13 deelnemers zeeland 25 Damwand Stavenisse 'En hoe zit het met het zwembad?' Samen zijn we sterk! Room broodje Gelegenheidsduo V RECLAME 0,75 Trio East of Sun met akoestische jazz vrijdag 20 januari 2012 Brood- en banketbakkerij Opril Grote Markt 4 J.D. van Mellestraat 32 Oostsingel 44 Goes-tel. (0113) 21 5614 UW WARME BAKKER www.densoeteninval.nl www.bakkerijjoosse.nl an de 57ste editie van het Eurovisie Songfestival doen 43 landen mee. Ba oe (of Baku) is hoofdstad van het gastland, waar de show opgenomen aat worden. Meer informatie: www.eurovision.tv. Ell Nikki zijn twee solo-artiesten die speciaal voor het songfestival zijn samengebracht. Azerbeidzjan doet nog maar een paar jaar mee, maar gooide steeds hoge ogen. Met het nummer-Running Scared haalden zij het festival het eigen land binnen. L 1 vrijdag en zaterdag: Nu voor: KORTCENE ccn ïiuici, camping 01 ïuouuicau willen werken. Het maakt niet uit welk werk. Het is om ervaring op te doen." Ze willen echt in de Nederlandse maatschappij staan, geeft het echt- jjöcu aan. „udi io geen uuajMS.cii.jrk. proces, want je moet met alles bij nul beginnen." Het gezin voelt zich hier echter meer en meer thuis: „We gaan binnenkort op kraamvisite." Het songfestival slaat uaaiLiij, cn uil jaai z.cnci, ccu uiug. „Wij bellen altijd al naar onze fa milie in Azerbeidzjan of ze op Ne derland willen stemmen. En onze kennissen hier vragen we of ze dat op Azerbeidzjan willen doen." vugdi, ivaz.ai\CL en mum mmucicm ivia- ryam (11) en Elman (9). Vugar en El- man heten Abbasov. Bij vrouwen komt er een a achter de naam; dus Nazaket en Maryam Abbasova. foto Dirk-Jan Gjeltema Akoestisch jazztrio East of Sun treedt zondag 29 januari om 15.00 uur op in Grand Café Kortgene in Kortgene. Dinsdag werd in deze krant het op treden per abuis voor aankomende zondag gemeld. De laatste zondag van de maand is steevast jazzdag in het Grand Café. STAVENISSE - Het bedrijf Van den Biggelaar uit Velddriel is begon nen met de voorbereidende werk zaamheden voor het vervangen van de damwand in Stavenisse. Binnen enkele weken wordt een nieuwe' damwand geplaatst. Het streven is de werkzaamheden af te ronden vóór de start van het vaar- seizoen. In 2009 bleek -uit onderzoek dat het oude gedeelte van de dam wand in dermate slechte toestand verkeerde dat het niet langer ver antwoord was om het havenpla teau te belasten met het gewicht van motorvoertuigen. Een deel er van werd dan ook afgesloten. En kel voetgangers mochten er nog ko men. Destijds bleek ook de damwand in Sint-Annaland is slechte staat te verkeren. Die is inmiddels vervan gen door een nieuwe. door Rob Paardekam THOLEN - Omdat De Veste in Tho- len, een basisschool voor speciaal onderwijs, een wedstrijd had ge wonnen, kwam burgemeester Wil lem Nuis gisteren een aantal prik stokken cadeau doen. Sommige leerlingen waren echter meer geïn teresseerd in de toekomst van het zwembad. Samen met bureau Halt startte de gemeente het project 'Overlast- Last over'. Kinderen van vijf basis scholen schreven een artikel over een overlastsituatie in hun buurt. Een jury, met daarin onder meer de burgemeester, een journalist en een politieagent, beoordeelde het artikel van De Veste als beste. De kinderen van deze school beschre ven de aanwezigheid van veel af val rondom de kanonnen aan de veste. Ze deden tevens het voorstel om dit eens in de veertien dagen op te ruimen. Dat kunnen de jon gens en meisjes nu ook echt gaan De scholieren gingen gisteren meteen aan de slag. foto Leo Adriaansen doen, want burgemeester Nuis Nu hij er toch was, wilden sommi- kwam gisteren een aantal prikstok- ge leerlingen ook wel weten of ken en vuilniszakken brengen. Hij zwembad De Spetter behouden beloofde dat de gemeente hét afval blijft en wanneer er een nieuwe dat de kinderen inzamelen steeds school komt. Helaas kon Nuis daar zal komen ophalen. nog geen zekerheid over geven. jasmijnstraat 3 Middelburg makelaar Wii nodigen u yan harte uit de verschillende woningen zaterdag 21 januari te komen bekijken tussen 9:30 uur en 11:30 uur! kunt ziels melden aan de Jasmijnstraat 3 te Middelburg en van daaruit de andere .woningen bekijken. pe woningen zijn recent gereno veerd en gemoderniseerd Prijzen vanaf 103.500,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 71