Colofon Jan Hamelink Ad van 't Hof Pieter Dirk Kaijser Mien Vantricht - Schuit Jn ifefiDmmi amilieberschten (Jl IDenseniinq.nl zaterdag 21 januari 2012 familieberichten 145 Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opi Jozef Fuchs hebben ons bijzonder goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Toos Fuchs-van den Berg Kinderen klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, januari 2012 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, bloemen, brieven, kaarten en aanwezigheid bij de begrafenis hier uiting aan heeft gegeven. E.J. Hamelink-van Dixhoorn Kinderen, klein en achterkleinkinderen Hoek, januari 2012 De ontelbare brieven, kaarten, telefoontjes, bloemen en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van kunnen wij in eerste instantie niet anders doen dan op deze wijze bedanken. Het heeft ons heel erg goed gedaan te mer ken dat Ad zo geliefd was. Bep van 't Hof-van Bommel Aad en Debby, Saskia en Rob Temeuzen, januari 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, blijk van medeleven en warme steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Frans Hopmans Het heeft ons zeer goed gedaan. Hiervoor onze welgemeende en oprechte dank. C.M. Hopmans-Leenman kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2012 Wij hebben ons enorm gesteund gevoeld door de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze trotse vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Langs deze weg willen wij u graag heel hartelijk danken. mw. E. Kaijser-de Putter kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Temeuzen, januari 2012 Het gemis zal altijd blijven, maar de vele hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Hendrik Marijs hebben ons steun en troost gegeven. Onze hartelijke dank daarvoor. W.E.S. Marijs-de Jonge Kees en Wilma Linda en Marcel Vlissingen, januari 2012 Hartelijk dank voor de vele kaarten en brieven, het bezoek, de bloemen en de telefoontjes tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Agnes Martinet-Soossens Uw troostende woorden hebben haar en ons goed gedaan. Ferdi en Marja Dobbelaer-Martinet Luc en Fien Martinet-Burm Henny en Lidy van Dorsselaer-Martinet Kleinkinderen en achterkleinkind Hulst, januari 2012 Ergens onaantastbaar ver schittert dierbaar een kleine ster deze zal heel goed weten dat wij nooit vergeten. Schitter maar lieve ster en straal maar zacht zoals een mooi sterretje behoort tot de nacht. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor alle belang stelling en medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van ons lieve zoontje en broertje Damian Zoveel kaarten en telefoontjes. Het heeft ons erg goed gedaan. Chantal en Gertjan Salm-de Rooij Michael Yerseke, januari 2012 Voor de vele blijken van medeleven ons betoond na het overlijden van onze geliefde tante en oudtante Barbora Sanderse - Westerbeke weduwe van Jakob Sanderse betuigen wij u hierbij onze welgemeende dank. Fam. Westerbeke Fam. Sanderse Fam. Steenpoorte Vlissingen, januari 2012 De bezoekjes aan huis, uw aanwezigheid op de begrafenis,de vele kaarten en'telefoontjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jo van Vaardegem hebben ons veel steun en troost gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank Uit aller naam: T van Vaardegem-Brasser Westkapelle Januari 2012 Groot is de leegte die ze achterlaten, dierbaar de herinneringen die blijven. Onze oprechte dank voor de belangstelling en het mede leven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ouders, groot- en overgrootouders Willem de Viet en Elizabeth Adriana Deurloo uw persoonlijke aanwezigheid hebben wij zeer op prijs gesteld. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Sint-Maartensdijk, januari 2012 Voor de hartverwarmende belangstelling en het medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, januari 2012 Zoveel brieven, zoveel kaartjes, zoveel bloemen', zoveel warme belangstelling van zoveel lieve mensen tijdens het ziekbed, na het overlijden en tijdens de uitvaart van mijn lieve partner, onze lieve vader, schoonvader en opa Martinus de Wilde hebben ons diep ontroerd. Deze enorme steun zal ons altijd in herinnering blijven. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven en hulp in deze moeilijke tijd. Wij hebben dit bijzonder op prijs gesteld. Nel van Zanten-Kentie Kinderen en kleinkinderen Goes, januari 2012 22-01-2011 22-01-2012 Maatje de Jonge-van der Schraaf De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Ine De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl ffamqm 33®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43