.nl/abonnee De Musical Droomvlucht, een betoverende reis! 50% korting op elk 2e musicalticket GRATIS Droomvlucht CD! PZC ABONNEE VOORDEEL De musical Droomvlucht vertelt het wonderlijke verhaal van het meisje Lila, dat zich vergeten voelt in het drukke bestaan van haar ouders. Wanneer Lila bij haar oma logeert, start een betoverende reis naar een wereld die alleen in dromen kan bestaan. Een sprookjesachtig avontuur waaruit je nöet meer wilt ontwaken, waarin elfen en trollen echt bestaan en waar dromen werkelijkheid worden zolang je er in durft te geloven. Durf jij te dromen? De musical Droomvlucht is een nieuw geschreven musical gebaseerd op de populaire attractie Droomvlucht in de Efteling. Deze familiemusical, een co-productie van Efteling Theaterproducties en Joop van den Ende Theaterproducties, is exclusief te zien in Theater de Efteling en geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Laat u meevoeren in de wereld van deze betoverende familiemusical, die bewijst dat sprookjes echt bestaan! Abonnee-aanbieding Elk 2e musicalticket, 50% korting, inclusief gratis Droomvlucht CD per boeking. Reserveren Boek nu voor 1 februari telefonisch uw tickets o.v.v. PZC abonneeaanbieding naar 0900- 0161 (0,15 cpm) en reserveer voordelig uw musicaltickets. Actievoorwaarden Bovenstaande actie is uitsluitend geldig op le rangs tickets voor de voorstellingen t/m 29 februari voor boekingen voor 1 februari 2012. U boekt al een regulier eersterangs musicalticket vanaf €39,50. Met deze speciale actie krijgt u op elk 2e ticket 50% korting en 1 Droomvlucht-CD per boeking. Bovengenoemde actieprijs is exclusief reserveringskosten van 3,50 per ticket. Op basis van beschikbaarheid. Actiekorting is niet geldig in combinatie met andere acties en/of kortingen. Maximaal 1 Droomvlucht-CD en 8 musicaltickets per boeking. De Droomvlucht CD is na theaterbezoek af te halen in Theater de Efteling. 50% korting op elk 2e musicalticket Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel Het boek van Marleen Biommaert 3,- korting Gefeliciteerd! Mevr. I. Picavet, Kats Dhr. A.J. Matthijsse, Meliskerke Mevr. J.F. Smalheer, Brouwershaven Mevr. M. Hamelink, Axel Dhr. N. Bremer, Middelburg Deze abonnees hebben een geheel verzorgde kookworkshop voor 6 personen gewonnen bij La Maravilla in Goes. Gefeliciteerd! Alle winnaars ontvangen persoonlijk bericht thuis. (Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd) Dhr. J. Cevaal, Ritthem Mevr. A.P.M. Neve, Koudekerke Dhr. J. Stroosnijder;Middelburg Mevr. R. Bastiaansen, Aardenburg Dhr. E.F.L. de Vos, Terneuzen www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2- weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 9910 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20