Jumpzz: gevarieerde .attracties 33 De stater attracties zaterdag 21 januari 2012 De jonge ondernemers Joeri de Zeeuw (24) en William Bal (30) van Jumpzz uit Bruinisse richten zich met hun bedrijf op het verhuren van diverse attracties en opblaasbare blikvangers voor evenementen, vakantieparken, campings, open dagen, be drijfsuitjes, feesten en recepties. bij het runnen van een eigen bedrijf is als de attracties het assortiment ver nieuwend te houden, zoals met onze 'waterballz'. Hierbij zitje in een gro te afgesloten waterbal waarmee je over het water kunt lopen. Het is een fantastische ervaring voor jong en oud. Of het nu ia het zwembad, het speciaal ontwikkelde bad of in open water is, de waterballen kunnen over al gebruikt worden. Nadat iemand in de waterbal gestapt is, ritst de begelei der deze dicht en blaast men er met een compressor ongeveer 5000 liter lucht in. Wanneer de bal volledig op geblazen is, kan men ermee over het water lopen, koprollen maken en an dere capriolen uithalen!" Webdesign Al tijdens zijn studie Communicatie Multimediadesign aan de Hoge school Rotterdam kwam het ondeme- mersbloed bovendrijven. ,,Met onder steuning van mijn vader, die teamlei der iet is in het onderwijs, begon ik met ontwikkelen en bouwen van websites. In ontwerpen kan ik mijn creativiteit kwijt. Ik vind het interes sant om een website met een mooie uitstraling op te zetten. Webdesign ben ik ook na mijn studie blijven doen, in combinatie met Jumpzz. Dit bedrijf heeft niet zoveel raakvlakken met mijn studie behalve ons geavan ceerde reserveringssysteem en de pr activiteiten in het kader van de ver huur van attracties. Ik heb stage gelo pen bij enkele grotere internetbedrij ven in de randstad, maar zag het niet zitten om iedere dag van achter een bureau te moeten werken. Het zelf- relatief.' Foto: Marijke Folkertsma Naam: Joeri de Zeeuw (24) Woonplaats: Bruinisse Bedrijf: Jumpzz Begonnen: 1 maart 2009 Meevallen Mond op mond reclame Tegenvaller: Administratie Email: joeri@jumpzz.nl standig ondernemerschap spreekt mij aan, met name doordatje met veel verschillende mensen in contact komt. De vrijheid bij het runnen van een eigen bedrijf is relatief, als je na gaat datje vaak van 's morgens vroeg tot 's avonds laat aan het werk ben. Ik vind het echter leuk om steeds met nieuwe evenementen in aanraking te komen zoals het schaatsconcept en de Dutch Rafting Cup." Joeri doelt met dit laatste op de Nederlandse rafting- wedstrijden die eind november 2011 aan de Brouwersdam werden gehou den. Op het strand werd een spectacu laire opblaasbare boog gebruikt ten behoeve van de start en finish. Joeri de Zeeuw:De vrijheid Zeeuw. Hij opereert vanuit een schit terend pand aan de oude Vissersha ven, waar voorheen een scheepswerf was gevestigd. Online winkel Jumpzz beschikt sinds kort ook over een online winkel (Feezzt.nl) waar een groot assortiment feestartikelen, versiering, decoratie en grappige ca deaus te vinden zijn. Voor veijaarda- gen zijn er leuke cadeaus zoals T-shirts, mokken, longdrinkglazen, borrelglazen en snoeppotten. „We proberen zowel met de feestartikelen BRUINISSE - William Bal is daar naast mede-eigenaar van het Duive- lands Meubelhuis, van waar uit ook de opslag van de attracties geschiedt. Het betreffen bijvoorbeeld springkus sens, draai- en zweefmolentjes en wa terballen. Jumpzz en Verhuurbedrijf de Vlieger - actief in het verhuren van tenten en marktkramen - hebben de krachten gebundeld voor een uniek verhuurconcept. Ze hebben de primeur in Nederland met een 'all-in one' mobiele indoor ijsbaan. Een compleet concept met een schaats baan, verwarmde aluminium tent met zitjes en een mooie entree en markt kramen. De geheel overdekte schaats baan bestaat uit een modulaire kunst stof schaatsvloer van 200 vierkante meter, 100 paar schaatsen, een slijpma chine en boarding rond de baan. Zo hielden Joeri de Zeeuw en zijn com pagnon William Bal zich onlangs sa men met Verhuurbedrijf de Vlieger onledig met een schaatsconcept in op tima forma op Schouwen-Duiveland. Centraal stond de nieuwe 'mobiele' indoor kunststof schaatsbaan te Zierik- zee, die vrijdag 16 december werd op gebouwd en daar tot oudjaar dienst bleef doen. Verantwoord „Wij zijn de eerste die de kunststof schaatsbaan aanbieden in Zeeland. Het is een goed alternatief voor tradi tioneel ijs, onafhankelijk van weersin vloeden. De speciale kunststof schaats vloer bereikt bijna honderd procent van de glijcapaciteit ten opzichte van natuurijs. Daarnaast is de kunststof schaatsbaan ook nog eens een 'groe ne' en maatschappelijk verantwoorde oplossing. Bij schaatsbanen van 'Be vroren water' wordt onevenredig veel energie gebruikt om het water via een buizensysteem continu te koe len. Op de schaatsvloer kan geschaatst worden met alle soorten hockey- en kunstschaatsen", aldus Joeri de www.jumpzz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 119