SP WKm IJzebrandje Lijntje Lageweg W.H.M. de Mul-Schnepp Irene Maria EmeCia van Overbeefce - van Vlaanderen ri&JEiUJgifig Lena Barendregt-van Gastel Cor van den Engel 44 familieberichten zaterdag 21 januari 2012 IHgnsentinq.nl Verdrietig geven wij u kennis dat, na een periode van zorg en verzorging, zacht en kalm van ons is ~IJs~ weduwe van Willem Levinus van der Linde f 14 november 1987 in de leeftijd van 84 jaar. Namens de familie, Ad en Heieen van der Linde en kinderen Zierikzee, 20 januari 2012 Allévo "Cornelia", afdeling "Schelphoek" Correspondentieadres: A.K.J. van der Linde Vlasakkerweg 4 4315 CN Dreischor De samenkomst zal gehouden worden dinsdag 24 januari om 13.30 uur in het Dorpshuis, Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Bogerdweg te Dreischor, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis kunnen we elkaar verder ontmoeten in het Dorpshuis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo "Cornelia" voor de liefdevolle zorg en aandacht. In volle vrede is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van H.A.R. de Mul f 29 september 1924 14 januari 2012 Lex de Mul en Grietje Veldman Paul de Mul Ben de Mul en Tine Oppalfens klein- en achterkleinkinderen Stadhuisplein 79, Temeuzen correspondentieadres Iepenlaan 9 3319 VD Dordrecht De crematie heeft op 20 januari in besloten lering plaatsgevonden. 'Llk apcheid is de geÉoorte van een herinneriny. Nti een mooi leven is overleden onze euo, scfioonzus en tante Weduwe van Izaakjofian Frederik van Overbeeke Vtissingen 26 augustus 1930 t Antwerpen 17 januari 2012 Familie van Overbeeke Familie van Vlaanderen Familie Kint Conespondentieadres Vredehoflaan 362 4382 CJ Vtissingen Irene is overgebracht naar het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 teVtissingen. De gezongen uitvaaitdicnst zal plaatsvinden op dinsdag 24 januari om 13.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk Singel 106 teVtissingen. Aansluitend zai om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafpiaats teVtissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in boven vernoemd uitvaartcentrum. Dankbaar dat zij 'zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog geheel onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma, auw-oma en oma- Holland Krina van Zuijen-Deurloo sinds 10 juni 1978 weduwe van Cornelis Willem van Zuijen Ouwerkerk, 22 november 1925 Temeuzen, 19 januari 2012 Weener(D.): Ineke en Klaus Falk-van Zuijen Claudia en Tarek Lara, Noah Christian en Karin Sarah, Jonas Goes: Fien en Theo Wessels-van Zuijen Ingrid en Willem Selena, Chiara In herinnering: Conny van Zuijen Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging die zij in zorgcentrum Randhofte Goes heeft ontvangen. Correspondentieadres: Calsstraat 12 4463 VX Goes De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 24 januari om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in de koffiekamer van het crematorium. - Lmmm ;m- Voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, die wij van u mochten ontvangen na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van onze' zeer zorgzame moeder, oma en overoma Pieternella Amperse-Saaman willen wij u hartelijk dankzeggen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen -Kortgene, januari 2012 Cyriel Buijsse Ria Buijsse-van Waes kinderen en kleinkinderen Biervliet, januari 2012 Voor het vele hartelijke medeleven, persoonlijk en schriftelijk, die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve zuster en schoonzuster en onze tante betuigen wij onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan. L.J. van Gastel C.E.A. van Gastel-van Schelven J.L. van Gastel C.M. van Stee Zierikzee, januari 2012 Voorgoed uit ons leven, maar voor altijd in ons hart. Hoe mooi is het dat zovelen die gedachte met ons delen. Vanwege de overweldigende belangstelling na het overlijden van onze Dave is het ons helaas onmogelijk allen persoonlijk te bedanken. Zoveel medeleven zal ons tot steun zijn om de verplette rende werkelijkheid te weerstaan. Kik en Ingrid Borsboom Nick Mike en Amy Zierikzee, januari 2012 De wanne en overweldigende belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame papa en trotse opa heeft ons doen beseffen dat hij niet-alleen voor ons, maar ook voor u allen veel heeft betekend. Uw aanwezigheid tijdens de afscheidsdienst, de woorden van troost en de vele schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar wij realiseren ons er des te meer dooi" dat wij omringd worden door liefdevolle mensen. Uw steun geeft ons kracht om verder te gaan. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Wij willen een ieder die met ons heeft meegeleefd in de moeilijke dagen na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader en opa bedanken. Het is een grote steun geweest. Vlissingen, januari 2012 Familie van den Engel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42