1 II L&1 Hl N Bus igeeland 123 Oecumenische viering met een Poolse inslag Opruiming Moderne en 0909-5010558 MEU&EL- OPRUIMING Verrassingstour met Winterwandeling theater door de stad op Noord-Beveland Slaapstrandhuis bij koninklijke nieuwjaarsborrel Meedansles bij open dagen CIOS en MBO Workshopmiddag met dansenthousiasten Informatieavond over overgewicht kinderen Perzische tapijten korting tot 70% Doe mee en maak 9x kans op een paar schoenen uit de nieuwe Wolky collectie 2012 defljj^shop vrijdag 20 januari 2012 goes geersdijk TOTAAL WONEN www.totaalwonendejonge.nl Kijk voor alle aanbiedingen op onze website VLISSINCEN - Vlissinger Leendert van Nieuwenhuijzen heeft zijn slaapstrandhuisjes in Vlissingen woensdag op persoonlijke uitnodi ging mogen promoten op de nieuwjaarsreceptie van koningin Beatrix. Het thema van de bijeenkomst in het Paleis op de Dam in Amster dam was toerisme.. Er waren tien innovatieve ondernemers uitgeno digd, onder wie Van Nieuwenhuij zen. „Het was erkenning voor mij als ondernemer, en voor dit Vlis- singse product. Hier val je niet op, maar buiten Zeeland wel. En daar ligt toch mijn doelgroep." En aangezien 'iedereen' er woens dag was („van Wilders tot Abouta- leb, van Rutte tot Van Vollenho ven") heeft Van Nieuwenhuijzen van de gelegenheid gebruikge maakt en zoveel mogelijk visite kaartjes en flyersuitgedeeld. Theatergroep Alsndijk Goes houdt met diverse amateurgezelschappen uit Zeeland vrijdagavond 3 februari een Mystery Tour: optredens op di verse plekken in de stad. De tour begint om half acht in café Barends in Goes. Telkens is er twin tig minuten lang muziek, theater en cabaret. www.alsndijk.nl GOES Het CIOS en MBO Dans Goes hou den vrijdag 20 en zaterdag 21 janua ri open dagen. Tijdens deze dagen is er een meedansles die gegeven wordt door Spikey Lee Claessens. MBO Dans maakte foto- en filmop names met de leerlingen en er loopt een proefproject met buiten landse stages. www.mbodansgoes.nl GOES Balletschool Dancepoint houdt za terdag 28 januari een workshop middag 'Dans en meer'. Deze mid dag wordt gehouden in Ouverture in Goes-Zuid. Iedereen vanaf 7 jaar is welkom. De middag begint om 12.30 uur voor kinderen tot tien jaar. Kinderen vanaf 10 jaar zijn welkom om 12.45 uur. Q www.balletschooldancepoint.nl De gezamenlijke kerken van Noord-Beveland houden zondag 29 januari de jaarlijkse winterwande- ling. De wandeling begint om 14.00 uur in Geersdijk bij de Ontmoetings- kerk en eindigt om 16.30 uur in Kortgene. Het is ongeveer tien kilo meter lopen. Er wordt voor drin ken en een versnapering gezorgd. goes Basisschool 't Noorderlicht in Goes houdt maandag 23 januari om 19.30 uur een informatieavond met be trekking tot kinderen met overge wicht. Activations geeft uitleg over een zo goed mogelijk trainingsprogram ma om overgewicht tegen te gaan. Alle ouders zijn welkom op school, aan de Spïnne 70 in Goes. vLissingen Woortblind houdt inloopcafé Dyslexie Vereniging Woortblind houdt maandag 6 februari van 20.00 tot 22.00 uur een open avond in CasAl- lijn, President Rooseveltlaan 744 in Vlissingen. Iedereen die vragen heeft over dyslexie kan aan tafel schuiven en meepraten. Deze avond is speciaal bedoeld voor vol wassenen met dyslexie of ouders en partners van dyslecten. Het enige watje hoeft te doen is bellen naar 0909-5010558 (to.öo per gesprek). Je hoort meteen of je hebt gewonnen. Bellen kan tot en met 26 januari 2012. Winnaats ontvangen uiterlijk 3 weken na afloop van de actie bericht over hun prijs. De prijzen kunnen niet in geld worden uitgekeerd. Succes! Realisatie: RV6 Communicatie en OrcaGroup (voor inlichtingen bel 088-7766595) door Frank van Cooten OVEZANDE - In de parochiekerk van Ovezande is zondag vanaf 09.30 uur een oecumenische vie ring met een Poolse inslag. In de viering is veel merkbaar van de Poolse inbreng, met Poolse mu ziek, het binnenlaten van Poolse 'relieken' en de uitleg daarover en met het delen van de oplatek. In Polen bestaat een bijzondere ge woonte om een wafel met elkaar te delen, de oplatek. Dat gebeurt thuis voor de maaltijd op de voora vond van Kerstmis, bij samenkom sten in kerken en zelfs op het werk. De Protestantse kerk Driewegen, Ellewoutsdijk, Ovezande en de pa rochie OLV Hemelvaart verzorgen samen de liturgie en de ontmoe ting. Een oecumenische groep uit Polen heeft een liturgie samengesteld die gebaseerd is op wat Poolse christe nen hebben meegemaakt in vreug devolle tijden en in tegenspoed. 'fó.H\ ReparReiniging -Bosstraat 24 Bergen op Zoom 0164 242216 Tot voor de kerstvakantie moesten de Coese asielzoekerskinderen iedere dag heen en weer met de bus naar Vlissingen. Nu ze les krijgen in hun woon plaats, kunnen ze te voet naar school. Bg! Heidi"! €0,60 per gesprek 4 x kans De Parks is een modieuze laars met een stijlvolle country look. Deze Wolky is de ideale all season laars die op 2 manieren kan worden gedragen onder elke outfit, van jurkje tot broek. Uitgevoerd in grig suède in de kleuren taupe, desert en antraciet. De Parks kost €179,95 en is verkrijgbaar in de maten 36 t/m 43 en in halve maten van maat 37,5 t/m 41,5. www.wofkyshop.com Lorna t.w.v.€ 169,95 De Lorna: een heerlijke damesboot, waarvan het leer rond de enkel aansluit en waarbij het lijkt alsof het nonchalant naar beneden is gezakt. Model Lorna is verkrijgbaar in de maten 36 t/m 43. Gemaakt van grig suède in de kleuren taupe, antraciet en desert voor €169,95 euro. Parks t.w.v.€ 179,95 Bij de Wolky Shop vind je heerlijk zittende schoenen die perfect passen bij de nieuwste trends. Doe mee en maak kans op een paar schoenen uit de nieuwe Wolky collectie 2012! We geven in totaal voor €1500,- weg! Na afloop van de actie wordt er met winnaars besproken welke maat, kleur en model je wil ontvangen. Je hebt de keuze uit een van de afgebeelde 2 modellen. Voor meer informatie over onze collectie of locatie van onze winkels kijk op www.wolkyshop.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 69