Q OP familieberichten i ENGELBERTUS WEUG Leni Wondergem Leni Wondergem t r y 38 I familieberichten zaterdag 14 januari 2012 Na elf dagen ziektebed, hebben ze u afgezet, op een prachtig sterretje, speciaal voor u opzij gezet. (Femke) Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot-opa -Bertus- 2 oktober 1931 110 januari 2Ó12 Zover we konden zijn we met je meegegaan nu moeten we je laten gaan. J. Weug-de Bel Rakkert Gerda en Dick Jaap en Petra Ria Kleinkinderen Achterkleinkind Vredehoflaan 400, 4382 CJ Vlissingen De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen op dinsdag 17 januari om 12.15 uur. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 11.30 tot 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal op de Noorderbegraafplaatsvaan de President Rooseveltlaan omstreeks 13.00 uur plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat na een periode van afnemende gezondheid rustig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Pieternella Wisse-Philipse weduwe van Adriaan Jacob Wisse in de leeftijd van 92 jaar. Australië: Wim en Pauline Wisse in herinnering: Jopie Wisse-de Koeijer Kortgene: Piet en Corry Wisse 's-Gravenpolder: Bardina en Gerard in herinnering: Adrie Wisse Klein- en achterkleinkinderen Sint Maarten in de Groe, 13 januari 2012 Correspondentieadres: Wilhelminastraat 59,4484 AC Kortgene De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 18 januari om 13.15 uur in de aula op de Algemene Begraaf plaats, Geldeloozepad 20 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemde aula gelegenheid tot condoleren. Indien u dóór omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Er is een dag waar al wat leeft al lang op wacht! Wij zijn verdrietig nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Lena Agatha Wondergem Leni Oostkapelle Middelburg 22 december 1952 12 januari 2012 Zij is overleden in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland. Amemuiden: Kees en Dora Wondergem-de Nooijer Annette en Gillis, RobinDaphne Ellen en Joop, Jason, Christian John Middelburg: Arnold en Rosa Wondergem-Sanchez Sigrid en Willem, Quinn Michelle en Maurits, Eva, Olivia, Nona Kim en Pieter, Evy Correspondentieadres: Moerland 2,4337 CD Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 18 januari om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Deze dienst zal worden geleid door mw. Ds. B. M. van Ginhoven. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 1n0nseniinq.nl Ik zie een poort wijd openstaan Donderdagmorgen is na een lang ziek zijn overleden onze lieve vriendin Leni Wondergem Wat zullen we haar missen. m SÉÉS Cobie en Kees Siereveld Mieke de Ridder "You are Home Wat zullen we je missen Nicky, Roland, Nancy, Susannh, Rik Er is een stad met gouden straten vol van Jezus' heerlijkheid Er is een weg die daar heen leidt; daar is leven in eeuwigheid. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin -Evangelische Gemeente Rafaël Middelburg familieberichtenon line, nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38