PetroieuMt KMIOK Mobiel 7' dinsdag 24 januari 2012 Een heteluchtkanon is veelal bedoeld om grote schuren, partytenten of bouwplaatsen te verwar men. Maar wanneer de cv uitvalt, levert het warmtekanon van Munters, de Sail Kid, aangename warmte. Voor grotere calamiteiten is de Sail Kid echter niet geschikt. Want hoewel de Sail Kid gasaangedreven is, heef het apparaat ook stroom nodig omdat de warmte verspreid wordt door een elektrisch aangedreven propeller. De Sail Kid van Munters kost 149 euro. Meer informatie is te vinden op www.munters.com Een petroleumkachel is eigenlijk iets van vroeger toen huizen nog geen cv hadden. Maar een petroleumkachel als de Tonysun Foetsie is een handige back-up mocht de verwarming het even niet meer doen. De Tonysun Foetsie geeft namelijk tot wel 17 uur warmte. Handig is ook dat je bovenop de kachel een keteltje op pannetje kunt zetten om water op te verwarmen. De Tonysun Foetsie is ook geschikt voor gebruik in een schuurtje, garage of voortent. Dit kacheltje kost 49,95 euro. Meer info: www.tonysun.com Er zijn ruimtes in huis waar je een sfeerkachel wilt hebben, maar waar geen gasaansluiting of afvoer aanwezig is. Dan biedt de mobiele kachel van Bade een oplossing. De PT-N08A is namelijk geschikt voor gebruik van 5 en 11 kilo gasflessen. Achterin de kachel is plaats voor de gasfles, dus die is mooi weggewerkt. De kachel heeft ingebouwde wieltjes en is eenvoudig te verplaatsten. Een ideale kachel voor op de slaapkamer, het kantoor, in een vakantiewoning of een serre. De kachel heeft een C02-beveiliging en schakelt automatisch uit bij te weinig zuurstof, lekkage of overver hitting. Deze sfeerkachel kun je natuurlijk prima inschakelen in geval van stroomuitval. De PT-N08A kost 89,95 euro. Meer info: www. bade.biz

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23