Overleden Geertje Geelhoed IDensentinq.nl woensdag 11 januari 2012 familieberichten 131 Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wim Dirksen Als conservator van het Zeeuws Genootschap heeft hij een grote bijdrage geleverd aan het ontsluiten van het oud bezit in de Zeeuwse Bibliotheek. We zullen zijn vertrouwde verschijning en vriendelijkheid missen. Directie en medewerkers van de Zeeuwse Bibliotheek Enige en algemene kennisgeving Een bijzonder mens is van ons heengegaan. In liefde gedenken wij onze moeder - Gré - Colijnsplaat, 9 juli 1943 Goes, 10 januari 2012 Kamperland: Mario Hoogerheide Goes: Mariël Hoogerheide Correspondentieadres: Nieuwstraat 24c 4461 CG Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 13 januari tussen 13.30 en 15.00 uur in "De Ontmoeting", Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Helaas ontvingen wij het droevige bericht dat Gré Geelhoed de moeder van onze lieve vriendin Mariël en haar broer Mario, overleden is. Groot is de leegte die achterblijft, mooi zijn de herinneringen die blijven. Marion en Antoine Koster Yoland van der Peijl Anine en Guido Milot Joyce en John Heijnsdijk en kinderen "De eeuwige God is U een woning" Deuteronomium 33 vers 27a Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, doch dankbaar voor de liefde en zorg die wij van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat, de Heere, na een tijd van afnemende krachten, heeft thuisgehaald onze lieve vader en opa Arie Groendijk sinds 12 november 1996 weduwnaar van Martje Nienhuis 6 januari 1924 9 januari 2012 Bieneke en Johan Kees, Martine Aly in liefdevolle herinnering Tholen, zorgcentrum "Ten Anker" Correspondentieadres Familie J. Bout, Mossellaan 36,4691 KH Tholen De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. zaterdag 14 januari om 13.00 uur in de Ichthuskerk, Doel weg te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Prins Bernhardstraat te Tholen. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen, na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in de zaal "het Visnet" naast de kerk. A/a vele bergen te hebben overwonnen, is de laatste berg tijdens de reis van zijn leven hem fataal geworden. "Jagen is geen hobby maar een levenswijze", helaas heb ik mijn lieve vriend aan zijn grootste passie moeten verliezen. Het troost me dat dit op de gelukkigste dag van zijn leven was. 'Lies' Jacobus de Koeyer -Ko- Yerseke 7 januari 1962 t Kirgistan 5 januari 2012 Lizette Schout Caesar Polderstraat 25 4731 JG Oudenbosch Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 12 januari van 10:00 tot 12:00 uur en van 19:00 tot 21:00 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Parklaan 5 in Oudenbosch. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Enige en algemene kennisgeving Mijn tijden zijn in Uw hand. In de bloei van zijn leven en met grote plannen voor de toekomst is na een tragisch ongeluk tijdens zijn vakantie in Kirgistan uit ons leven gerukt mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom. Ko de Koeyer Yerseke: P. de Koeyer t PM. de Koeyer - Oele Yerseke: Bea v.d. Boomgaard - de Koeyer Pauw v.d. Boomgaard Angelique en Harry, Tessa, Esmée, Sjoerd Peter en Nicole Sandra de Man - de Koeyer Pernis: John de Man Lotte en Tiemo "And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years." Jacobus de Koeyer - Ko - Ko was een man met vele talenten en een natuurmens pur sang. Een noodlottige val heeft een abrupt einde gemaakt aan de glorieperiode van zijn leven. Het is een onverwacht en groot verlies voor Lizette, familie en vrienden. We bidden dat God ons allen de kracht geeft om dit verlies te verwerken. Wij zullen Ko heel erg missen. Uit aller naam, Familie Schout Lieve Ko Nooit meereen bakje doen Nooit meereen sigaretje delen Nooit meerjouw gulle lach Nooit meer Stil zijn wij nu, met groot verdriet in ons hart Om wat jou op je droomreis is overkomen Bedankt voor je grote Hart, liefste vriend Onze gedachten gaan uit naar Lizette, je moeder en verdere familie. Margreet, Falco, Nathalie en Juliëtte iL Jagen was jou passie en vj, jJ weidelijkheid stond bij jou voorop Jagen zonder jou zal nooit meer het zelfde zijn Wij zijn diepgeschokt door het plotseling overlijden van onze geliefde jachtvriend Ko de Koeyer We wensen Lizette en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Leo en Addy Fred en Kim Patricia en Ruud Colin en Stéphanie Ko, we zullen je heel erg missen. Nooit meer op vrijdagmiddag even binnen wandelen Nooit meer een klopje op het raam Wij zijn intens verdrietig door het plotseling overlijden van onze zeer geliefde vriend Ko de Koeyer We wensen onze vriendin Lizette en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Yerseke: Leo en Addy Van der Jagt en kinderen Intens verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze dierbare vriend Ko Lieve Ko, Veel te vroeg ben je ons ontnomen. Dat het verloop van jullie droomreis toch zo wreed moest zijn. Een schok die we nooit hebben aan zien komen. Een dierbare vriend als jou te hebben was zo fijn. Samen waren we vaak op pad, hebben zo enorm veel plezier gehad. Samen een bakje koffie drinken, samen lachen en nog maar eens op de toekomst klinken. Jou nu zo plotseling te moeten verliezen doet zo'n pijn. Te weten nooit meer samen te zijn. We koesteren de herinneringen aan jou. Onze gedachten zijn bij Lizette, je moeder en verdere familie. Chris, Monica, Kevin, Anne en Damy Nog zoveel plannen Nog zoveel te doen Het mocht niet meer zo zijn Het is nu voor altijd toen Geschokt en verbijsterd door het plotselinge overlijden van mijn compagnon en medeoprichter van Jachthuis Doublet en inmiddels goede vriend. Ko de Koeyer Mijn medeleven gaat uit naar Lizette en familie Jachthuis Doublet Jan Werri

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31