PZC PZC Sound of Salzburgerland! Drie dagen lekker naar zee! 28 pharosreizen.nl zaterdag 14 januari 2012 8-daagse all inclusive, Hotel Torrenerhof (Golling), vanaf 245,- p.p. Van harte welkom in het hart van het Salzburgerland! Golling is de ideale uitvalsbasis om de diversiteit van de regio te ontdekken. Het plaatsje ligt op slechts 20 minuten van de prachtige barokstad Salzburg, de stad van Mozart. Ook de veelkleurige meren van de Salzkammergut, waar keizerin Sissi en keizer Franz-Jozef vakantie vierden, zijn goed te bereiken. Hier werd ook 'The Sound of Music' opgenomen. Liever een dagje wandelen in de bergen? Dat kan al vrijwel direct rond uw hotel. En bovendien rijdt u zo naar een paar van de mooiste val leien en bergen van de regio, zoals de Hochkönig. Kortom: met dit arrangement ontdekt u op zeer voordelige wijze de mooiste plekjes van het Salzburgerland. En als u minimaal 60 dagen voor vertrek boekt ontvangt u nog eens 20% extra korting! Uw verblijf U verblijft in Hotel Gasthof Torrenerhof, in een nette tweeper soonskamer. Dit gezellige hotel ligt bijzonder fraai, midden in de natuur, met uitzicht op de bergen. Op loopafstand vindt u de waterval van Golling. Het sfeervolle centrum van Golling ligt op ca. 2 km. Inbegrepen 7x overnachting met ontbijtbuffet (met bio-hoek) dagelijks: lunchpakket van het ontbijtbuffet koffie/thee met gebak in de namiddag dagelijks driegangen-keuzemenu of dinerbuffet lx per week Salzburger specialiteiten-avond dagelijks onbeperkt drankjes (bier, wijn, softdrinks, sap en water) van 10 tot 22 uur dagelijks entree zwemmeer Kucht gebruik huurfietsen o.b.v. beschikbaarheid entree Slot Hellbrunn en Mozarthuis in Salzburg Data Lezersprijs" 29/04-02/06 245,- 03/06-23/06 325,- 24/06-14/07 265,- 15/07-11/08 345,- 12/08-15/09 325,- 16/09-03/11 265,- Prijzen in p.p. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds. Kinderkorting (bij 2 volbetalenden op de kamer): Kinderen t/m 9 jaar: gratis Kinderen 10 t/m 15 jaar: 50% korting Kinderen 16 jaar en ouder: 20% korting Vroegboekkorting: 20% korting over bovengenoemde prijzen indien u minimaal 60 dagen voor vertrek boekt. 55+-korting: 5% over bovengenoemde prijzen. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode: 60201 www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties Uitwaaien, winkelen en slapen in een 4-sterren hotel in Noordwijkerhout Begin het nieuwe jaar eens echt goed: breng een bezoek aan onze eigen prachtige Nederlandse kust. Op steenworp afstand van de bekende badplaats Noordwijk en in het hart van de Bol lenstreek ligt Noordwijkerhout. Een prachtige omgeving waar u zelfs in de winter nog de mooiste fiets- en wandeltochten kunt maken. In Noordwijk gaat u natuurlijk lekker uitwaaien op het strand of gezellig winkelen (ook op zondag!). Daarna snel het café in om op te warmen met een hapje en een drankje. Op de gezellige boulevard van Noordwijk is keuze genoeg. De oude universiteitsstad Leiden mag u zeker niet missen. Gezellig slenteren langs de grachten en genieten van de historische omgeving. Cultuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij de van vele musea en ontdekken de beroemde schilderijen van onder andere Rembrandt. Blijft u liever in het hotel...? Dat kan, want er is genoeg te doen. NH Leeuwenhorst is een gezellig en gastvrij hotel. Dankzij faciliteiten als een binnenzwembad, een fi tnessruimte, tennis- en squashbanen en diverse bars en restaurants is dit hotel een uitstekende keuze voor een ont spannen verblijf. Heerlijk. Na een paar dagen uitwaaien bent u weer helemaal opgefrist en uitgewaaid, zodat u 2012 goed kunt beginnen! NH Leeuwenhorst: NH Leeuwenhorst (4*) is een veelzijdig hotel met vele faciliteiten. Uw comfortabele kamer is voorzien van een douche en/of bad en toilet, föhn, tv en kluis. In het hotel is van alles te doen en te beleven. Er is een zwembad, solarium en whirlpool. Voor sportieve gasten zijn er squashbanen, een fitness ruimte en een heuse bowlingbaan. Er zijn twee bars in het hotel, de trendy Artista bar en het sportieve Cheers Sport Café. Hier kunt u ook leuk darten, biljarten en tafelvoetballen. Culinaire genoegens ontdekt u in het sfeervolle a-la-carte restaurant Sabor of in het Dal! en Gaudi Restaurant tijdens een heerlijk buffet of een 3-gangenmenu van de chef. Inhoud: 2 x overnachting 2 x BreakFresh ontbijtbuffet 1 x 3-gangendiner, inclusief 1 glas wijn op de dag van aankomst 2 dagen gebruik van sauna en fitness Gebruik van zwembad en tennisbaan (overige faciliteiten tegen betaling) NH Pillowzzzzzzz, keuze uit verschillende hoofdkussens in de kamer NH Endless Sunday; op zondag pas om 17.00 uur uitchecken Dit arrangement is geldig t/m 31 maart 2012, m.u.v. feestdagen. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen) WEBWINKEL Adviesprijs 160,- Lezersprijs* 99,- *Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Eenpersoonstoeslag 20,- p.n. Toeristenbelasting: 1,38 p.p.p.n. Reserveringskosten: 7,50 per boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 80