V IMRtta' titt&ÈÊm JiibïÉUfjj J.J. Dalebouten M.A.J. Dalebout-van der Weel Dvsfrèüëi Leendert Fonkert Drs. Willem Marinus Cornelis van Baaien *%- Wolf Gularek Lieve Opie, Wolf Gularek (J) IDens0nlinq.nl zaterdag 21 januari 2012 familieberichten 143 Op woensdag 25 januari zijn onze ouders en grootouders 60 jaargetrouwd. Wie ze hiermee wil feliciteren is van harte welkom op woensdag 25 januari a.s. van 15.00 tot 17.30 uur in Restaurant "De Schouwse Hoeve". Ellie en Peter, Jeroen 25 januari 2012 Daleboutsweg 2/B 4328 PN Burgh-Haamstede Op woensdag 25 januari a.s. zijn onze ouders, groot- en overgrootouders Dies en Lena Schipper-Geene 60 jaar getrouwd Wilt u hen hiermee feliciteren, dan bent u van harte welkom op zaterdag 28 januari a.s. tussen 16.00 tot 18.00 in het grand café van woonzorgcentrum de Fonteijne, Hoefbladstaat 14451 TL Heinkenszand Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Koriander 2,4451 TA Heinkenszand We zijn bedroefd om het overlijden van onze broer, zwager en papa Itja Izaak Ruland Akaluaman Middelburg: Herman en Annemarie Middelburg: El Nijmegen: Claudia en Tommy St. Laurens: Irijenan en Sander Amsterdam: Maarten en Jenny Middelburg, 18 december 2012 Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij zijn strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet en gemis nemen wij afscheid van onze oom en opa. Izaak R. Akaluaman Marcel en Paulina, Nadjesda, Miguela Temmar In alle rust is overleden onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Maartje de Reus t 31 augustus 1992 Oud-Beijerland, 17 mei 1925 Goes, 18 januari 2012 Oud-plaatsvervangend hoofdcommissaris van politie Officier in de Orde van Oranje-Nassau Ridder in de Orde van de Finse Leeuw Olga Fonkert Anne f Victor en Marit Jan Dirk Fonkert f Henriëtte Fonkert-Kromhout Lars Babette Ingrid Fonkert Jan Veenstra Daan Coen Anke Renesse, Oosterenbanweg 48 Correspondentieadres: Hermelijnvlinder 22 1113 LH Diemen De crematieplechtigheid zal gehouden worden maandag 23 januari in de aula van het crematorium tè Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.30 uur. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Veel heb je voor ons en andere betekend. Wij zijn je dankbaar en houden van je. Na een dappere strijd, zo moedig ondergaan, is toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa in de leeftijd van 65 jaar. Oost-Souburg: Betsy van Baalen-Bendsneyder Domburg: Mima en Rob, Dennis Gapinge: Ciska Vlissingen: Sandra en Roel, Rosanna, Ninajayden Terneuzen: Patricia en Ratrick, Jasper, Julia Goes, 19 januari 2012 Correspondentieadres: Aalscholver 24, 4533 ED Terneuzen U kunt afscheid van Willem nemen op woensdag 25 januari van 13.30 tot 14.00 uur in uitvaartcentrum Overtoon Groen, Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 15.00 uur in de aula van het het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. We hebben ons best gedaan om iedereen te bereiken mochten wij daarin niet geslaagd zijn bent u toch van harte uitgenodigd. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Heden is van ons heengegaan onze moeder en oma )acoba Flohil Koos in de leeftijd van 82 jaar. Corrie Hiebbels Wim de Valkf Gerard de Valk Henk en Coby de Valk Annelies Flohil Nellie en Frans Kuijpers Marcel en Liesbeth Hooiveld Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 't Gasthuis, afdeling Watertoren 19 januari 2012 Correspondentieadres Beemsterstraat 542 M3,1024 BV Amsterdam Koos is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 25 januari van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. mmi Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze zorgzame en trotse vader en onze onvergetelijke super opie Weduwnaar van Sonja Verdam sinds 22 oktober 2010 Stettin Nieuw en Sint Joosland 4 januari 1942 19 januari 2012 Ursula en Wim Marcel en Peggy Stephanie Jeroen Sanne Jelle Correspondentieadres: Dongestraat 12, 4388 VM Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op dinsdag 24 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is erg gelegenheid de familie te condoleren. Een groot woord van dank wordt gegeven aan Christa en Jan. De familie wil een speciaal woord van dank uitspreken aan eenieder die, op welke wijze dan ook, een bijdrage heeft geleverd aan de medische verzorging en of begeleiding van Wolf Gularek. Weer ben ik iemand verloren Weer ben ik iemand kwijt Zonder jou weer een leegte Je gaf me je liefde, bezorgdheid en trouw Ik heb genoten van de jaren met jou Ik zal je erg missen Rust zacht lieve Opa Liefs Steffie Zo kort na het overlijden van onze lieve zus, moeten we nu afscheid nemen van onze lieve zwager Dankbaar zijn we dat we mochten delen in de liefde voor zijn gezin, humor, zorgzaamheid en gezelligheid. De zorg voor zijn kinderen en kleinkinderen was tot het laatste toe zijn missie. Wij wensen Ursula en Wim, Marcel en Peggy,'Stephanie, Jeroen, Sanne en Jelle, heel veel liefs en sterkte toe. Roelof Verdam Yvonne en-Henk Correljè Mimi en Theo Zangen Wytse en Lisbet Verdam Jan en Christa Verdam neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41