AZ praat met Verbeek over zijn toekomst 30 Sterke opening Van der Linde bij Jumping Indoor Nieuwland ülHvmn 0909-5010558 IPUs i» Bel naar: Voor tien winnaars: een VIP-bezoek voor vier personen aan Attractiepark Toverland t.w.v.c 150,- FC Twente eindigt op toernooi als laatste Braziliaan Aiex geen koopje voor QPR Reserves Groene Ster vermorzelen koploper FC Dauwendaele 1 klopt FM Sranang 2 vrijdag 13 januari 2012 door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Jum ping Indoor Nieuwland mag zich ook bij de vijfde editie verheugen in de deelname van veel profs. Voor de Zeeuwse amateurs is het een ultieme gelegenheid om zich te meten met de broodrijders. Met de overwinning in de klasse M be wees Anniek van der Linde uit 's-Heer Arendskere met schimmel- merrie Chanel Z dat ze deze con frontatie aan kunnen. Met een tweede plaats voor Ingrid Jakobsen met Ausi-Ausi eisten de Zeeuwen gisteren in de openingru briek van de vijfde editie van Jum ping Indoor Nieuwland in Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joosland zelfs een hoofdrol op. Met de Belg Marck Vygh had Stich ting Indoor Nieuwland een vak man in huis. De sympathieke bouwondernemer uit Antwerpen kreeg met zijn technische en paard- vriendelijke parkoersen veel waar dering van de deelnemers en het gewenste aantal combinaties in de barrage. In de klasse M meldden zich vijf tien combinaties voor de beslissen de ronde. Met een foutloze rit in 40,14 seconden bracht eerste star ter Bas Knijff uit Nispen met de Heartbreaker-dochter Bella's Heart- breaker meteen het spel op de wa Anniek van der Linde gen. Anniek van der Linde bewees met de zelfgefokte schimmelmer rie Chanel Z dat het veel sneller kon. De amazone uit 's-Heer Arendskerke stuurde de Campio- ne Z-nakomeling in 37,61 secon- Voor Zeeuwse amateurs is het een ultieme gele genheid zich te meten met de broodrijders. €0,60 per gesprek Attractiepark Noord-Limburg Durf jij in de snelste en hoogste houten achtbaan van de Benelux? Wil jij écht leren toveren? Eindeloos klimmen en klauteren of in een boomstam van een waterval af? Kom dan naar Attractiepark Toverland. In dit park is zowel binnen als buiten zoveel te beleven dat je verzekerd bent van een magisch mooie dag. Het all-inclusive VIP-arrangement voor vier personen bestaat uit: entreebewijzen, een parkeermunt, koffie, thee of fris met gebak, keuzemenu en een souvenirpakket. Geldig: gewonnen arrangementen kunnen t/m 31 december 2012 worden genoten m.u.v. de maanden juli en augustus. Geef s.v.p. vooraf uw komst door aan Attractiepark Toverland. Voor meer informatie: www.toverland.nl. Het enige wat u hoeft te doen is bellen naar 0909-5010558 (€0,60 per gesprek). U hoort meteen of u heeft gewonnen. Bellen kan tot en met 19 januari 2012. Winnaars ontvangen uiterlijk 3 weken na afloop van de actie bericht over hun prijs. De prijzen kunnen niet in geld worden uitgekeerd... Succes! Realisatie: RVG Communicatie en OrcaGroup (voor inlichtingen bel 088-7766595) den naar later bleek naar de over winning. Laatste starter Yvonne Ja kobsen haalde met de merrie Au- si-Ausie nog alles uit de kast om Anniek van der Linde van de lei ding te verdringen. Maar de amazo ne uit Meliskerke moest met 39,15 seconden genoegen nemen met de tweede stek. In de barrage van de klasse Z stak international Leon Thijssen met de hengst Ambler Gambler met een foutloze rit de lont in het kruitvat. Maar Imke Kort leek met Ammai een vervolg te geven aan het Zeeuwse succes. In een adem benemende rit vloog de amazone uit Lewedorp in het zadel van de Parhaps van het Molenhof-zoon in 31,18 seconden over het par koers. Een tijd waar haar tien ach tervolgers zich op stuk leken te bij ten. Maar het venijn zat voor de Bevelandse combinatie in de staart. In een alles-of-nietsrit stuur de Jelmer Hoekstra, die met de Iwowa-afstammeling VDL Groep Owendel over geluk bepaald niet mocht klagen, in 28,31 seconden naar de overwinning. De zege in de klasse ZZ werd een prooi voor Bas Knijff met de Mat- terhorn-zoon Veni Vidi Vici. De Brabantse combinatie toonde zich ruim twee tellen sneller dan Jan Verellen uit Ómmel met Bangui van de Vromberg. De leiding van AZ gaat volgende week met Gertjan Verbeek om de tafel zitten om te praten over zijn toekomst en die van de club. De trainer van de winter kampioen heeft nog een con tract voor anderhalfjaar in Alk maar. „Ik ben geen trainer van de korte termijn." door Arnold Aarts BELEK - In het contract van Gert jan Verbeek staat dat de trainer vol gend seizoen eventueel tussentijds mag vertrekken naar een andere club, na betaling van een afkoop som en onder bepaalde voorwaar den. In het gesprek van volgende week gaat het onder meer over de ontwikkeling van de club, de mo gelijkheden om de selectie te ver sterken en de invulling van de nieuw aan te leggen trainingsac commodatie. Maar ook een langer verblijf van Verbeek in Alkmaar zal ter sprake komen. „Het moge duidelijk zijn dat we heel erg tevreden zijn over Gertjan", aldus directeur voetbalza ken Earnest Stewart. Verbeek liet weten ook open te staan voor een langer verblijf bij AZ. „Ik ben ie mand van traditie, van de lange adem. Ik wil graag dingen verande ren binnen een club, meedenken in een proces. Maar processen vra gen tijd. Ik ben geen trainer van MASPALOMAS FC Twente is gisteravond tijdens het trainingskamp op Gran Cana- ria op de vierde en laatste plaats geëindigd van het oefentoernooi van Maspalomas. De ploeg van de nieuwe trainer Ste ve McClaren stond het Noorse Aal- esunds FK in de slotfase een gelijk spel toe: 1-1. FC Twente verloor daarna opnieuw in de strafschop- penreeks: 3-4. LONDEN Queens Park Rangers (QPR) moet niet denken dat verdediger Alex bij Chelsea voor een vriendenprijsje kan worden 'opgehaald'. Die waar schuwing liet coach André Vil- las-Boas gisteren uitgaan naar zijn collega Mark Hughes. QPR zou 3,3 miljoen euro over voor de oud-PSV' er. Chelsea wil een aanzienlijk ho gere som voor de reservespeler. de korte termijn. Dat is ook de re den dat ik niet voor de transfer van Pontus Wernbloom ben gaan liggen" Door het succes van AZ dit sei zoen wordt Verbeek geregeld met andere clubs in verband gebracht. Zo bleek uit een peiling onder Heerenveen-fans dat hij verreweg het meest wordt genoemd als ge schikte opvolger van Ron Jans. Ook Twente-voorzitter Joop Mun sterman heeft in het verleden her haaldelijk laten weten gechar meerd te zijn van Verbeeks werk wijze. Maar de trainer zegt „totaal niet" met andere werkgevers bezig te zijn. „Ik werk ook niet bij AZ om mezelf in de picture te zetten. Dat alle aandacht naar mij toegaat, vind ik ook niet terecht. Alle men sen in de begeleiding spelen ook een belangrijke rol binnen AZ." Net als vorig jaar koos AZ ervoor om in de winterstop naar het Turkse Belek te gaan. Heftige re genbuien noopten Verbeek soms een (buiten)training te laten schie ten. „Maar we hebben kunnen doen wat we willen. Het voordeel is dat ons trainingsveld fantastisch is." AZ ging als koploper de winter stop in. Verbeek sluit niet uit dat zijn ploeg aan het eind van het sei zoen nog steeds bovenaan staat. „Als je kijkt hoeveel punten wij de eerste competitiehelft bij elkaar hebben geharkt, hoeven we voor geen enkele ploeg onder te doen. Uiteindelijk gaat het erom wie het meest constant is." MIDDELBURG De zaalvoetballers van Groene Ster 2 brachten hun achterstand op kop loper Kalsdonk terug tot twee pun ten. In eigen huis won de Middel burgse eersteklasser met alleszeg gende cijfers: 10-0. Khalid Saiboua en Abdoe Abdenbi scoorden elk drie keer voor Groene Ster 2. Voor de overige treffers zorg den James Bei je (2x), Salim Ben Sel- lam en Khalid El Hattach. MIDDELBURG In de strijd om lijsbehoud deden de zaalvoetballers van FC Dauwen daele belangrijke zaken in de thuis wedstrijd tegen FM Sranang 2. De nummer voorlaatst won nipt met 4-3. Marik Waterman, Ouassim Ha- moudi (2x) en Björn Langeveld scoorden voor de thuisploeg, Pita Bernardina, Yordi Matondo Jihad Azzagari voor Sranang 2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 30