Johanna Maria Siegrid Ingeborg Le Mair-de Koning Adrianus Tims O IHenseniinq.nl zaterdag 14 januari 2012 familieberichten 137 Wij volgen één voor één hetzelfde pad, en worden met dezelfde maat gemeten; ik zie mijzelf nu bij haar bed gezeten zoals zij bij haar eigen moeder zat: straks is zij weg en heeft zij nooit geweten hoe machteloos ik haar heb liefgehad. naar Jean Pierre Rawie Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Inge echtgenote van drs. Willem Le Mair f 1989 2 januari 1924 111 januari 2012 Margarethen am Moos, Marjo Laa-Le Mair Joost Laa Freddy, Inge Burgh-Haamstede, Wim Le Mair 's-Gravenhage, Eline Olthof-Le Mair Cris Olthof Reinier, Mareline Wijk bij Duurstede, Elka van Veen-Le Mair Walter van Veen Annika, Tom, Jeroen Burgh-Haamstede, Deltaweg 3 Correspondentieadres: Bosbesstraat 62 2564 PB 's-Gravenhage De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 17 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. 'What we see depends mainly on what we look for' John Lubbock Verdrietig en met pijn in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa. We zullen zijn humor, liefdevolle aandacht en kennis erg missen Kees de Meester Ellewoutsdijk, 6 april 1936 - Goes, 12 januari 2012 Didy de Meester-van den Haspel Karen en Bert Thomas, Isa Marco f Edith en Arthur Julie, Ilja Inez en Rudi Stef Krommemeet 9 4464 AA Goes De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op dinsdag 17 januari om 13.30 uur in kerkgebouw 'De Hoogte', Populierenstraat 29 te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Kapelseweg te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in 'DeHoogte'. Wanneer u geen rouwbrief ont\>angen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig nemen we afscheid van onze buurman en vriend Kees de Meester Wij zullen zijn glimlach en zijn humor nooit vergeten en erg missen. Onze gedachten gaan uit naar Didy en de kinderen en kleinkinderen. Alexander Clement en Sietse Veenstra Harry en Trudy de Poorter Michiel en Margot Bruijning Janis, Francis en Fleur Vos Goes, 12 januari 2012 Jij blijft wie je bent zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt Maar eens dan komt de dag dat je hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Izaak Johannes Schoonakker echtgenoot van Joppa Klazina Schrier 's-Gravenhage, 17C juni 1920 Terneuzen, 11 januari 2012 Terneuzen: Terneuzen: Terneuzen: J.K. Schoonakker-Schrier Jan Piet en Inge Wessel Pien Peter en Linda Yannick Enzo Ferdinand Bolstraat 68 4532 HT Terneuzen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op dinsdag 17 januari om 10.00 uur in de aula naast het uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats in familiekring plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot een informeel samenzijn in de koffiekamer van de aula. Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd Wij nemen afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootvader - Adrie - Zwijndrecht, 2 november 1937 Goes, 12 januari 2012 Jennie Tims - Droogendijk Cees en Gerda Sebastian en Ilse, Destian Jaimy en Samantha Alice en Willem Tom Nienke en Pieter Tonnie en Keez Piet en Chantal Koen Daan Mees Boris Hellenburgstraat 29, 4436 AK Oudelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 16 januari tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcen trum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 18 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Toch nog onverwacht is overleden, onze buurman Henk van der Tuin Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen veel kracht toe om dit verdriet te dragen. Familie R. Keizer C. Romijn-den Hollander J. van Fêlius - R. Op de Beek G. Velders C.H. Coleman - G.S.C. Prins Jolanda Hagens Familie C. Hoogmoed A.G. Muller Familie A.L. van de Velde Schuddebeurs, 11 januari 2012 Ons bereikte het trieste bericht van het overlijden van onze Probusvriend, de heer Hendrik van der Tuin Henk was sinds 1996 een gewaardeerd lid van onze club. Wij zullen hem missen. Onze gedachten gaan uit naar Els, kinderen en klein kinderen, die wij in deze moeilijke tijd veel kracht en sterkte toewensen. Bestuur en leden van Probusclub "Schouwen-Duiveland" 13 januari 2012 Leven is een verhaal weven tussen een begin waarvan je je niets meer herinnert en een einde waarvan je niets afweet. Op de mooie leeftijd van 91 jaar is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Willemijntje Jannie Vleugel - Dijk sedert juli 1997 weduwe van Willem Vleugel Amersfoort, 30 september 1920 Goes, 11 januari 2012 Wijk bij Duurstede: Rineke Gunther - Vleugel Frans Gunther Wieteke Gunther, in herinnering Utrecht: Joost Gunther Goes: Jan-Willem Vleugel Elly Vleugel - Capello Goes: Johanneke Krijger - Vleugel Dick Krijger Amsterdam: Vincent Vleugel Utrecht: Ruud Vleugel Els Hogenbirk Utrecht: Feike Jongen - Vleugel Maarten Jongen Fëlix Utrecht: Tamar Vleugel Utrecht: Erik Vleugel Hélène Wolf Yuri Vleugel Geleen: Richard Vleugel - Stokman Jacqueline Stokman - Vleugel Marnix Vleugel Wij bedanken de zorgverleners van woning 4.13 van Ter Valcke voor de goede zorg aan onze moeder. Correspondentieadres:Hoogewei 26, 4464 AL Goes Het afscheid, begeleid door ds. Kamermans, zal plaats vinden op dinsdag 17 januari om 12.45 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37