Di/arJüitej] Jacomina Boone-Sturm JAN SIMONSE 36 I familieberichten vrijdag 20 januari 2012 O menseniiitq.nl Zwaar werden de dagen En lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten Bij het ontbreken van de kracht Maar ondanks je verlies Van de strijd om het leven Heb je ons een heel stük geluk en ontzettend veel liefde gege ven Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, schoonzoon, onze lieve vader en opa Izaak Ruland Akaluaman •ft Malang, 26 juni 1942 f Goes, 18 januari 2012 M. Akaluaman-Jempormiasse T. Jempormiasse-Nanariain Amos en Marlies, Shania Rolf en Linda, Rachel, Roxanne, Rebecca Arnold en Joyce, Rochella, Lisa, Nikki, Robin Correspondentieadres: Henri Dunantstraat 36 4388 NK Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 20 januari en zaterdag 21 januari van 20.00 tot 22.00 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De Vertroostingsdienst wordt gehouden op zondag 22 januari om 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 23 janu ari om 11.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse kerk "Beth Cherem" te Oost Souburg. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost Souburg. Na afloop van de plechtigheid is er in het stichtings gebouw "Mae Uku" gelegenheid om de familie te condole ren. Lieve Opa Waarom ging U nou We zijn allemaal in rouw Het was zo verwacht Hopelijk rust U nu zacht Het enige wat ik kan is huilen en aan U denken en veel aandacht aan Oma schenken U heeft een speciaal plekje in mijn hart gekregen waar U blijft voor altijd En dat plekje, moet U weten is een plekje wat nooit slijt. Rachel, Roxanne, Rochella, Rebecca, Lisa, Shania, Nikki en Robin. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 14 2 Verdrietig, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat, na een huwelijk van 71 jaar, door haar Heer en Heiland is thuisgehaald mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Koudekerke P. Boone Valkenswaard Piet en Henny Boone-van den Berg Middelburg Jan en Wil Boone-Meeuwse Nel Boone-de Wolf in herinnering Middelburg Lein en Francien Boone-Sturm Brielle Mieke en Rolf Hartkamp-Boone Klein- en achterkleinkinderen 18 januari 2012 Duinstraat 17 4371 AX Koudekerke Op maandag 23 januari om 13.45 uur zal een dankdienst gehouden worden in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.15 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Klim-Op, Kerkstraat 3 te Koudekerke. Denk aan mij terug als ik ben heengegaan, ver heengegaan tot diep in 't stille land. Met dankbaarheid, omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, laten wij u weten dat van ons is heen- gegaan onze lieve ma, oma en oma-oma Cornelia Heijmans-Bal - Cor - Hoedekenskerke. Kwadendamme, 22 augustus 1922 18 januari 2012 Corry en Meijndert Rozalinda en Michel Koen Sanny en Anton Sandra en Paul Emma Marieke Tim Toby en Monique Ralph Mandy Betsy en Louis Raymond en Jilka Riet en Hans Ronald en Astrid fayson Rishano Lain Michel Jan en Tiny Anne en Thomas Jurrian Kerkeboomgaardstraat 24 4434 AB Kwadendamme De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 21 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematie zal plaatsvinden in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 tot 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouw- centrum Van der Hooft, Schoorkenszaridweg 8b te 's-Gra venpolder. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. zien wat er niet meer is omdat het er nog is In liefde hebben wij afscheid genomen van onze dierbare moeder en oma lemtje Nieuwenhuijze - Korhorn echtgenote van Geerard Nieuwenhuijze (t 1995) Warfhuizen 23 augustus 1923 Vlissingen 17 januari 2012 Marianne Nieuwenhuijze en Theo Boom Derk Bele Judith en Joop Weijland-Nieuwenhuijze Marco en Ilse René Papegaaienburg 39, 4386 DA Vlissingen De Afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 23 januari om 13.00 uur in Kerkcentrum "De Schaapskooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen. Aansluitend zullen we haar om 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot informeel condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemd Kerkcentrum. want de mens gaat naar zijn eeuwig huis Prediker 12:5 Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE van ons weggenomen onze lieve zorgzame vader, groot: en over grootvader Pieter Poortvliet sinds 13 september 2000 weduwnaar van Adriana Jacoba Mol in de leeftijd van 97 jaar. Kruiningen: Bert Poortvliet Janneke Poortvliet-Aangeenbrug Pieter en Lenneke Robert Alieske en Giljam Lisanne, Benjamin, Annette, Bastiaan Comé en Carola Nieuwdorp: Toos Witte-Poort vliet Adri Witte Adriana en Steef - Julia, Naomi, Ruben Marian en Harrie Jacolien en Mels Cat he lijn Johannis Anneke 18 januari 2012 Zorgcentrum 'Rehoboth' Bergweg 14461 LX Goes kamer 36 De rouwdienst wordt gehouden D.V. maandag 23 januari om 13.15 uur in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth'. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in de zaal van Zorgcentrum 'Rehoboth' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wij zijn al het personeel en de vrijwilligers van Zorg centrum 'Rehoboth' zeer erkentelijk voor de liefdevolle zorg en aandacht die zij aan onze vader hebben besteed. 'Rehobothwas 17 jaar zijn thuis. Familie Poortvliet Familie Witte Na een lang en welbesteed leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve humoristische vader, fijne opa en trotse overgrootvader "Hij was een groot verteller" Middelburg, 28-08-1915 Geleen, 18-01-2012 Corrie Simonse-Kieboom Anneke en René Wouter en Maureen, Bart en Ilse, Aiissa. Kwikstaartstraat 19, 6165 SL Geleen Correspondentieadres: Anneke en René Feddema De Koningsvaren 2 7701 MJ Dedemsvaart De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 24 januari om 12.30 uur in crematorium Nedermaas, Vouershof 1, 6161 DB Geleen. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er ook gelegen heid tot persoonlijk condoleren in de ontvangst ruimte van het crematorium. Wij zijn alle medewerkers van de Buurtzorg en de 24-uurzorgers Kenneth en Lien bijzonder dankbaar voor de liefdevolle begeleiding in zijn laatste levens fase. mm r- isr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36