mensenI 31 zaterdag 21 januari 2012 De pagina Mensen in de PZC gaat over pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 60 of 65 jaar geleden elkaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel vergeet. Het was op een verjaardag van wederzijdse vrienden in 1945 dat Siem en Jopie Cornelisse elkaar ontmoetten. Zij was telefoniste bij de PTT, hij werkte als weg- en waterbouwkundige. Zeven jaar na de ontmoeting trouwden ze in Bergen op Zoom, waar ze beiden geboren zijn. Op 17 januari was het echtpaar zestig jaar ge trouwd. Het koppel werd op die dag gefelici teerd door burgemeester Verhulst van Goes, waar ze tegenwoordig woonachtig zijn. Het goed gezonde echtpaar heeft drie kinderen, ne gen kleinkinderen en vijf achterkleinkinderen. A Nine Vleugel is geboren op 14 januari 2012 in het zie kenhuis in Goes. De dochter van Tonny en Sharon Vleu gel - Ruissen uit Heinkenszand woog bij haar geboorte 3685 gram en was 48 centimeter lang. 17 januari 2012 kwam Max Verschuu- re in Goes ter we reld. Max weegt 3650 gram en is 52 cm lang en is de eer ste zoon van Ramon Verschuure en Saskia Reijnders. De foto moet minimaal Lotte Dil'<stra za8 °P 5 januari precies om 19.00 uur het levenslicht in het zie- 10 cm breed zijn en een kenhuis in Goes. De jongste telg van Elze en Alex Dijkstra is het zusje van T resolutie hebben van Sem. Direct na de geboorte mocht ze al mee naar huis, naar Middelburg. Lot- 300 dpi. te weegt 3435 gram en is 52 centimeter lang. Op 12 januari werd Ayden Petronella Cornelia Courtin geboren in het ziekenhuis in Goes. Ze is de dochter van de in Heinkenszand wonende Reny Janse en Jack Courtin en het zusje van Mikaj en Tim. Ayden woog 3590 gram en was 51 centimeter lang. Bas de Nooijer en Gré Dingemanse zijn beiden geboren in 1922 op Walche ren, hij in Arnemuiden en zij in Vlissingen Ze hebben elkaar ontmoet op de ijsbaan in Vlissingen, en ze zijn op 17 januari 1947 getrouwd. Een dag voor de verjaardag van Gré. Ze hebben 3 dochters en 5 kleinzoons, waarvan 1 is overleden. Tevens zijn er nog 2 achterkleinkinderen. Na een [aar in Middel burg gewoond te hebben, zijn ze naar Vlissingen verhuisd, waar ze nog steeds zelfstandig wonen met behulp van de kinderen en een hulp in de huishouding. Na 20 jaar als melkman in Vlissingen heeft Bas zijn werkzaam leven beëindigd als elektromonteur bij Hoechst, waar hij in 1983 met de VUT gegaan. Jo en Tini de Waele-Lievense uit Meliskerke vier den op 18 januari hun zestigjarig huwelijk. Jo (82) en Tini (83) leerden elkaar kennen op een dansavond in Middelburg. Hij werkte destijds als tegelzetter, zij deed het huishouden. Nadat ze trouwden in 1952 kregen ze zes kinderen, van wie er een is overleden. Ze hebben ook twee van hun dertien kleinkinderen verloren. Het paar heeft elf achterkleinkinderen. Jo en Tini de Waele verkeren nog in goede ge zondheid. Tot voor kort kampeerden ze nog met de caravan. Als het weer het toelaat, fietsen ze nog veel. Stuur uw foto's van de heugelijke gebeurtenis van komende week naar eindredactie@pzc.nl. Stuur ook de gegevens mee: geboorte- of huwelijksdatum; namen en leeftijden van de jubilaris sen of de naam van de pas geboren baby plus die van de ouders, broers en zus sen; woonplaatsen, geboor teplaatsen en in het geval van een huwelijksjubileum de manier waarop de echte lieden elkaar hebben leren kennen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33