1^ W CapsNobel, ondernemende accountants in Zeeland Op bezoek bij Laboratorium Zeeuws-Vlaanderen V li 0%% CapsNobel ;j/m Per 1 januari 2012 zijn de krachten van de accountantskanto ren Aertssen, S&P, ATD en CapsNobel gebundeld en heeft de Zeeuwse markt er met CapsNobel Accountants Belastingadvi seurs een belangrijke speler bij gekregen. De nieuwe organisa tie werkt met een 70-tal medewerkers vanuit kantoren in Bergen op Zoom, Halsteren, Breda, Goes en Bennekom. CapsNobel is al jaren een bekend accountants- en belastingadvies- kantoor in Bergen op Zoom dat zich vooral richt op het MKB. Zij verleent diensten aan een aantal grotere, controleplichtige, bedrij ven en adviseert op fiscaal- en juridisch terrein aan nationaal en internationaal opererende onder nemingen. De andere kantoren zijn van oudsher meer gericht op het kleinere en middelgrote MKB in de regio ZuidWest Nederland, waarbij dient te worden aangete kend dat ATD specifiek is gericht op de medische en paramedische sector en daarin een landelijke dekking scoort. De partners van de fuserende kan toren zijn allen zelf ondernemers en vormen de nieuwe aandeel houders van CapsNobel. Als een hecht team van 10 ondernemende professionals (accountants en fis calisten) gaan wij de uitdagingen van de toekomst aan. De directie in Zeeland bestaat uit het drieman schap Remko Aertssen AA, Marius Blankenstijn AA en René Ruisaard RA. Alle drie zijn geboren en geto gen in Zeeland. In Goes zal Remko met zijn medewerkers later dit jaar intrekken in het huidige S&P-pand gelegen aan het Stationspark 37. Dit gebouw zal dit jaar ingrijpend worden vergroot en vernieuwd, waarna de beide Goese kantoren vanuit deze vestiging zullen ver dergaan. Door de samenvoeging is een full-service accountants- en belas- tingadvieskantoor ontstaan dat de kracht van een grote organisatie combineert met de persoonlijke proactieve benadering van haar adviseurs. "Wij zijn er bijzonder alert op dat de kenmerken van de individuele kantoren zoals laag drempelig, persoonlijk, no-non- sense mentaliteit en last but not least goede prijs-kwaliteitverhou- dïrig ook in de nieuwe organisatie ons visitekaartje vormen", aldus René. Het is, zeker in deze econo misch zware tijden, een logische ontwikkeling dat er meer transpa rantie komt in de prijsstelling van accountantskantoren. Wat ons be v.l.n.r. Remko Aertssen, René Ruisaard, Marius Blankenstijn treft is dat een goede zaak. Dankzij een slimme inzet van automatise ring kan het basiswerk: verzorgen boekhouding, samenstellen jaar rekening en fiscale aangifte, steeds efficiënter plaatsvinden en kunnen wij deze diensten zeer gunstig aanbieden. Onze adviestarieven blijven op het voor onze cliënten bekende niveau: aantrekkelijk, ook voor kleinere ondernemers en par ticulieren. Veel ondernemers kiezen voor online dienstverlening. Online boekhouden en online salaris verwerking zijn diensten die wij aanbieden en waar ook steeds vaker om wordt gevraagd dankzij mond-tot-mond reclame van onze klanten. Remko geeft aan dat bij de opzet van de automatisering van CapsNobel is geanticipeerd op de nieuwste ontwikkelingen in de branche waaronder bijvoorbeeld scanboekhouden. In samenspraak met de klant kunnen wij zo bijna de gehele boekhouding automati seren. o o o® Accountants Belastingadviseurs Stationspark 37 4462 DZ Goes T. 0113 252901 goes@capsnobel.nl y| Laboratorium Zeeuws-Vlaanderen, gevestigd aan de Zandberg- sestraatte Graauw, is in ruim twintig jaartijd uitgegroeid tot een begrip in Nederland en België. Grootschalige renovatie en uit breiding heeft geresulteerd in een laboratorium van Europese topkwaliteit. Het totale complex van 3600 vierkante meter be schikt over geavanceerde apparatuur en onderzoeksfaciliteiten. In Graauw worden allerhande analyses gedaan op het gebied van land- en tuinbouw, veehouderij, water en milieu, industrie en voe dingsindustrie. Klanten en overige belangstellen den zijn tijdens de Open Dag op zaterdag 28 januari, van 12.00 tot 17.00 uur, van harte welkom een kijkje te nemen bij Laboratorium Zeeuws-Vlaanderen; om te zien hoe de analyses van monstername tot aan rapportage worden uitge voerd en voor welke analyses (po tentiële) klanten terecht kunnen. Het bedrijf is het levenswerk van Jos Heijens. Als telg uit een boeren familie ging hij in 1991 zelfstandig analyses uitvoeren voor agrariërs uit de omgeving. Zijn snelle en servicegerichte aanpak bleek aan te slaan. Heijens startte met stik- stofonderzoeken, maar de markt verlangde meer. Boeren vroegen bijvoorbeeld of Jos landbouw grond wilde onderzoeken voor bemesting, waar de concurrentie destijds het alleenrecht op had. Na grondmonsters volgden ook kuil en watermonsters en mestanaly- ses. Ondertussen is Laboratorium Zeeuws-Vlaanderen de grootste aanbieder van mestonderzoek in Nederland. Mede door investe Analist Jitske in het lab te Graauw ringen in de meest geavanceerde technologie is het bedrijf inmid dels ook de grootste in Nederland op het gebied van pesticide residu analyses op groenten en fruit. Betrouwbaarheid Laboratorium Zeeuws-Vlaanderen staat - naast service, flexibiliteit en concurrerende prijzen - bekend om haar hoge mate van kwaliteit en betrouwbaarheid, een eigen schap die in deze branche van bemonsteren, analyseren en advi sering de hoogste prioriteit heeft. Onderzoek moet tenslotte leiden tot onweerlegbare resultaten. Het lab is erkend door officiële instan ties in binnen- en buitenland. Het feit dat het bedrijf door de jaren heen voornamelijk is gegroeid door mond-op-mond reclame zegt genoeg over het vertrouwen dat de klanten hebben in Laboratorium Zeeuws-Vlaanderen. Het lab heeft, na overname van alle analyse ac tiviteiten van de gefuseerde water schappen Zeeuws-Vlaanderen en Zeeuwse Eilanden, ook een aparte afdeling die onderzoeken verricht voor Waterschap De Scheldestro- men. Klaar voor de toekomst De volgende generatie draait al volop mee in het familiebedrijf. „Het is mooi dat Laboratorium Zeeuws-Vlaanderen zich heeft ontwikkeld van eenmansbedrijf tot een belangrijke nationale en internatonale speler op het ge bied van analyses voor de land- en tuinbouw, veehouderij, water en milieu, industrie en voedingsindu strie. Onze analyses zijn veel meer dan cijfertjes die gerapporteerd worden, het kan grote invloed hebben op de processen van onze klanten. De groei van het bedrijf is te dan ken aan al onze medewerkers. Zonder ons deskundige en gemo tiveerde team zijn we nergens", aldus Carolien Heijens die zich in toenemende mate bezighoudt met marketing en pr. Haar broer Jeroen is na zijn studie Chemische Tech nologie aan de Avans Hogeschool te Breda, vooral actief met het ÖaSi Broer en zus Jeroen en Ca rol ien Heijens stroomlijnen en optimaliseren van de logistieke processen. „Met ons uitgebreide en vernieuwde labora torium zijn we klaar voor de toe komst", verklaart Jeroen Heijens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 108