Neemt u de zorg over? De mantelzorger wil er ook weieens tussenuit. Vvww.adrz II Bedrijfseconomisch Adviseur/Business intelligence M/v Voorzitter en leden van de Raad van Toezicht Pedagogisch medewerker kind neen lei e uitdag aan? Assistent Controller (m/v 1 FTE) Smurfit Kappa handenuhuis 12 zaterdag 21 januari 2012 JobTrack.nl Bibliotheek Breda en Centrum voor de Kunsten Nieuwe Veste behoren tot de grotere culturele instellingen van Breda. Zij zijn prominent aanwezig in de stad en leveren een grote bijdrage op cultureel en educatief gebied. Op 1 april 2012 zullen deze instellingen opgaan in een zelfstandige en verzelf standigde organisatie, stichting Nieuwe Veste. In deze organisatie wordt de directeur-bestuurder verantwoordelijk voor de uitvoering van het beleid en zal een Raad van Toezicht hierop toezien. Het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis zal de komen de jaren het zorgaanbod uitbreiden en kan daarbij niet zonder enthousiaste professionals. ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS Voor de afdeling Finance Control zoeken wij een enthousiaste: Het betreft een dienstverband voor de duur van twee jaar voor 36 per week, met mogelijk uitzicht op een vast dienstverband Vacaturenummer: 12.06 Meer informatie over deze vacature en de wijze waarop u kunt solliciteren is te vinden op onze website www.adrz.nl op Yzotrs. u^aar beter! Admiraal T>e R.u.yter LefeeiA.hu.Is. Het College van burgemeester en wethouders roept geïnteresseerden op voor de functie van De Raad van Toezicht houdt integraal toezicht op het beleid van de bestuurder en op de algemene gang van zaken binnen de organisatie. De belang rijkste functie van de Raad is haar toezichthou dende rol. Daarnaast zal zij als klankbord en adviseur funge ren voor de bestuurder. De relatie tussen Raad van Toezicht en bestuurder is gebaseerd op wederzijds vertrouwen en respect. De Raad van Toezicht be staat uit maximaal vijf leden, onder wie de voor zitter en wordt geacht te werken conform de Code Cultural Governance. Voor hun werkzaam heden ontvangen zij een onkostenvergoeding. Gemeente Breda De Raad van Toezicht van stichting Nieuwe Veste zal benoemd worden door het College van burge meester en wethouders van de Gemeente Breda. U kunt uw belangstelling kenbaar maken via www.breda.nl; hier kunt u ook terecht voor uit gebreide informatie over de functie. Voor inhoudelijke vragen over de functie kunt u zich wenden tot de heer G. Endedijk, directeur Bibliotheek Breda/Centrum voor de Kunsten Breda, telefoon (06) 53 81 14 36. U kunt uw belangstelling kenbaar maken tot uiterlijk 6 februari a.s. De Smurfit Kappa Group is wereldleider karton en heeft eert sleutelpositie in op het gebied van op papier gebaseerde verschillende andere verpakkings- en papier- verpakkingen. met een sterke positie in segmenten. Als producent van golfkartonnen Zuid-Amerika. De Group is Europees leider verpakkingen heeft Smurfit Kappa Vandra in containerboard, massief karton, grafisch zich gespecialiseerd in het leveren van klant- j karton en verpakkingen van golf en massief specifieke verpakkingen in elke ordergrootte Windekind is op zoek naar een: (op oproepbasis) Windekind biedt kleinschalige en kwalitatief hoogwaardige kinderopvang in een landelijke, groene omgeving met ruimte, rust en respect waardoor kinderen geborgen en veilig kunnen spelen, anderen kunnen ontmoeten en zich in hun eigen tempo kunnen ontwikkelen. Reageren Ga voorde volledige functieomschrijving en contactgegevens naar ioivw.ioindekind.nl Reageren kan tot uiterlijk 1 februari. WiHGB ruimte om te groeien Lageweb 8, Nisse T. 0113 - 351111 info@windekind.hi Wij zijn per direct op zoek naar een gemotiveerde collega voor de functie van: Vanrlra Jouw taken: je stelt budgetten en forecasts op o.b.v. productietechnische en commerciële gegevens; je stelt commerciële, bedrijfseconomische en financiële analyses op, zodanig dat maandelijks evaluatie kan plaatsvinden; je interpreteert de realiteit versus de norm en voert benchmarks uit met de bedrijven binnen de Smurfit Kappa Group; je verzamelt en analyseert financiële indicatoren zoals werkkapitaal, "operating costs" en spread; je draagt zorg voor input en volledigheid van gegevensverzameling in het Operational Excellence Top 10-best systeem.- werken met managementinformatiesystemen en financiële systemen (SAP, Bl-omgeving (Executive Viewer) en HFM is een pré); je beheerst de Engelse taal. Wij bieden: Een interessante job in een financieel gestuurde omgeving met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Persoonlijke ontwikkeling, inzet en resultaat zijn voor Smurfit Kappa Vandra erg belangrijk. Onze cultuurwaardes zijn snel, gedreven, samen en duidelijk. Reageren: Heb je belangstelling? Stuur of e-mail dan je reactie met C.V. voor maandag 6 februari a.s. naar: Smurfit Kappa Vandra, t.a.v. mevrouw Drs. Y. Ooms, HR Manager, Postbus 114900 AA Oosterhout. E-maiJ: Yira.ooms@smurfitkappa.nl Kijk voor meer informatie over Smurfit Kappa Vandra op www.smurfitkappa-vandra.com Yvon is chronisch ziek en kan dankzij Loes thuis blijven wonen. Laatst is Loes een paar dagen weggeweest om de accu op te laden. Yvon: "Door een vervanger van Handen-in-Huis werd.ik uitstekend verzorgd. Hierdoor hoefde ik niet weg!" Jouw profiel: je hebt (minimaal) een afgeronde HBO- opleiding (HEAO BE of vergelijkbaar); je hebt 2-4 jaar ervaring in een soortgelijke functie; je beschikt over uitstekende analytische vaardigheden; je bent proactief en neemt alleen genoegen met het beste resultaat; je hebt ruime ervaring opgedaan met het Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Is zo'n vervanging ook iets voor u? En bent u bereid zich in te zetten voor minimaal 3 dagen, inclusief de 2 nachten? Dan zijn wij op zoek naar u! Uw inzet wordt beloond met een dagvergoeding. Bel of e-mail voor meer informatie. We vertellen-u graag alles wat u wilt weten. Tel. 030 659 09 70 info@handeninhi www.handeninhuis.nl mantelzorgvervanging info@handeninhuis.nl Geef je nü op voor drie spectaculaire dagen sporten in en voor de natuur. Geef de aarde door! Beleef de Nederlandse natuur in een driedaagse adventure race WWW.WNF.NL/CHALLENGE OF BEL 088 366 54 88 @WNFNEDERLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 134