Matthia Francisca (Matje) Schijfsma ^2 I familieberichten woensdag 11 januari 2012 (f) Hl0nsenlinq.nl Samen plezier, samen op reis Samen een eenheid, samen eigenwijs Samen kwaad en samen goed Samen verdriet en samen weer moed Nu verder zonder jou, dat doet pijn om te weten nooit meer samen te zijn Na jaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden, is totaal onverwacht overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Merie Hendrikse-Koenn Shirley Bogor, 3 oktober 1947 Goes, 9 januari 2012 Willem en Rocky San, Alex, Dawn en Chelsey Mike en Jacqueline P. Krugerstraat 392 4381 WT Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 16 januari van 12.45 - 13.15 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620, Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13.30 uur de afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.50 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Lieve Ma Het leven is als een kaars zij brandt lanzaam op en plotseling is het vlammetje gedoofd. San en Alex Mike en Jac Lieve Oma Okki Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere oma Dawn x Onverwachts is van ons heengegaan onze lieve zorgzame schoonzus en tante Shirley Koenn echtgenote van Willem Hendrikse Kees in herinnering) Tonnie en Marina Jannie en Cor Jopie en Adrie Jan en Winny neven en nichten Met diepe droefheid geven wij u kennis dat, na een moeitevolle levensavond, door de Heere van onze zijde is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Pietemella de Landmeter - de Waal sinds 3 maart 2000 weduwe van Jan de Landmeter in de leeftijd van 88 jaar. Rilland: Marie de Landmeter Yerseke: Anton en Lenie de Landmeter - Huissen Linda en Marcel, Julian, Meivin Tonnie en Lizette Marga en Frank, Lend, Marly John Lennie en David Jacqueline en Rens Yerseke: Hennie en Kees de Rooy - de Landmeter Ella en Robert Kees Goes, 9 januari 2012 Zorgcentrum Rehoboth. Correspondentieadres: Kerkhoekstraat 23 4401 GB Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 13 januari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Rehoboth te Goes, afdeling De Zwaluw, voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken is tot onze grote droefheid overleden op 92-jarige leeftijd onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Cornelia J.J.M. van Maldegem - de Beer sinds 24-10-1986 weduwe van C.A. van Maldegem Tilburg, 22 juli 1919 t Goes, 8 januari 2012 Haar leven was het anderen naar de zin te maken. Ze was tot het laatst het middelpunt van onze familie. Baam: Theo Malden: Jos en Ireen Timmi Sara en Rob, Milo Gina Goes: Ad Nijmegen: Ton en Marga Maarten Alex Heieen Eveline Paul Wij danken het personeel van SVRZ "Ter Valcke", in het I bijzoitder afdeling 4-01, voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kemphaanstraat 54, 3742 VJ Baam De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 13 januari om 13.00 uur in de R.K. Kerk H. Maria Magdalena, Singelstraat, Goes. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis f plaatsvinden op de begraafplaats, Geldeloozepad 30, Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8, Goes. 1 Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Treur niet om mij, herinner mij zoals ik was Het leven was goed, zoals het was Herinner mij in de stralende zon ln mijn goede dagen, toen ik alles nog kon Treur niet om mij, herinner mij hoe ik was Hoe ik in mijn liefde voor jullie was Dankbaar voor alles wat ze ons heeft gegeven, nemen we op vrijdag 13 januari 2012 afscheid van Wijntje Nijhuis-Nels 21 december 1928 - 9 januari 2012 weduwe van Fred F. A. Nijhuis 13.00-13.30: Gelegenheid om afscheid te nemen en condoleance. 13.30-14.00: Herinneringen en andere mooie momenten. Rouwcentrum, Schoorkenszandweg 8b te 's Gravenpolder. 14.30: Begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Martin Lynne Peter Elizabeth Fred Natascha Joke Jan Rene Mandy en kleinkinderen Ma hield van witte rozen. Correspondentieadres: Beukenstraat 170,4462 CB Goes Met droefheid geven wij kennis, dat na gesterkt te zijn door het H. Sacrament der Zieken, is overleden onze diep gelovige moeder, schoonmoeder en oma Apollonia Maria Meijer - Delnad weduwe van Johannes Meijer 5 februari 1924 t 9 januari 2012 Veere: Frans Meijer Tanny Meijer - van den Bosse Marlies en David Reinier Vlissingen: Alida van Setten - Meijer t Joost van Setten Carien van Setten - Gregory Michiel en Vera Raphael, Gabrielle Matthijs en Esther Sofie Middelburg: Henk Meijer Greet Meijer - Pels Marieke Johanneke en Jos Vlissingen: Annie Leijnse - Meijer Frans Leijnse Blacky «V Koudekerke: Maria Leijnse - Meijer Werner Leijnse Gabriel .'V Correspondentieadres: Van Bourgondielaan 38, 4351 NS Veere De gezongen uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 14 januari om 09.45 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenisplechtigheid plaatshebben op de Algemene Begraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Geen bloemen. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis Picassoplein voor de bijzonder liefdevolle verpleging van onze moeder de laatste paar weken van haar leven. Rustig en vredig is onze lieve en zorgzame moeder ingeslapen. Haar gevoel voor humor en positieve instelling heeft ze tot het eind behouden. We zullen haar enorm missen. Surabaya, 13 maart 1920 Goes, 9 januari 2011 Oudelande: Lex Laumen Noortje Laumen-van Glabbeek Wassenaar: Maxim Laumen Corine Hollander Aemoud, Gijsbert-Carel, Auguste Sauveboeuf: Robert Laumen Nina Laumen-van Gelderen Bas, Steffie, Joey, Donald Borssele: Katja Laumen Eva, Sander, Vincent Yara Correspondentieadres Wilhelminastraat 10 4436 AG Oudelande U kunt afscheid nemen van Matje op woensdag 11 januari of donderdag 12 januari van 19.30 tot 20.30 uur in het Gasthuis, Kievietlaan 64, kamer 308 te Goes. De crematie zal in familiekring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32