Matthijsse Matthijsse Accountants is toegankelijk AGIN Timmermans pakt wanbetalers effectief aan w Matthijsse jVIatthljSSe Adviseurs Matthijsse Matthijsse Accountants en Adviseurs, gevestigd aan de Badhuisstraat te Vlissingen, biedt een brede waaier aan diensten op het gebied van accountancy en belastingadvies. De ver doorgevoerde automatisering zorgt ervoor dat de clien tèle - bedrijven, instellingen en particulieren - continu inzicht heeft in alle financiële ins en outs. Naast het samenstellen van jaar rekeningen en andere financiële verantwoordingen, het voeren van loonadministraties en fiscaal advies is Matthijsse Matthijsse sparring partner voor vele bedrijven en in stellingen met betrekking tot diver- se.economische, financiële, fiscale en organisatorische zaken. Is de tijd rijp om te investeren om klaar te zijn voor de toekomst of kan be ter gewacht worden tot er meer vet op de botten is? Wanneer kan het beste worden geïnvesteerd? Moet er krediet worden aangevraagd? Moet de rechtsvorm worden om gezet van eenmanszaak in een vennootschap onder firma of een BV? Is reorganisatie op zijn plaats? Moet er wellicht gedacht worden in termen van fusie of overname. Is het bedrijf goed verzekerd? Is er een risico-inventarisatie gemaakt? Een slippertje op de bouwplaats kan tot een fikse boete leiden in gevolge de Arbo-wetgeving. Hoe zit het met de fiscale regelgeving? Word er wel het juiste BTW tarief toegepast? Bij Matthijsse Mat thijsse is men aan het juiste adres om via diepgaande advisering - op basis van jarenlange knowhow en goed inzicht in de (constant ver anderende) wetgeving en jurispru dentie - antwoord te krijgen op bo vengenoemde vraagstukken. Coachen ,,ln de accountancy zie je steeds meer een verschuiving van zui ver administratieve ondersteuning naar brede advisering. Wij coachen onze klanten in fiscale en accoun- ■tancyzaken die inherent zijn aan het ondernemen. De ondernemer zelf heeft uiteraard bij uitstek alle expertise in huis inzake het feitelij ke ondernemen en de branche. In combinatie meteen gedegen finan ciële planning geven wij inzicht in wat fiscaal gezien kan worden ge optimaliseerd. Ook adviseren wij veel inzake schenkingsplannen. Het is vaak interessant om gebruik te maken van de jaarlijkse fiscale vrijstellingen en de laagste tarie ven schenkbelasting." Het gekwalificeerde team van tien medewerkers van Matthijsse Matthijsse adviseert ondernemers op toegankelijke wijze, met een persoonlijke benadering en een goede prijs-kwaliteitverhouding bij het verwezenlijken van hun toe komstplannen. ,,Het hangt uiter aard van diverse aspecten af, zoals economische omstandigheden, in hoeverre een bedrijf succesvol kan zijn. In ieder geval zijn een goe de, overzichtelijke jaarrekening en heldere prognoses van groot belang. Op basis van deze cijfers kunnen verantwoorde beslissingen genomen worden over de toekomst van de onderneming. Waar wil de ondernemer over vijf of tien jaar staan met zijn zaak? De bedrijfsre sultaten bepalen hoe en wanneer de ondernemer de volgende stap in de markt zet. Een verantwoorde beleidsbeslissing vraagt een conti nue analyse van cijfermateriaal en van actuele achtergrondinformatie zodat er een goede inschatting ge maakt kan worden." Fiscaal voordeel Hanco Matthijsse en zijn team be geleiden vaak ondernemers met betrekking tot fiscale voordelen. „Helaas laten vele ondernemers fiscaal voordeel liggen. Dat is ook -de alarmerende uitkomst van re cent onderzoek door de Kamer van Koophandel. Maar liefst. 41 procent van de ondervraagde on dernemers laat fiscaal voordeel liggen bij de aanschaf van bedrijfs middelen. Het bewust plannen van investeringen zorgt ervoor dat de ondernemer optimaal profiteert van onder andere investeringsaf trek en willekeurige afschrijving", legt Hanco uit. Familiebedrijven De relaties van Matthijsse Mat thijsse Accountants en Adviseurs bevinden zich in heel Zeeland. Tot het klantenbestand behoren van oudsher veel familiebedrijven, Vlnr Gertjan de Jonge, Priscilla de Blaey en eigenaar Hanco Matthijsse. zoals in de sectoren transport lo gistiek, bouw, horeca en zakelijke dienstverlening. Veel familiebe drijven kampen met opvolgings problemen. Moet het bedrijf in de familie blijven of extern worden verkocht? Of moet de bedrijfs structuur gewijzigd worden omdat anders afrekening met de fiscus dreigt? „Uittredende ondernemers willen graag met pensioen gaan, Accountants zonder financiële zorgen maar met behoud van continuïteit van het bedrijf. Wij trachten hen zo veel mogelijk te ontzorgen met ad vies op maat. Zo kan bijvoorbeeld de Bedrijfs Opvolgings Faciliteit (BOF) interessant zijn. Deze rege ling is in het leven geroepen om het voortzetten van een onderne ming niet in gevaar te brengen", aldus Hanco Matthijsse. Badhuisstraat 28 4381 LS Vlissingen Tel: 0118-416 961 i nfo@ matth ij sse-matth i j sse. n I www.matthijsse-matthijsse.nl AGIN Timmermans pakt wanbetalers effectief aan. Het is een organisatie van vier vestigingen - in Goes, Bergen op Zoom, Ze venbergen en Tilburg - waar een vijftigtal mensen werkzaam zijn: deurwaarders, juristen en andere goed opgeleide mede werkers. AGIN staat voor Assoc iatie van Gerechtsdeurwaarders en Incassospecialisten Nederland. gerechtsdeurwaarder in Zeeland en de Zuid-Hollandse Eilanden. In eerste instantie tracht zijn bedrijf vorderingen te innen via incasso, zonder rechterlijke tussenkomst. Er worden goede resultaten geboekt want ongeveer 75 procent van de totale portefeuille wordt geïncas seerd, waarvan een behoorlijk deel in de incassofase. „Naast tien ge rechtsdeurwaarders werken voor AGIN Timmêrmans drie juristen. Als incasso niet lukt kunnen wij zelf dagvaarden, zonder dat advo- catenbijstand nodig is. Het in het algemeen te volgen traject is aan manen, procederen en executeren. Vrijwel alle zaken kunnen via ons lopen want vorderingen tot 25.000 euro kunnen bij de kantonrechter, waar geen verplichte procesver tegenwoordiging door een advo caat vereist is, aanhangig worden gemaakt. Huur- en arbeidsrecht procedures kunnen zelfs door de kantonrechter behandeld worden ongeacht de hoogte van de vorde ring", geeft Marco Rave aan. Flexibel AGIN Timmermans is regionaal en flexibel. „Wij werken naar de normen en de waarden van de regio, we zijn aanspreekbaar en benaderbaar. De opdrachtgever is koning. Als deze zegt: 'pak hem maar aan, ik hoef 'm niet meer als klant', dan doen we cfat via voor meld traject van aanmanen, proce deren en executeren. Vaak is ech ter het doel van de opdrachtgevers om hun klanten sneller te laten be talen zonder dat de relatie wordt Gerechtsdeurwaarders Juristen Incassospecialisten Vlasmarkt 6 Postbus 2139, 4460 MC Goes Tel: 0113-24 63 33, Fax: 0113-22 38 44 E-mail: goes@agintimmermans.nl, Website: www.agintimmermans.nl geschaad. Wij gaan persoonlijk langs bij onze opdrachtgevers om de voortgang van de portefeuille te bespreken en om te horen of er nog wensen zijn. Daarnaast gaan we ook naar de schuldenaren om te horen waarom ze niet betalen. Wat is er aan de hand, is er wat te halen, is het zinvol om de zaak door te zetten? We proberen ge regeld om tot een oplossing te komen via schuldbemiddeling, door schuldeiser en schuldenaar samen aan tafel te krijgen. Er kan dan bijvoorbeeld een vaststellings overeenkomst worden opgesteld, waarmee uiteindelijk beslag kan worden gelegd. Vaak is de wil er wel bij de schul denaar. Hij heeft bijvoorbeeld door economische omstandigheden een betalingsachterstand opgelopen, maar is best bereid om in termij nen te betalen. We proberen dan tot een vergelijk te komen", aldus Marco Rave. Het is een landelijk samenwer kingsverband met in totaal tien kantoren, waarbij gebruik gemaakt wordt van eikaars specialismen. AGIN Timmermans Goes wordt aangestuurd door oprichter Marco Rave en zijn compagnon Martijn Roelands. „Wij onderscheiden ons door kwaliteit, toegankelijkheid en transparantie. De dossiers zijn 24 uur per dag online te volgen. Wij houden van informatievoor ziening. We hebben een brede waaier van opdrachtgevers: bedrij ven, particulieren, overheden, in stellingen. leder die van een ander wat te vorderen heeft kan bij ons terecht", aldus Marco Rave die ook voorzitter is van het Ondernemers Contact Goes (OCG). Rave van AGIN Timmermans Goes. Incasso Marco is al 25 jaar werkzaam in de branche waarvan 15 jaar als Gerechtsdeurwaarder Mi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 102