oude Kerkwerve: Marian en Karei Mannie en kinderen 's Gravenpolder: Wim Rotte en kinderen We wensen Nellie en de kinderen Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wat blijft is de herinnering Corry en Geert Mart in liefdevolle herinnering Marcel en Jacqueline Leon Wim en Thea Nella in liefdevolle herinnering Rick en Esther Wendy en Raymond achterneven en achternichten Zierikzee, 22 januari 2012 Zondag 22 januari is overleden mijn schoolkameraad en onze lieve vriend We loensen Nellie en haar gezin sterkte en kracht toe in alles. Co Quist Leny Quist-den Boer Perry Met droefheid hebben wij kennis genomen dat, na een kortstondig ziekbed, is overleden ons trouw koorlid in de leeftijd van 76 jaar. Wij bidden Nellie, haar kinderen en kleinkinderen de troost en nabijheid toe van de Heere. Dirigent, leden en bestuur, Chr. Geref. koor "De Lof stem" Ben Schot, voorzitter Tiny de Bakker-Radix, secretaresse Neem, Heer, mijn beide handen en leidt Uw kind tot ik aan de eeuwige stranden de ruste vind. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame en geliefde tante Tonny Schoolmeester weduwe van W.A.de Vos Koudekerke Goes 9 september 1913 21 januari 2012 Namens de familie en executeur testamentair: M.P.Scherp Correspondentieadres: Dhr. M.P.Scherp J.A.v/d Perrestraat 107 4336 XZ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheidnemen op vrijdag 27 januari van 09.30 tot 10.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44