PZC 8-daagse voorjaarsreis Pisa Florence Het mooiste plekje van Kroatië! REIZEN Wie kent niet de scheve toren van Pisa, de vol lof beschreven kunst werken van Florence, het Piazza del Campo in Siena en de prachtige Romaanse kerken van de middeleeuwse stad Lucca? Ga mee naar het wereldberoemde Toscane - bekend om zijn kunst, geschiedenis en prachtige landschap - en ontdek zélf de schoonheid van deze populaire Italiaanse streek! U verblijft op zo'n 50 km van Florence in het kuuroord Montecatini. Hier heeft u - naast de prachtige excursies die we maken - voldoende vrije tijd om ontspannen van uw vakantie te genieten. Dagprogramma: Zondag: We vertrekken vanuit Beek en rijden via de Duitse snelwegen naar ons overnachtingshotel in Zuid-Duitsland. Maandag: Via Zwitserland en Lugano rijden we naar Italië. Tegen de avond komen we aan in Montecatini, waar we de komende vijf nachten zullen verblijven. Dinsdag: In de ochtend brengen we een bezoek aan Pisa, waar u vlak bij het Veld der Wonderen uit de bus stapt om de verschillende monumenten op het Campo te bekijken, 's Middags rijden we naar Carrara, beroemd om haar witte marmer. Woensdag: 's Morgens brengen we een bezoek aan de elegante en karakteristieke middeleeuwse stad Lucca met haar prachtige Romaanse kerken. De rest van de dag kunt u vrij besteden. Donderdag: U kunt vandaag genieten van een vrije dag in Montecatini. Ook kunt u meegaan met de optionele dagtocht naar Florence (ca. 25,- p.p. incl. treinvervoer, excl. entreegelden). Tijdens deze dagtocht vertrekken we vanaf Montecatini met de trein naar de hoofdstad van Toscane (duur ca. 45 minuten). O.l.v. een gids maken we een wandeling langs de belangrijkste bezienswaardigheden. Vrijdag: Genietend van hetToscaanse landschap, rijden we naar het prachtige Siena. Hier kunt u op eigen gelegenheid de stad verkennen. Neem zeker een kijkje op het mooiste plein van Italië, het Piazza del Campo! Zaterdag: Helaas zit de vakantie er bijna op. Via de Brennerpas en Oostenrijk rijden we naar ons overnachtingshotel in Zuid-Duitsland. Zondag: We rijden terug naar Nederland, waarna u vanuit Beek met uw eigen auto of de bijgeboekte servicelijn huiswaarts gaat. 8-daagse voorjaarsreis Pisa Florence 18 maart399,- 1 april469,- 15 april469,- Prijs per persoon o.b.v. 2-persoonskamer. Toeslag l-persoonskamer€ 75,-. Excl. lunches, entreegelden, optionele excursies, servicelijn, Calamiteiten fonds, reis--en/of annuleringsverzekering en reserveringskosten. Hotel Byron (of vergelijkbaar) Dit goede middenklasse hotel ligt centraal in Montecatini. Het hotel beschikt over een receptie, lounge, bar, restaurant, terras en lift. Uw netjes ingerichte kamer is voorzien van tv, telefoon, kluisje en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Bijzonderheden: ontbijt buffet, 3-gangendiner. Inbegrepen: reis per Comfort Class bus, o.l.v. Oad-chauffeur/ reisleider verblijf in 2-persoonskamer met bad of douche en toilet H ALFPENSIÖN (ontbijt en diner) vanaf diner le dag t/m ontbijt laatste dag koffie bij vertrek genoemde excursies Opstapplaatsen: Indien u gebruik wenst te maken van de service lijnen, heeft u keuze uit 20 opstapplaatsen. Kosten a 10,- p.p. (retour). Maakt u geen gebruik van de servicelijnen, dan is uw opstapplaats het overstappunt in Beek Montferland. Meer informatie en boeken: Boek deze prachtige reis via onze webwinkel of bel 0900-8482 (o.is p.m.). Min. aantal deelnemers: 25. Vermeld bij reservering het reisnr. BTIT02. BESTE BUS 2012 I! zaterdag 21 januari 2012 Inclusief een bezoek aan de steden Pisa, Lucca en Siena pzc.nl/webwinkel categorie reizen 8-daagse More Inclusive Rovinj, vanaf 149,- p.p. per arrangement WEBWINKEL Rovinj is de koningin onder de Kroatische badplaatsjes. Een pareltje vol schilderachtige middeleeuwse straatjes, smalle steegjes en monumentale gebouwen. Uw hotel biedt een uitstekende basis voor ontspanning en sportieve activiteiten op of rond het strand. De zee is hier prachtig! En bovendien kunt u vanuit uw hotel eenvoudig andere fraaie stadjes in de omgeving verkennen, zoals Pula, met het Romeinse amfi theater, Unesco-werelderfgoed Porec, en Vrsar. Of maakt u een boottochtje naar de eilanden voor de kust? Kortom: een heerlijk arrangement onder de mediterrane zon! Data 06/04-11/05 12/05-08/06 09/06-06/07 07/07-31/08 01/09-07/09 08/09-14/09 15/09-21/09 Lezersprijs' 149,- 189,- 219,- 299,- 239,- 189,- 149,- Uw verblijf Hotel Valdaliso ligt op een prachtig groen schiereiland met uitzicht op de zee en het centrum van Rovinj. Het hotel beschikt o.a. over een ruim eigen (kiezel)strand, fitness, tennis, fiets verhuur, beachvolleybal, duikcentrum, internet- punt en biljart. U verblijft in een tweepersoonskamer met tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, telefoon, tv en badkamer met bad of douche en balkon. Gezinnen met meer dan 1 kind verblijven in een familiekamer. Deze bestaat uit 2 tweepersoonskamers, naast of tegenover elkaar (maar niet met elkaar verbonden). Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calami teitenfonds. Aankomst is mogelijk op zaterdag. Kinderkorting (bij 2 volbelalenden op de kamer) Bij ouders op 2-pk (max. 1): Kinderen 0 t/m 9 jaar: gratis Kinderen 10 t/m 14 jaar: 50% korting Kinderen 15 jaar en ouder: 20% korting Op aparte 2-pk: Kinderen 0 t/m 14 jaar: 40% korting Inbegrepen: 7x overnachting met ontbijtbuffet 7x dinerbuffet gratis drankje (wijn, sap, cola, fanta) bij diner welkomstdrankje gratis gebruik zwembad naastgelegen Resort Amarin Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 80112 www.pzc.nl/webwinkel calegorie reizen autovakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 74