32 Ifamilieberichten woensdag 18 januari 2012 (•J rn9nsenlinq.nl Mr OysrJsdan Bedroefd delen wij u mee dat, na een moedig gedragen lijden, is overleden mijn lieve zoon en onze oom Marinus Jan Boone Rinus in de leeftijd van 69 jaar. Krabbendijke: J.J. Boone-Weststrate Krabbendijke: Pieter Harms en Marleen Lepoeter Kruiningen: Dave Boone Goes, 14 januari 2012 Hospice Het Clarahofje Correspondentieadres: Dhr. J. Scheurwater (ex.test.) Boerhaavestraat 15 4416 EH Kruiningen We hebben in besloten kring afscheid genomen. r Zijn bezige handen en zijn sterke wil vielen na een bewogen leven stil. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat in z'n 100e levensjaar van ons is heen gegaan onze pa, opa en superopa George Eduard Marie Buysrogge weduwnaar van Barbarina Amelia Stallaert '-V Graauw en Langendam, 15 september 1912 t Hulst, 16 januari 2012 Graauw: G. Buysrogge t Hulst: A. Buysrogge E. Buysrogge-Mattheijssen 's-Heerenhoek: G. Boonman-Buysrogge D. Boonman Hulst: E. Buysrogge L. Buysrogge-de Beule Graauw: J. Buysrogge B. Verhaverbeke Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Dregmansstraat 16,4455 AZ 's-Heerenhoek U kunt afscheid nemen van pa in familiekamer 2 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 20 januari van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 januari om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats te Graauw. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In verband met familie-omstandigheden zal Galerie Terra Groda op zaterdag 21 januari gesloten zijn. Enige en algemene kennisgeving. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden. Wie kan voelen, watje hebt doorstaan. Job de Nooijer 30 november 1931 f 17 januari 2012 Sjaan en Wim (in liefdevolle herinnering) Rina en Bram Correspondentieadres: J. Meerman-de Nooijer Piet Heinkade 81 4381 NH Vlissingen Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 20 januari vanaf 12.00 uur in Brasserie Evertsen, Ruijterplein 1 (bij het oude vissershaventje) te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Rust zacht ome Job We willen onze dank uitbrengen aan (o)ma die jarenlang met veel liefde voor hem gezorgd heeft. Paula Marina Jan en Carrie ALGEMENE KENNISGEVING. Vol ongeloof en diep bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede vriend en mede bestuurslid - Piet van Essen A Breukelen 01-06-1946 t Goes 14-01-2012 Op donderdag 19 januari is er gelegenheid om afscheid te nemen van Piet in het uitvaartcentrum De Bevelander), Geldeloozepad 20 4465 A) te Goes,van 19.00 uur tot 19.45 uur. Piet wordt gecremeerd op 20 januari, om 9.30 uur, in het crematorium te Middelburg. Namens het bestuur van Dansclub De Vriendschap Jannie Peter en Annelies Cobi en André Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en fijne collega. Piet van Essen Onze gedachten en medeleven gaan uit naar de familie en vrienden. Wij wensen hen heel veel sterkte in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Connexxion Taxi Services Goes Werpt al uw bekommernis op Hem want Hij zorgt u. 1 Petr. 5:7) Door de HERE is thuisgehaald onze schoonzus en tante Joop Geelhoed-de Gelder Weduwe van Jan Geelhoed We bidden haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. Monster: Adri en Mien Geelhoed-Dieleman Capelle aan de IJssel: Sarie Geelhoed neven en nichten: Drogeham: Middelburg: Wezep: Zwolle: Monster: Smilde: Wapenveld: Asper, België: Den Haag: Nieuwendijk: Marien de Meij Janneke en Nico Huijssoon-de Meij Jan en Ina de Meij-Beekman Ada de Meij en Havo Wijma Jan Geelhoed Francien en Hans Vleesenbeek-Geelhoed Jos en Bema Geelhoed-Bleijenburg Kees en Neeltje Geelhoed-Carleer Marinus en Erica Geelhoed-Terpstra Janneke en Feike Huijgen-Geelhoed Achterneven en achternichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Huib Mieras Familie Schouwenaar Geschrokken en diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Piet van Essen 01-06-1946 15-01-2012 Een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging en teamlid van 's Lands Welvaren 2, Arbiter v/h district Delta Zuid-West. Biljart Vereniging Kwadendamme Omringd door liefde van haar kinderen is op 90-jarige leeftijd, vredig ingeslapen onze unieke en allerliefste moeder, schoonmoeder en oma Johanna Catharina Vermue - Remijn Ovezande 10 oktober 1921 f 's-Heerenhoek, 16 januari 2012 weduwe van Pieter Vemiue Haar liefde, optimisme en levensvreugde kende geen grenzen en gingen nooit verloren. Wat zullen we haar enorm missen! Drunen Amman 's-Heerenhoek 's-Heerenhoek Ellie van Delft - Vermue Theo van Delft Anneloes, Maaike Ad Vermue Glaucia Vermue Nathan Matt ie Vermue Rens Vermue Ursula Vermue - Fichter Karei, Floris Rodrigues e Silva Nassauweg 18 4453 VJ 's-Heerenhoek Lg.vermue@zeelandnet.nl Ma ligt thuis opgebaard. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag, 20 januari om 10.30 uur in de parochiekerk Heilige Willibrordus te 's-Heerenhoek, aansluitend zal op de begraafplaats aldaar de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve', Blikhoek 4 te 's-Heerenhoek. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo plotseling overleden Onze lieve buurvrouw Mineke de Vroe-Wondergem We zullen haar heel erg missen Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte Piet - Jannie Jan-Willy Hans-Ineke Ad - Jannie Adrie-Nell Dick-Nell Perzikstraat Goes En loch.telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder en oma Cornelia Jacoba de Munek-Oele Corrie in de leeftijd van 82 jaar. Hoek: André de Munck Loes de Munck-Padmos Amanda en Roel Hoorn: Els Meijers-de Munck Jan Kees Meijers Mart Eva Wij hebben veel respect en waardering voor de toegewijde en liefdevolle verzorging van onze moeder door het personeel van zorgcentrum 'Ter Reede', Vondellaan woning 15. Vlissingen, 16 januari 2012 Correspondentieadres: Breitnerhof 15 1628 XL Hoorn We nemen afscheid van onze moeder en oma op vrijdag 20 januari om 12.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32