Jip Eva Sophie iS 'v 1 dinsdag 10 januari 2012 r m 0 fllens8nlinq.nl Geboren op 6 januari 2012 Dochter van Heieen de Haas en Anton Obbens Zusje van Coco f Kleindochter van Karei en Marita de Haas Regentesselaan 912281 VC Rijswijk (ZH) K Overladen Ons bereikte het droevige bericht dat mijn schoonzus en onze tante Jo Arendse-Boogaard is overleden. Kapelle: F. Boogaard-Dingemanse Neven en nichten Boogaard, Boone en Hoek van Dijke Wat zo diep in je hart zit, kun je door de dood niet verliezen. Rust zacht lieve Jookje. Marja en Ben. Edwin en Marcelle. Raymond. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang mochten behouden, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Maria Bosselaar-Verlinde Rie weduwe van Pieter Bosselaar in de leeftijd van 92 jaar. Els en Gillis Crucq-Bosselaar Erwin en Patricia Joyce, Dave Rob en Sylvia Bosselaar-Stroo Suzanne Ellen Wouter Goes, 8 januari 2012 Correspondentieadres: Verdilaan 75 4384 LD Vlis'singen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op donderdag 12 januari van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Op 92-jarige leeftijd is overleden onze zus en schoonzus Maria Bosselaar-Verlinde M.R.A. Verlinde J. Verlinde C.M. Verlinde-Maartense Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht dat onze geliefde schoonzuster en tante M. Bosselaar-Verlinde op 92-jarige leeftijd is overleden. Vlissingen: M.P. Kuzee Koudekerke: M. Bosselaar-Roos Neven en nichten Toch ziet U de pijn en het verdriet U merkt het op en weegt het in uw hand Psalm 1014a Na jaren van afnemende krachten is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jozina Cornelia Hage-Kuijper sinds 26 maart 2001 weduwe van Abraham Jacob Hage Ouwerkerk, 11 augustus 1922 Zierikzee, 8 januari 2012 We zijn verzorgenden en verpleegkundigen van De Wieken dankbaar voor hun liefdevolle aandacht voor onze moeder Bameveld: Jan en Jamiy Maasland-Hage Carel en Andrea: Anne-Wil, Marloes, Marc-Jan en Juliette Marjolein en Erik: Niels en Samuël Jan Joost en Annemarie: Ruth, Bram en Sarah Annemane en Örjan: Bas, Vera en Stijn, Pepijn Willem-Jan Eindhoven: Jaap en Tonny Hage-Legemate Amaud en Angelique; Alecx en Lednne Anatöle en Berrie Heinkenszand: Anneke en Stoffel bij de Vaate-Hage Jacomien en Eric: Daniël Christiaan en Annelore Annelies en Bertus Correspondentie-adres: Fam. S.J. bij de Vaate Goudsbloemstraat 28, 4451 LN Heinkenszand Vrijdag 13 januari is er van 12.30 tot 1315 uur gelegenheid de familie te condoleren in het zalencentrum van de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Zevengetij straat 11 te Zierikzee. De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal om 13.30 uur aanvangen, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: "het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ziekbed van enkele dagen van ons is heengegaan mijn man, vader, schoonvader, onze opa en kleine opa Johannes Moison - Jan - A Ovezande, 23 februari 1920 t Vlissingen, 8 januari 2012 Pleunie Moison-Vermeulen Anneke en Ruud van Beekum-Moison Danny en Chantal, Rosalinde Ilona en Edwin, Amy, Lisa Schutterijstraat 117 4381 GM Vlissingen Jan is opgebaard in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Hier is op donderdag 12 januari van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 13 januari om 12.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe Kerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de uitvaartdienst worden afgesloten in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze adverterntie als zodanig beschouwen. We hebben afscheid moeten nemen van onze oudste biljartvriend Jan Moison Bestuur en leden Biljartvereniging Het Groene Laken Afgelopen weekend hebben wij onverwacht kennis genomen van het overlijden van onze oud-metselaar Leen de Feiter Wij wensen de nabestaanden veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Bouwbedrijf Braber Renesse BV fam. L.A. Lemsom Personeel en fam. I. Lemsom "Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Huub Oosterhuis Wij zijn verdrietig omdat onze geliefde, meelevende en zorgzame (schoon)zuster en-tante Janna den Herder-Remijnse is overleden. Dankbaar zijn wij voor wat wij samen gedeeld hebben. Wij wensen Jo, de kinderen en kleinkinderen sterkte om dit verlies te dragen. Mogen de goede herinneringen blijven. Families van: Jan en Jo Remijnse-van de Vreugde Janus Remijnse Anton en Tony Remijnse-Geelhoed Jan en Nel Westdorp-Remijnse Ko en Mina Remijnse-op 't Hof Bram en Jo Remijnse-Geschiere Adri en Rie Kloet-Remijnse 7 januari 2012 Wij hebben kennis genomen van het bericht dat Mevrouw J. den Herder-Remijnse is overleden. Wij wensen mede-oprichter/oud-directeur baas Jo, kinderen, kleinkinderen en verdere familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Herder B.V. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het over lijden van Mevrouw J. den Herder-Remijnse Wij zullen haar in onze herinnering bewaren en wensen oud-directeuren baas Jo en Ko en overige familie veel sterkte toe. Personeelsvereniging Herder B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28