Ovafrd üsn Paulien de Bruine - Diepenbroek Paulien de Bruine Lieve Paulien O fnenseniinq.nl dinsdag 24 januari 2012 familieberichten 135 Waarom al dat vechten. Waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag nog verder, maar verloor dit gevecht Vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en trotse oma en onze lieve dochter en schoondochter *4 mei 1964 t 21 januari 2012 Rinus de Bruine Jeroen en Jacomien Lisa Marcel en Suzanne Vera Monique Albert en Truus Diepenbroek Richard f E. de Bruine - Meerman S.M. Loncquestraat 1 4307 BG Oosterland Paulien is thuis opgebaard. De herdenkingsdienst zal gehouden worden vrijdag 27 januari om 10.30 uur in het dorpshuis Oosterhof", St. Joostdijk 27 te Oosterland. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te ontmoeten in bovengenoemd dorpshuis. - Kom zoals je bent Na een langdurig ziekbed en op een bijzondere wijze hiermee omgegaan, is op veel te jonge leeftijd overleden mijn lieve schoondochter en onze lieve schoonzus en tante J. de Bruine in liefdevolle herinnering E. de Bruine - Meerman Suzan en Wim Jaap in liefdevolle herinnering en Adry in liefdevolle herinnering Mariana Hans en Betsie Hennie en Kees Coby en Henk Cora en Joop Henk en Wilma Kees en Joke Jaco en Eline Neven en Nichten Wij wensen Rinus en de kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Oosterland, 21 januari 2012 Te lang heb je geleden. Te kort is het verleden. Het verdriet zullen we delen, maar nooit zullen we je vergeten. Jaap en Martina Nellie Jaco en Rian John en Dyanne Sjaak en Lena en kinderen Oosterland, 21 januari 2012 De Heere is mijn Herder. Psalm 23 Na een jarenlange, liefdevolle verzorging in Ter Reede is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en oma Katharina Benschop-de Bree sinds 15 december 1993 weduwe van Arie Benschop Grijpskerke, 26 april 1938 t Vlissingen, 21 januari 2012 's Gravenzande Grijpskerke Etten-LeurErik en Willette Benschop-Roelse Tony Ralph Maureen OldenzaalAco en Joke Benschop-Donze Amelien Stefan Carianne Stefan Nico GrijpskerkeVico en Rian Benschop-de Witte Mariëlle, Alinda Martijn Laura Elly en Wim Visser-Benschop William, Regina, Sophia, Laurens Cariena Benschop Jacqueline, Mathilde, Maurice, Johan, Reinier OosterlandFrancisca en Dicky de Jager-Benschop Nadine Correspondentieadres Erik Benschop Geerkade 5-j 4871 CK Etten-Leur De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op D.V. donderdag 26 januari om 11.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. C.G. Vreugdenhil. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze speciale dank gaat uit naar alle verzorgers van woning 13 van Zorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben delen wij u mee dat na een ernstige ziekte is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jansje van den Berg-Otte Jans sinds 6januari 1990 weduwe van Dingeman van den Betg *15 april 1920 f 23 januari 2012 Bminisse: Bram van den Berg Annemieke Schot-van den Berg Cees Schot Oud-Beijerland: Annette en René Zierikzee: Ben en Esther Kay Java Bminisse: Eveline en Justin Singel 10 4311 HZ Bminisse Donderdag 26 januari is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Stiltecentmm van Zorgcentmm "In 't Opper" aan de Dr. de Kockstraat 13 te Bminisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal aansluitend om 13.30 uur aanvangen, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats aan de Molenweg te Bminisse. Na de begrafenis is er in genoemd Stiltecentrum gelegenheid de familie te condoleren. Liever geen bezoek aan huis Wij zijn verdrietig dat we onze geliefde oom Johan van den Dorpel zo vroeg moeten missen. We zullen hem blijven herinneren als de oom die ons in de schoolvakanties veel van Nederland heeft laten zien vanuit de vrachtwagen. Joris, Harm en Martijn Meeuwsen Hoewel we wisten dat hij ziek was, kwam zijn overlijden toch onverwacht en veel te vroeg. Wij zijn dan ook verdrietig door het overlijden van onze buurman Johan van den Dorpel Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in de tijd die komen gaat. Fam. van de Berge-Dijl Ko van de Parel en Addie van de Vrie Fam. van Noorden Fam. Groenendal Fam. de Jong-Harthoom Fam. Bergwerf Fam. Wisse Fam. Smid Fam. van Belzen Fam. de Rooij Fam. van Eek Luc en Nel Minnaard Na een lange ziekte is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacoba Adriana Groenleer - Dominicus Wij wensen de familie sterkte met het verlies. Groningen A.M. Oosterwijk - Dominicus Wemeldinge M. Dominicus - Hoogesteger Goes F. Dominicus - van den Broecke neef en nichten Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Pietemella Schijf weduwe van Adriaan Pieter Slager A 19 september 1921 t 22 januari 2012 Het is ons tot troost dat zij in Christus is ontslapen. De laatste jaren is zij liefdevol verzorgd in Zorgcentrum Geldershof te Dirksland. Herkingen: Leni van Eist-Slager Arie van Eist Arie en Lydia Corine Gert Amemuiden: Leo Slager Ineke Slager-van Waardenburg Arjan en Hillie Bettina en Christiaan Zorgcentrum Geldershof, Dirksland Correspondentieadres: Sint Elizabethstraat 32a, 3249 BC Herkingen Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. vrijdag 27 januari 2012 van 12.00 uur tot 12.20 uur in verenigings gebouw 'De Fontein' naast de Hervormde Kerk van Herkingen. De rouwdienst zal in deze kerk worden gehouden om 12.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Haven- dijk in Middelburg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Rectificatie In tegenstelling tot eerder bericht, delen wij u mede dat de afscheidsbijeenkomst van Maria Ludovica de Smit-Theune - Riet - gehouden zal worden op donderdag 26 januari om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43