61 binnenland Beatrix raakt niet van slag door steile kade KRAS,ML Op de tweede dag van het staatsbezoek aan de Verenigde Ara bische Emiraten moest koningin Beatrix letterlijk haar beste beentje voor zetten. Vandaag reist ze door naar Oman. CDA-leden willen Eurlings of De Jager Dronken man steelt zijn verkochte auto dinsdag 10 januari 2012 TIROL BEIEREN Vertrek: 26 mei t/m 1 september 8-daagse Comfort Class busreis treed in de voetsporen van koning Lodewijk II en bewonder zijn sprook jesachtige kastelen Linderhof en Neuschwanstein. Rococo, barok... een reis vol kunst en cultuur! incl. busreis, verblijf in 3-sterren hotel, 7 x ontbijt en diner, excursies Zie www.kras.nl/39293 KARINTHIE Vertrek: 28 mei t/m 17 september 1 O-daagse Comfort Class busreis geniet in zonnig Karinthie van een adembenemende bergwereld en heldere meren als de Weissensee verblijf in gezellig familiehotel, door gasten beoordeeld met een 8 incl. busreis, verblijf in 3-sterren hotel, 9 x ontbijt en diner, excursies - A r Zie www.kras.nl/35502 Zie www.kras.nl/39239 BREGENZERWALD Vertrek: 14 mei t/m 17 september 1 O-daagse Comfort Class busreis aanrader voor natuurliefhebbers! Met o.a. de Bodensee, Appenzell, Silvretta Hochaipenstrasse en Lech 4-sterren hotel, fantastisch gelegen in het bergdorp Damüls incl. busreis, verblijf in 4-sterren hotel, 9 x ontbijt en diner, excursies Vertrek: 28 mei t/m 24 september 1 O-daagse Comfort Class busreis naar o.a. de operastad Wenen, Schloss Schönbrunn, het kuuroord Baden, Melk en de Wachau uitstekend hotel (beoordeling 8.1) met een uitgebreid wellnesscenter incl. busreis, verblijf in 4-sterren hotel, 9 x ontbijt en diner, excursies Zie www.kras.nl/39305 waarom zou je meer betalen Zie www.kras.nl/39307 Zie www.kras.nl/39309 BOEK ONLINE of bel 0900-9697 !5=Pm of ga naar de dichtstbijzijnde Vakantiewinkel van Arke of Js-TBIZBtl Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Prijzen zijn exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. HILVERSUM Leden van het CDA zien het liefst oud-minister Camiel Eurlings (21 procent) of huidig minister van Fi nanciën Jan Kees de Jager (18 pro cent) als hun partijleider. 84 pro cent van 950 ondervraagde CDA-le den is in ieder geval blij dat vice- premier Maxime Verhagen heeft aangegeven geen kandidaat te zijn. Dat blijkt uit een peiling van het tv-programma EenVandciag. COEVORDEN Een 31-jarige man uit Coevorden heeft zijn rijbewijs moeten inleve ren omdat hij onder invloed van al cohol zijn zojuist verkochte auto had gestolen en ermee weg was ge reden. De man had zijn auto ver kocht en dat ging hij vieren in een café. Toen hij naar huis wilde, stal hij met een reservesleutel zijn juist verkochte auto. Koningin Beatrix werd giste ren na een rondvaart door f de haven van Dubai verrast door het lage tij. Ze moest over een wel erg steile loop plank van boord klimmen. door Hans Jacobs Ook koningin Beatrix komt bij staatsbezoe ken nog wel eens voor uitdagingen en verras singen te staan. Dat bleek gisteren in de wereldhaven van Dubai. Het door eb snel dalende water zorgde ervoor dat het jacht waar mee de koningin en haar gezel schap door Dubai Port World had gevaren, niet meer gewoon kon aanmeren. De loopplank moest bijna verticaal op het dek worden geplaatst om de gasten van boord te laten gaan. Een list moest uit komst bieden. Het duurde even voor de in verle genheid gebrachte kapitein van het jacht een oplossing had be dacht. Terwijl de koningin, in het gezelschap van prins Willem- Alexander, prinses Maxima en de ministers Uri Rosenthal en Maxi me Verhagen, rustig in de kajuit zat te wachten, werd het luxe schip met zijn achtersteven naar de kade gedraaid. Vanaf het achter dek was de hellingsgraad voor de loopplank iets minder steil, maar het bleef nog altijd een fikse en ge vaarlijke klim. De veilige landing van de vorstin werd begroet met een opgelucht Koningin Beatrix verlaat het jacht in de haven van Dubai tijdens de tweede dag van het staatsbezoek aan de Emiraten. foto Robin Utrecht/ANP en warm applaus van de omstan ders op het dek en aan wal. Bea trix verraste daarop met een spontaan overwinningsgebaar, waarmee ze het blijk van waarde ring in ontvangst nam. De tweede dag van het staatsbe zoek aan de Verenigde Arabische Emiraten, die begon in Abu Dhabi en gisteravond eindigde in Dubai, bracht verder geen verrassingen. In toekomststad Masdar werd de lofzang gestoken over de belangrij ke handelsbetrekkingen tussen Ne derland en de Emiraten en werd gesproken over de mogelijkheden van hernieuwbare energie en duur zame technologie. Koningin Beatrix had 'genoten', van het staatsbezoek, zei ze tegen de volle zaal in het Hyatt hotel. Uit de gesprekken had ze begre pen dat het niet altijd gemakkelijk was om hier te werken, maar het doorzettingsvermogen bewonder de ze. Beatrix reist vandaag naar buurland Oman, voor een drie daags staatsbezoek. Directeur René Berkvens van Da- men Shipyards is aanwezig bij de economische missie die 35 Neder landse bedrijven tijdens het staats bezoek brengen aan de Verenigde Arabische Emiraten en Oman. Da- men Schelde Naval Shipbuilding in Vlissingen is onderdeel van Da- men Shipyards en aast op een or der voor de bouw van vier pa trouilleschepen voor Oman. De schepen zullen voornamelijk wor den ingezet tegen piraterij. De Vlis- singse werf doet verder geen mede delingen over de economische mis sie. Vertrek: 21 mei t/m 3 september 1 O-daagse Comfort Class busreis inclusief reisbegeleiding verblijf in 4-sterren wellnesshotel veelzijdige reis met o.a. 3 boot tochten over de Donau en bezoek aan Wenen, Linz, Melk en Passau. incl. busreis, verblijf in 4-sterren hotel, 9 x ontbijt en diner, excursies Vertrek: 2 juni t/m 22 september 8-daagse Comfort Class busreis al 25 jaar een topreis; ontdek de gezelligste streek van Oostenrijk naar o.a. Swarovski Kristalwelten, Achensee, Mariastein en Innsbruck vele leuke entertainmentavonden incl. busreis, verblijf in 3-sterren hotel, 7 x ontbijt en diner, excursies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 6