mensen 29 De pagina Mensen in de PZC gaat over pasge boren Zeeuwen en Zeeuwen die 60 of 65 jaar geleden elkaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel vergeet. SitP 'Cato is een zondagskind' zaterdag 14 januari 2012 Beiden zijn ze geboren op Tholen, maar ze gaven elkaar zestig jaar geleden het ja-woord in Breskens, waar ze nu nog altijd wonen. Leenden lansen (80) en Krina Brand (S trouwden op 10 januari 1952. Leenden zat bij het Korps Mariniers en na zijn afzwaaien was hij korte tijd bakkersknecht Daarna werkte hij tot zijn pensioen bij het Marine Bèwakings Korps in Breskens en Ritthem. Krina was thuis bij de twee kinderen. Ze hebben ook nog vier kleinkinderen en drie achterkleinkinderen. Burgemeester Jacques Suurmond kwam ook even langs om het bruidspaar te feliciteren. mm Rosalie Schilperoort kwam woensdag net binnen de beoogde tijd. Zes minuten voordat de uitgerekende da tum van 11 januari verstreek zag het Zierikzeese meisje het levenslicht. In het ziekenhuis van Dirksland sloten moeder Sanne en vader Comé hun eerste kindje (3285 gram en 50 centimeter) in de armen. Stuur uw foto's van de heugelijke gebeurtenis van afgelopen week naar redactie.terneuzen@bndestem.nl. Stuur ook de gegevens mee: geboorte- of huwelijksdatum; namen en leeftijden van de jubilarissen of de naam van de pasgeboren baby plus die van de ouders, broers en zussen; woonplaatsen, geboorteplaatsen en in het geval van een huwelijksjubileum de manier waarop de echtelieden elkaar hebben leren kennen. De foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een resolutie hebben van 300 dpi. v Aanstaande maandag 9 januari zijn mijn opa en oma Dies en Jannie van Stee waren maandag 9 januari 60 jaar getrouwd, jannie is 85 en Dies viert maandag .16 ja nuari zijn negentigste verjaardag. De echtelieden wo nen al heel hun leven in Ycrseke waar Dies vroeger groenteboer was en met paard en wagen langs de stra ten ging. Ze hebben zeven kinderen, waarvan 1 doch ter is overleden en 25 kleinkinderen en 10 achterklein kinderen-en tel daar de aanhang nog eens bij op en is het een drukke boel. Cato Anna Jeannette Verjans is een zondagskind. Ze werd afgelopen zondag 8 januari geboren. De kleine meid is 47 cm en weegt 2880 gram. Cato is de dochter van Katja Verjans en Mark van der Korput en het kleine zusje van Miya Verjans. Ze is thuis geboren in Nieuwdorp na een vlotte beval ling. Op de derde dag van het nieuwe jaar zagen Nan nc en Kristel Boonstra uit Middelburg hun derdi kindje geboren worden: Mara Carla Doortje wooj 3310 gram en is het zusje van Indah en Micha. Florènt en Elvira van Waes-de Schot waren 9 januari 65 jaar getrouwd. Ze hebben elkaar op een bevrijdingsfeest in Oostburg leren kermen. Twee jaar later trouwden ze. Ze woonden in Aardenburg naast het stadhuis. Daar werd hun eerste zoon geboren. Ze verhuisden nog 2 maal en wo nen nu in de Landstraat. Daar kregen ze nog 1 dochter en 2 zonen. Er zijn 6 kleinkinderen en 3 achterkleinkinderen. Ze doen nog alles zelf met hulp van de thuiszorg. Florent is inmiddels 91 en Elvira 88. Katja Verjans en Mark van der Korput

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29