6| Lkhtqeurfckt Owtdxror dinsdag 24 januari 2012 De Campingaz Blue Cat is een van de lichtste kacheltjes op de markt. Deze kampeerkachel klik je eenvoudig op een gastankje. Daarmee heb je zeker zeven uur aan warmte. De Blue Cat van Campingaz weegt maar 1700 gram en is ook handig voor de niet-kampeerder om achter de hand te hebben, mocht thuis de verwarming niet meer werken. De Blue Cat kost 59,95 euro. Meer is te lezen op www.campingaz.com Met de rugzak op pad door besneeuwde vlak tes van Noorwegen of in de mistige hooglan den van Schotland? Met de Heat Pal 5100 zit je er 's avonds warmpjes bij in je tent of hut. Het apparaat is ontwikkeld om een kleine ruimte te verwarmen en tegelijkertijd als kooktoestel te fungeren. De Heat Pal 5100 werkt op spiritus en brandt dus in praktisch alle omstandighe den. Met een vol tankje heb je zo'n vijf uur warmte. Het kacheltje weegt 2170 gram en is te koop voor zo'n 180 euro in outdoorzaken en via internet. De omstandigheden zijn winters en je raakt in de problemen. Wat dan? Elk survivalprogramma op de televisie zal je vertellen dat warmte dan van levensbelang is. Ga je als outdoorliefhebber in het uiterste noorden van Scandinavië een tocht maken, dan kan een klein, handzaam kacheltje dus een nuttige aanvul ling van je uitrusting zijn. Nu is Nederland natuurlijk Lapland niet. Toch is het ontzettend aangenaam wanneer je ook in ons eigen land een noodkachel kunt aanzwengelen als midden in de winter een keer de stroom uitvalt. Kortom: een paar warmhouders op een rijtje. Dennis Rijsbergen Colofon Buiten Binnen: verschijnt elke dinsdag als bijlage bij de PZC en BN/DeStem Buiten Binnen is een bijlage over leven en bewegen in Zeeland U kunt ons informeren: e-mail: buiten@pzc.nl website: www.pzc.nl postadres: PZC o.v.v. Buiten Postbus 91,4330 AB Middelburg telefoon: 0118 434010 Coördinatie: Jan van Damme telefoon: 0118 434014 mobiel: 06 542 671 57 e-mail: J.vandamme@pzc.ni Vormgeving: Sander van der Bijl Advertenties: Verkoopteam Zeeland telefoon: 0118 434070 teamzee!and@bndestém-pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 22