MONTEUR (M/V) INTERSEAFISH B.V. banen 9 hefmatic OAZ Vertegenwoordiger COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST O JobTrack.nl zaterdag 14 januari 2012 -■a».; c& CÜMV ewv fumwe. SATIE BEDRIJF5V0ERTUIGTECHNIEK) 36 uur per week, schaal 6 (max. 2.450 bruto per maand) Je bent verantwoordelijk voor het onderhoud aan voertuigen, machines en gereedschappen variërend van vrachtwagens en tractoren tot kolkenzuigers en handgereedschappen. Samen met de chef monteur en een collega verzorg je onderhouds-, reparatie- en revisiewerkzaamhedèn. Je beschikt over een relevante opleiding op tenminste MBO-3 niveau motorvoertuigentechniek aangevuld met de opleiding tot 1e monteur, eventueel met andere aanvullende cursussen of opleidingen. De gemeente Terneuzen biedt maatschappelijk relevant en leuk werk in een vraag- en resultaat gerichte organisatie met ruim 550 collega's. Het werk biedt een grote veelzijdigheid aan taken en de mogelijkheid te investeren in persoonlijke groei. Je krijgt de ruimte om zelfstandig te werken; en wordt daarbij ondersteund door een coachende stijl van leidinggeven. Daarnaast bieden wij een prima arbeidsvoorwaardenpakket. De kerncom petenties voor onze organisatie zijn: vraaggericht, resultaatgericht en integer. Uitgebreide informatie over deze vacature en de gemeente Terneuzen kun je vinden op www.terneuzen.nl. Met vragen over de functie kun je terecht bij de heer ing. P.R. (Paul) Marinissen, hoofd van de afdeling Realisatie en Beheer, op telefoon nummer 0115-455 610. Solliciteren kan tot 28 januari 2012 via www.terneuzen.nl. Vacatures van de gemeente Terneuzen en andere Zeeuwse overheidsinstanties staan ook op www.zeelandwerkt.nl Onze relatie, Hefmaticte Borssele, is een gerenommeerde leverancier van heftrucks, auto- laadkranen en containersyste men. Betrouwbaarheid en kwa liteit zijn sleutelwoorden, waarbij de topmerken Linde, Hiab en Multilift de basis Hefmatic zorgt ervoor dat haar klanten kunnen vertrouwen op het probleemloos functioneren van hun intern transportmid delen en ontwikkelt nieuwe transportoplossingen die pre cies aansluiten bij de wensen en behoeften van hun klanten. Hierbij streven zij steeds naar vakkundige service, optimaal beheer en lange termijn relaties. Voor meer informatie kijk op www.hefmatic.nl. bedrijfs- en organisatie adviseurs m/v (fulltime) Iemand die zelfstandig werkt en actief handelt. De functie: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het adviseren en verkopen van de producten en diensten. Je onderhoudt hiervoor contacten met bestaande relaties en we verwachten datje het klantenbestand uitbreidt middels acquisitie. Je werkgebied is de provincie Zeeland. Gevraagd wordt: Ervaring in een commerciële buitendienstfunctie; Affiniteit met techniek; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Betrouwbaarheid, creativiteit en betrokkenheid. Geboden wordt: Een uitdagende functie binnen een enthousiast en gedreven team; Uitstekende arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling? Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging? Stuur dan je sollicitatiebrief en cv binnen 10 dagen naar OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw-Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes. Of mail naar vacatures@schipperoaz.nl. Je kunt Astrid bereiken op telefoonnummer 0113 25 66 00. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.oazvacatures.nl Interseafish is een import-export onderneming in diepgevroren vis en visproducten, waarbij we de laatste jaren succesvol zijn in de afzet van topkwaliteit tonijn en andere sushi en sashimi produc ten. De in- en verkoopactiviteiten zijn intercontinentaal. Wij zijn gevestigd in Tholen. Trefwoorden van onze onderneming zijn: teamwerk, flexibiliteit, goede kwaliteit en langdurige relaties. Wij zijn op zoek naar een: Samen met de collega's van uw afdeling: Bent u het eerste aanspreekpunt voor klanten en leveranciers bij vragen over leveringen, en eventuele klachten. Daarvoor onderhoudt u een intensief contact met leveranciers, klanten, logistieke dienstverleners en onze traders Bewaakt u de afspraken van geplaatste orders Regelt en coördineert u verschepingen, daarbij stemt u de verladingen af met transporteurs, rederijen en vrieshuizen. U bent tevens verantwoordelijk voor het verzamelen, bewerken en tijdig verzenden van (handels)documenten die hierin een belangrijke rol spelen Regelt u de beste transportvorm en plant u deze in bij de dienstverleners Zorgt u voor de aflevercontrole en de bijbehorende administratieve verwerking Bent u het verlengstuk van onze traders De functie-eisen: HBO denk- en werkniveau U heeft logistieke talenten en een internationale interesse Goede kennis van Engels, Duits en Frans in woord en geschrift, een extra taal is een pre U kunt snel schakelen om uw werk op efficiënte wijze te volbrengen, u bent commercieel ingesteld, accuraat en pro-actief Daadkrachtig, stressbestendig en liefst met enige ervaring Rijbewijs B Heeft u nog vragen, bezoek onze website www.interseafish.nl of neem contact op met Mevr. M. van den Broek, tel 0166-604040. Is dit de baan die bij u past? Email uw sollicitatie met CV naar m.vandenbroek@interseafish.nl of schrijf ons: Postbus 22, 4690 AA Tholen. Geboden wordt: Een fulltime baan met wereldwijde contacten Een veelzijdige functie waarin meeden ken en vooruitdenken gewaardeerd wordt Een grote mate van zelfstandigheid (na een gedegen inwerkperiode) Goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Informele prettige werksfeer in een klein team

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 49