Floor Pie Geertse-Leijnse Willem en Sien Minderhoud Öyarladsij 36 familieberichten zaterdag 14 januari 2012 IDensenlinq.nl Op 12 januari 2012 is geboren onze kleindochter Wij wensen Sebastiaan en Eef veel geluk toe. De trotse opa's en oma's Ton en Anneke Zaal Mike en Corrie van Lieshout Op 15 januari 2012 hoopt onze moeder, oma en "ouwe" oma 90 jaar te worden Wij feliciteren haar met deze bijzondere verjaardag en wensen haar nog mooie jaren toe. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Reigershoutstraat 2 4364 BB Grijpskerke Op donderdag 19 januari a.s. zijn wij 50 jaar getrouwd Wie ons hiermee wil feliciteren is van harte welkom op zaterdag 21 januari a.s. van 15.00 uur tot 17.30 uur in "Westkapelle Herrijst". Markt 78 te Westkapelle Wij willen iedereen hartelijk dankzeggen voor de vele kaarten, goede wensen en de vele gaven voor de nierstichting, die wij mochten ontvangen in verband met ons 65-jarig huwelijk. Johan en Corrie de Witte-Paauwe Jacob Valckestraat 13 4461 KB Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Paul van Belzen Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerd bestuurslid. Wij wensen zijn echtgenote Jo en verdere familie veel sterkte en kracht toe. Bestuur en adviseurs LOC Zeeland Directie en medewerkers Klaverblad Zeeland "Voor alles wat gebeurt is een uur, een tijd voor alles wat er is onder de hemel" Prediker 3: vers 1 Ontroerd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons oud-raadslid en oud-bestuurslid van de Provinciale Unie Zeeland Paul van Belzen Paul was van 1982 tot 2006 raadslid in de gemeente Tholen. Van 2006 tot 2009 was hij commissielid van de commissie Samenleving. Ook na deze periode adviseerde hij de fractie van de Christen- Unie. Wij herinnen Paul als een bevlogen, betrouwbaar en betrokken raads- en commissielid. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen en kleinkinderen en verdere familie Gods nabijheid toe bij het dragen van dit grote verlies. Namens het bestuur en de fractie van de ChristenUnie Tholen, M. Nagtegaal, voorzitter bestuur C. van der Eist, secretaris A.G. van de Sande, fractievoorzitter En bestuur en fractie van de Provinciale Unie Zeeland, J.J. van Oosten, voorzitter A.J. Beekman, fractie voorzitter De Heer zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121 '8 Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oud-omaatje Cornelia Jacomina Bakhuizen - de Graaf Corrie Sinds 22 januari 1980 weduwe van Nol Bakhuizen Kleverskerke, 13.april 1921 f Doorn, 12 januari 2012 Middelburg: Cocky Bakhuizen Elvira en~Vern Niek en Luca Martijn Vincent en Belinda Rick Neuenburg(D): Theo Bakhuizen Eline en Erik Middelburg: Ad Bakhuizen en Patrick van Dijk Harriëtje in herinnering sinds 3 maart 1963 Doorn: Harriët Bakhuizen en Adriaan van den Berg Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Het Zonnehuis voor de zorg en aandacht die zij aan haar besteed hebben. Corrie is opgebaard in rouwcentrum Tap aan het Kerkplein te Doorn. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 18 januari van 12.15 tot 12.45 uur. De herdenkingsdienst zal om 13.00 uur worden gehouden in De Koningshof, Kerkplein 1 te Doorn (parkeergelegenheid bij Huis Doorn aan de Langbroekerweg). Omstreeks 14.00 uur begeleiden wij haar naar haar laatsterustplaats op deNieuwe Algemene Begraafplaats aan de Oude Arnhemse Bovenweg te Doorn. Hierna is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren in De Koningshof. Correspondentieadres: Simon Vestdijkhof 14, 3941 HX Doorn Na een verblijf van vier redelijk gelukkige jaren in het 'Gasthuis' te Goes is plotseling overleden mijn jongste broer Jean Baptist Bruël Jan Goes, 16 februari 1933 t Goes, 12 januari 2012 Gelukkig is hem een lijdensweg bespaard gebleven. Francien Bruël Correspondentieadres: J. Slot, ex.test. Oranjepad 30 4461 TP Goes Er is gelegenheid om van Jan afscheid te nemen op maan dag 16 januari van 18.30 tot 19.30 uur in de rouwkamer van zorgcentrum 'Gasthuis', Kievitlaan 64 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, die geleid wordt door pastor H. Buijssen, zal gehouden worden op dinsdag 17 januari om 10.15 uur in de aula van bovengenoemd zorgcentrum. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 11.00 uur op het RK-gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Mijn liefde voor jou is zo sterk als... Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vader, schoonvader, onze broer en oom Pieter Cornelis Franje weduwnaar van Neeltje Janna Menkhorst in de leeftijd van 76 jaar. Han en Jackeline C.P. Franje (in liefdevolle herinnering) J. Franje-Buteijn (in liefdevolle herinnering) C.A. Smorenburg-Franje C. Smorenburg A.M. Franje Neven en nichten Goes, 13 januari 2012 Correspondentieadres: Plein 4,4472 AV 's-Heer Arendskerke. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 17 januari om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegen heid tot samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Diepbedroefd zijn wij om het overlijden van onze Oom Piet Lydia Franje Rosanne en Christiaan Jan en Ineke Franje Richelle Fabian André en Marije Franje Milan Jasper Pepijn Karenka en Dignus van Gilst Melanie Arthur Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Piet Franje Mede oprichter van onze onderneming Gawege: Directie en personeel Franje Onions B.V. Zo plotseling overleden, onze neef Dirk Grootjans Wij wensen Magda en kinderen heel veel sterkte. Neven en nichten Van der Linden Toch nog geheel onverwacht moeten wij afscheid nemen van Dick Grootjans Dick, we zullen je missen op onze maandagavond bridge. Magda en familie, heel veel sterkte toegewenst van ons allemaal. Bestuur en leden van BC 't Wolhaakje Donderdag 12 januari 2012 is overleden Peter van Hoepen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 17 januari om 10.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij wensen de familie sterkte. Namens team HKPD te Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36