Colofon (J) IDensenlinq.nl r~ Jimmy e> amilieberichten MAREA Uitvaartbegeleiding zaterdag 14 januari 2012 familieberichten 139 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het over lijden van mijn vrouw, onze ma en oma Christianne Bracke-Van Duyse De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Rudy Bracke Carolien en Jeffry - Tibo, Milan Clinge, januari 2012 Voor de overweldigende belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Karei Hoogerheijdè zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Het geeft ons troost in ons verdriet. L. Hoogerhe ij de-de Visser kinderen en kleinkinderen Sint Laurens, januari 2012 Zoveel woorden van troost, zoveel kaarten met intens medeleven... zoveel telefoontjes, e-mails en bezoekjes en zoveel familie, vrienden en belangstellenden die een laatste vaarwel brachten en om ons verdriet met een omhelzing of schouder te delen... dat heeft ons diep geraakt. Mede namens Jesse, Shirley en Flint Dank jullieallemaal! Ron en Meity Aschman Ilse en Buddy Hansweert, januari 2012 Na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Janna Marina Kamerling-de Bat was het fijn te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden, d.m.v. een persoonlijke of schriftelijke condoleance of door het aalvwezig zijn tijdens de begrafenis. Graag willen wij u hiervoor bedanken. K. Kamerling kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Meliskerke, januari 2012. Voor uw blijk van medeleven en belangstelling, hetzij persoonlijk of schriftelijk, na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jan van Doorn zeggen wij u hartelijk dank. Rinus van Doom Addie van Doom-van de Velde Klein- en achterkleinkinderen Januari 2012 De lege plek en het gemis zullen blijven. Dank je wel voor al die kaartjes, handen en lieve woorden na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trots opaatje Chris Melio Het geeft ons moed om verder te gaan. Saar Melio-Poelman Kinderen en kleinkinderen Driewegen, januari 2012 Het was hartverwarmend alle belangstelling, de bezoekjes, de kaarten en troostende woorden tijdens de ziekte perioden en het overlijden van mijn man, onze pa en trotse opa Jan Melis Hiervoor onze hartelijke dank. Hennie Melis-Loderus Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, januari 2012 Voor de vele blijken van medeleven, die we mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Bartel Midavaine - Bart - betuigen wij u onze hartelijke dank. E.P. Midavaine-Flipse kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2012 Voor uw medeleven en deelneming, ontvangen na het plotseling overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Marinus Moerman willen wij iedereen hartelijk dankzeggen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rilland, januari 2012 Voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man René de Theije wil ik iedereen nog hartelijk danken. De enorme belangstelling en de vele troostende woorden deden mij beseffen hoe geliefd René ook bij anderen was. Een speciaal dankwoord aan Dokter A. de Visser en het personeel van de Zorgsaam-Kliniek te Hulst. Marie de Theije-Remijn Hulst, januari 2012 mnüimn 15-1-2006 15-1-2012 Ella de tijd gaat voorbij, de pijn wordt minder, maar je zult nooit uit onze gedachten zijn. Sjaaken (klein)kinderen Al 30 jaar een begrip in Zeeland: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Slufttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. "Er is niets dat voorgoed verdwijntt als men de herinnering bewaart. Wij willen iedereen bedanken voor de hart verwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa. Pieter Adriaan van Keulen C. M. van Keulen - Moens Kinderen en kleinkinderen Januari 2012 - In plaats van kaarten - De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van Ellerus Paulus van den Velde Lery heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Namens de familie: Rita van den Velde-Vis Middelburg, januari 2012 Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient. - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majaorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39