Modellen met tv-ambitie Syivie Meis gaat modellenwedstrijd The face presenteren, Paulien Huizinga zal in Zorgeloos verliefd alleenstaande moeders aan de man helpen. Ze zijn niet de enige (ex-)modellen met tv-ambities. Als coach, kandidaat of entertainmentdeskundige kunnen ze hun houdbaarheidsdatum aanzienlijk verlengen, door Rivka Croenier Kruimeldief met ambities Mevrouw Delon De eendagsvlieg Snackmeisje in de afkickkliniek Deskundige in entertainment Multitalent Alleenstaand TERUGGESPOELD Back to the future media@wegener.nl y 1 media 024-3650570 Zaterdag 21 januari 2012 Kim Feenstra, winnares van de tweede editie van Holland's next topmo del, voorheen escortgirl en kruimeldief, ontpopte zich tot BN'er die voor alles te porren is. Tussen modellenklussen door deed ze mee aan de uit puttingsslag 71 graden Noord, roerde haar mondje in Ranking the stars, werd in Expeditie Robinson opgevreten door muggen, proefde aan het daklozenleven in Stinkend beroemd en dakloos en ontdekte in Sterren dan sen op het ijs dat schaatsen 'niet haar ding is'. Wat is wel haar ding? Geen spelshow of quiz, maar diepte-interviews. Liefst met Oprah of Hillary Clinton, zei Kim opgewekt. Hoongelach was haar deel, maar laat Kim maar schuiven. Ze scoorde ondertussen wel een rol in de veelgeprezen BNN-serie Van God los. En dat had vast ook niemand verwacht. s Ook Rosalie van Breemen kreeg een vrouwenhulp programma. De ex van filmster Alain Delon mocht als ervaringsdeskundige aan de slag voor de Ex wives club, waarin vrouwen hun leven zonder vriend of man op de rails proberen te krijgen. Ze klust bij als journalist, boekenschrijfster en columnist, maar op tv is het stil. Volgens de laatste berichten wordt ze het 'gezicht' van een nieuw radiostation. Verrassend. De tv-carrière van Yfke Sturm kwam nooit van de grond. Wie weet nog dat zij de eerste presentatrice was van Holland's next topmodelZe haalde de eind streep van het tweede seizoen niet. De fmale werd ge presenteerd door Renate Verbaan, zodat Yfke zich kon richten op de finalisten, was de smoes. Het was haar eerste én laatste tv-avontuur. Nu zet ze zich weer volledig in voor het miljoenenmerk dat ze is. Sylvia Geersen maakte haar deel name aan Holland's next topmodel aardig te gelde. De modellenklus sen stroomden binnen, maar dat stilde haar honger naar roem niet. Eerst ontpopte ze zich als nieuwe Cora van Mora, daarna kwam ze met een eigen soap. Dat avontuur liep anders af dan gepland. Ze stak haar neus iets te enthousiast in de cocaïne en kreeg van de makers de keus: afkicken met de camera erbij of geen soap. Sylvia koos voor het eerste. Je moet tenslotte iets over hebben voor je televisieambities. Anouk Smulders vloog tien jaar de wereld over als model en kon toen ze met haar paparazzi-echtge- noot was gesetteld in Nederland, aan de slag bij Shownieuws. Model- len doen het namelijk altijd goed als entertainmentdeskundige, is de opvatting. Ze stapte over naar Tal pa en toen de boel werd opge doekt, verhuisde ze mee naar RTL, waar ze bij RTL Boulevard beland de. Collega Sjimmy Bruijninckx leg de een vergelijkbare route af, maar haar tv-carrière eindigde onlangs bij Shownieuws. Dat krijgt een nieuw jasje en daar past ze niet in. M Zorgeloos verliefd. Vanaf 29 februa ri bij SBS 6, om 20.30 uur. Q The face. Eind februari, RTL 5. M Reageren? redactie.media@wegener.nl Daphne Deckers boerde goed op catwalks en covers, maar dat was niet genoeg. Via Veronica stoomde ze door naar de eerste Big brother, waar half Neder land voor thuisbleef Daarvoor scoorde ze al een rolletje in de film Tomorrow never dies. Haar huwelijk met toptennisser Ri chard Krajicek doofde de ambi ties allerminst. Sinds 2007 is ze vergroeid met Benelux' next top model. Ook stortte Daphne zich op minder succesvolle seksege noten. In Mijn geheime missie hielp ze huismoeders de ar beidsmarkt op en-in De naakte waarheid praatte ze onzekere vrouwen therapeutisch uit de kleren. Tussen de bedrijven door vindt Daphne Deckers de tijd om een onwaarschijnlijke hoeveelheid bestsellers en co lumns te produceren. Met haar ervaringen als fotomodel, moe der en echtgenote als onuitput telijke inspiratiebron. Paulien Huizinga, in 1991 net niet Miss Universe, begon begin jaren negentig al als tv-presentatrice. Ze was sidekick van Albert Verlinde in Showtime en Showbizz. Daarna verdween ze uit beeld tot 2009. Ze dook op als panellid van Zo vader, zo puberzoon. Pas toen haar steen rijke man Michiel Mol met een an der wegliep, maakte ze weer werk van haar tv-ambities. Ze wilde een leuk tv-spelletje of achter de desk bij RTL Boulevard, maar SBS had iets anders in petto: als alleenstaan de moeder van drie kinderen kan ze zich goed inleven in de hoofd personen van Zorgeloos verliefd, waarin alleenstaande moeders aan de man worden geholpen. Vanaf 29 februari is het resultaat te zien. Een mens ziet in zijn leven tal van films, toch blijven er maar een paar voor eeuwig bij. 'Back to the future' is er voor mij zo eentje. Ik verwacht te er eigenlijk weinig van toen ik als 16-jari- ge de bioscoop inging, twee uur later stond ik in extase weer buiten. Alsof ik tachtig rondjes in een achtbaan had gezeten. Dat 'Back to the future' zo overweldigend is, komt omdat de film je op verschillende niveaus raakt. Perfect uitgewerkte tijdreis- verhaal, nostalgische terugblik op de jaren vijftig, humor die vanzelf ontstaat als een puberzoon wordt teruggeflitst naar de pu- door Ivar Hóekstra bertijd van zijn ouders, muziek en bijzon dere special effects. Michael J. Fox tilt de film vervolgens nog eens van 'uitstekend' naar het niveau 'geniaal'. Wat was er gebeurd als niet hij, maar Eric Stoltz de hoofdrol had gespeeld? Dat was oorspronkelijk het plan. Maar na vijf we ken filmen, kwam regisseur Bob Zemeckis erachter dat Stoltz niet de juiste keuze voor de rol van Marty McFly was. Fox zat over dag vast aan de opnames van de comedy 'Famliy ties', dus nam Zemeckis een waan zinnig besluit: er werd 's avonds en 's nachts gefilmd. Er werd roofbouw op Fox gepleegd, des te knapper is het dat hij de hoofdrol zo onweerstaanbaar invulde. Met zijn komische timing en natuurlijke charme geeft de acteur, die nu gekweld wordt door Parkinson, ziel en extra vaart aan de film. Zijn volledig 'over the top' gi taarsolo bij Marty's Chuck Berry-imitatie op het schoolbal zou bij iedere andere ac die ene hoofdrol in het schooltoneelstuk 'Billy, de jongen die teveel wist'. Niemand vond dat ik ook maar in de buurt kwam van Michael J. Fox. Ik kwam vooral dicht in de buurt van Ivar Hoekstra, de jongen die te weinig wist. Mijn droom een tweede Fox te worden, is inmiddels begraven op het kerkhof van op- 1 gegeven dromen, naast onder meer die van profvoetballer en kinderboekenschrijver worden. Ik troost mij maar met de gedach te dat er nooit een tweede Michael J. Fox zal komen. Ik heb hem tot nu toe nog niet kunnen ontdekken. Fox zelf zei vorig jaar nog dat 'Back to the future' tijdloos is. En inderdaad, ook nu nog werkt de film bij mij als de ultieme an- tidepressiva. Wanneer mijn club verloren heeft, dat nieuwe liefdesproject niet terug- sms't en het eten is aangebrand, stop ik 'Back to the future' in de dvd-speler. Dan staat de tijd weer even stil. indruk heeft gemaakt. teur flauw uitpakken, maar bij Fox zit de kijker aan het scherm geplakt. Na 'Back to the future' wilde ik maar één ding: een tweede Michael J. Fox worden. Maar mijn acteercarrière bleef steken bij In de serie Teruggespoeld staat wekelijks de spot gericht op een filmklassieker die op veel mensen een onuitwisbare Michael J. Fox (rechts) tilt Back to the future van 'uitstekend' naar het niveau 'geniaal'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 77