w sport 133 0909-5010105 PZC Hermans ontbreekt bij Hoek Bel naar Voor 10 winnaars: 'Weekendje Weg'bij Sandton Landgoedhotel Vennendal t.w.v.€i49,- Rollator Move Light Van Gilst aan kop in verkiezing zaterdag 14 januari 2012 €0,60 per gesprek pzc.nl/webwinkel Categorie Gezondheid en Bewegen door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Hoek hervat de com petitie vandaag met de inhaalwed strijd tegen Zwaluwen. In Vlaardin- gen kan trainer Ruud Pennings geen beroep doen op Sebastien Hermans. De middenvelder die dit seizoen één van de sterkhouders is bij de hoofdklasser, ontbreekt van wege een knieblessure. Rachid Khali, de spits die tijdens de win terstop overkwam van Mariekerke, is nog niet speelgerechtigd. Het wordt dus puzzelen voor Pen nings, ook al omdat achter de in zetbaarheid van een aantal spelers nog een vraagteken staat. Jozué Weever hield donderdag aan een auto-ongeluk een lichte hersen schudding over, Lionel Lord kampt met problemen aan zijn darmen. Lord is daarnaast nog niet honderd procent fit en hetzelfde geldt voor Jorrit D'Haeseleer. Na het vertrek van Mille Mendes en David van Hoyweghen is de spoeling dun. „Mursel Kesikbas en Maikel Krans van het tweede elftal gaan sowieso mee", zegt Pennings. „En misschien komen daar nog wat spelers bij. De selectie is uitge dund, maar ook met andere jon gens kunnen wij wedstrijden win nen. Ik ben ervan overtuigd dat wij tegen Zwaluwen een goed re sultaat neer kunnen zetten." Aan valler Furhgill Zeldenrust van Zwa luwen is de topscorer van de hoofdklasse B. Hij scoorde veer tien keer, net zoveel als de hele se lectie van Hoek bij elkaar. Deze lichtgewicht rollator heeft een gepolsterde zitting en zachte rugsteun voor een comfortabele zit. Dankzij de stevige wielen geschikt voor binnen en buiten. Voorzien van anatomisch gevormde handgrepen en een automa tische inklapbeveiliging. In hoogte verstelbaar van 81 tot 92 cm Afmetingen: Breedte: 63 cm, zithoogte: 59 cm Gewicht: 7,5 kg Maximum gebruikersgewicht: 100 kg Normale prijs 100,05 Lezersprijs 119,95 "Exclusief verzendkosten jg Te midden van een prachtig stukje natuur ligt Sandton Landgoed hotel Vennendal. Een sfeervol en klassiek ingericht hotel midden in de bossen van Nunspeet. Binnen lijkt het interieur geleend uit een Victoriaanse villa uit het einde van de 19e eeuw. De grandeur van weleer is voelbaar en zichtbaar in de aankleding. Geniet van de rust en schoonheid van één van de mooiste natuurgebieden van Nederland; DeVeluwe. Dit hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een sportieve wandeling of fietstocht door de bosrijke Veluwe. Voor meer informatie: Het 'Weekendje Weg' bestaat uit twee overnachtingen in Sandton Hotel Landgoed Vennendal, inclusief ontbijt, voor twee personen. Voor meer informatie: www.sandton.eu SANDTO N HOTELS Het enige wat u hoeft te doen is bellen naar 0909-5010105 (€o,6o per gesprek). U hoort meteen of u heeft gewonnen. Bellen kan tot en met 18 januari 2012. Winnaars ontvangen uiterlijk 3 weken na afloop van de actie bericht over hun prijs. De prijzen kunnen niet in geld worden uitgekeerd... Succes! Realisatie: RVG Communicatie en OrcaGroup (voor inlichtingen hel 088-7766595) foto's Vincent Villerius niet zeggen. Er moet in elk geval een grote uitdaging in zitten. Zo als bijvoorbeeld bij een An gelsaksische ploeg. Daar heerst toch een andere opvatting over topsport en wielrennen." In Zeeland komt Villerius nooit meer. Omdat zijn ouders, van wie zijn moeder Frans is, tegen woordig ook in Frankrijk wo nen (in de buurt van Tours), zijn zus inmiddels de provincie heeft verlaten en bovenal omdat hij zijn draai in het land van Ma rianne heeft gevonden. Woon achtig in een fraaie apparte ment in de kustplaats Cagnes sur Mer, tussen Nice en Cannes met uitzicht op de baai van An tibes, waant hij zich als God in Frankrijk. In 2013 raast het Tour-peloton bij wijze van spre ken langs zijn huis. „Beter als nu kan ik het echt niet hebben. Ik vind ook echt dat ik iets heb bereikt. Dat ik een droom heb waargemaakt. Zeeland is natuurlijk niet uit m'n hart. Ik volg nog altijd het nieuws op de voet via internet. Maar ik ben nu op de plek waar ik thuishoor." René van Stee door Koen de Vries MIDDELBURG - Het moet raar lopen wil Paola van Gilst niet uitgeroe pen worden tot Zeeuws hardloop ster van het jaar 2011. De Goese kreeg er het afgelopen etmaal in de door de PZC georganiseerde verkiezing 26 stemmen bij en sloeg een groot gat met haar enige serieuze concurrente, Anjolie En gels-Wisse uit Middelburg. Bij de mannen is de strijd ongemeend spannend. Joost Sprinkhuizen uit Nisse en Henk Kordever uit Zierik- zee stonden beiden op tien, Huub van Noorden uit Yerseke had ne gen stemmen achter zijn naam staan en Tim Pleijte uit Zoutelan- de acht. U kunt nog stemmen (één man en één vrouw) tot en met zondag op kustmarathon@gmail.com De stand aan kop. Vrouwen. 1Paola van Gilst 41, 2. Anjolie Engels 20, 3. Marianne de Kok en Ingrid Koene 2. Mannen. 1. Joost Sprinkhuizen en Henk Kortlever 10, 3. Huub van Noor den 9, 4. Tim Pleijte 8, 5. Erwin Harmes en Jan Roose 3. waarin hij als gangmaker fungeert. Verre van ideaal." Villerius heeft bij Cofidis, waar ge renommeerde coureurs als de Est Rein Taraamae en de Fransen Sa muel Dumoulin en Frédéric Mon- coutié onder contract staan, der tien van de 25 renners onder zijn hoede. Meer valt praktisch gezien niet te doen, al jeuken zijn handen soms. „Zo'n jongen als Taraamae is zijn eigen trainer. Prima. Dat heeft ook te maken met zijn Balti- sche achtergrond. Maar ook met hem zou ik graag aan de slag gaan. Volgens mij hoort hij bij de-beste vijf renners van de wereld, maar zijn palmares steekt daar nog bleekjes bij af Het past ook wel bij een talentvolle renner. Zoals bij jongens als Andy en Franck Schleck. Die mannen hebben zo veel klasse, dat ze eigenlijk maar wat aanklooien. Doodjammer, want er zit nog zó veel meer in bij die twee", klinkt het veelzeggend. Het bevestigt wederom het beeld dat de trainingsaanpak in het wiel rennen nog belangrijke stappen dient te zetten. Villerius' plezier bij Cofidis is groot. Hij wenst echter niet te ver vooruitkijken. „Er komt uiteraard een moment dat ik een nieuwe car- rièrestap zet. Welke kan ik nu nog

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33