Oysrlsdsn ■w V'.-, I -% - •4Ur/ Joke Baijens - van Heuven Zeg me datje niet gaat. Datje mij nooit verlaat. £amen worden we duizend jaar. Want i'k wil je voor altijd bij me. IK wil je voor altijd bij me. Oma, mijn liefste oma, Oma, mijn lieve oma. Oma's aan de top. K3 Teun, Fien, Bindi, Bobbie en Ted Juliette Emelie van Hoye Johanna van famme - Nijsse -janna- Boukje Lodder - Zeilstra Gerry Paauwe - Meerman Cl Hlens0nlinq.nl maandag 9 januari 2012 familieberichten 119 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden,- kan men dankbaar zijn dat God je komt bevrijden. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Arendse-Boogaard gehuwd geweest met Andries Arendse, t 23 juni 1963 Koudekerke, 6 april 1930 t Westkapelle, 7 januari 2012 Als zorgzaam en betrokken zullen wij haar herinneren. Westkapelle: Janny en Adrie Lous-Arendse Riaan en Angela Jochem en Nathan Andries Hanneke en Dennis Middelburg: Lennie en Willem Dekker-Arendse Jolien Matthijs Sint-Laurens: Ciska en Floor Pattenier-Arendse Jos en Ella Naomi Esther en Johnny Correspondentieadres: Beatrixstraat 29, 4361 EG Westkapelle De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op donderdag 12 januari om 12.45 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372, Sint Laurens. Om 14.00 uur vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. M Met verdriet in ons hart, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Jo Arendse-Boogaard Zij had een speciale plaats in onze familie. Wieringerwerf: B. Arendse Vlissingen: F. de Witte-Arendse Neven en Nichten De Heere heeft van onze zijde weggenomen mijn zuster en onze tante Cornelia Bolle-de Bil Mevrouw J. Bolle-de Bil Familie Bolle-v/d Maas Familie Bolle-Slager Familie Stouten-Bolle En kleinkinderen Bruinisse, 6 januari 2012 Adriaan Jozef Bookelaar (Guy Norwich) Goes 16-02-1926 t San Antonio Chili S.A. 06-01-2012 - De levensreis lopen wij samen verbonden tot de laatste dag zodat zonsopgang en zonsondergang geen eindpunt zal zijn maar een vertrekpunt "Pluk de dag" Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je loslaten. Vandaag, zaterdag 7 januari, is mijn bruisende lieve vrouw, onze liefste moeder en oma overleden. Middelburg; Kees Baijens Koudekerke: Reinier en Mirjam Bindi Bobbie Ted Middelburg: Marije en Ruben Teun Fien In het bijzonder gaat onze dank uit naar Huisartsenpraktijk de Doelder en de wijkverpleegkundige van Zorgstroom. Oosterscheldestraat 4 4335 PH Middelburg Naar Joke's wens zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Graag nodigen wij u uit op donderdag 12 januari 2012 van 14.30 uur tot 16.00 uur om met óns gezamenlijk haar leven te vieren in "De Meerpaal", Werèndijkseweg 14 te Zoutelande, Heb je geen kaart ontvangen, beschouw dit dan als éen uitnodiging. Je bent van harte welkom. Nu bent u een sterretje aan de hemel, Oma banaan. Kusjes Romano Gennario c - m rm'-üLiJ-i - ~,:j -T; Op zaterdag 7 januari 2012 is overleden mijn zus, onze schoonzus en tante weduwe van L.J. van Goethem in de leeftijd van 83 jaar. St. Jansteen: Benny en Marie-Théresè de Clercq-Burm Madeion en Dajo Basting-de Clercq Jayden, Félien Niels en Lindsay de Clercq-Cockheyt Naud Cu ram us Geslechtendijk 2, St. Jansteen Correspondentieadres: Meidoornstraat 4 4564 CE St.Jansteen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 12 januari om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en de familie te ontmoeten in 'Brasserie Truffino'. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Haar hart heeft voor ons geklopt. Haar handen hebben voor ons gewerkt. Ze blijft altijd in onze gedachten. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis van bet overlijden van onze lieve moeder, oma en weduwe van Bastiaan van Damme Ellewoutsdijk, 5 november 1920 f 's-Heer Arendskerke, 7 januari 2012 's-Heer Hendrikskinderen: Ria Potter - van Damme Ad Potter Pieter-Bas en Lisette, Rick Janneke en Giovanni Correspondentie adres Frank van Borsselenstraat 37, 4472 AX 's-Heer Hendrikskinderen. Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard op haar kamer, nr. 215 in "Zorgcentrum Poelwijk", Slotstraat 15 te 's-Heer, Arendskerke. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 10 januari van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehóuden vrijdag 13 januari om 13.00 uur in "De kleine Toren", Nieuweweg 3 te Baarland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Kleine Toren". Boukje heeft verlaten die haar liefhebben om te gaan naar hen die haar liefhadden. Onverwacht snel is overleden onze lieve vrolijke energieke mama en oma echtgenote van Jan Gerhardus Lodder 3-2-2001) Pingjum (Friesland) 22 april 1934 Kapelle 7 januari 2012 Goes: Trix Lodder Ludo Chabot Liselotte, Tim Kapelle: Johan Lodder Dianne Ridderhof Iris, Merel, Maud, Noor Goes: Hendrien Lodder Aïsha, David "Wat w'ivich leaf ha, bliuwt lis ivich by" Bruëlisstraat 125, 4421 CP Kapelle De dienst waarin we afscheid van haar nemen, zal worden gehouden op donderdag 12 januari om 13.30 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend gaan we lopend naar de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geschokt zijn wij door het overlijden van Wij wensen Bram, kinderen en overige familie veel sterkte in deze moeilijke periode. J.C. Meerman(in liefdevolle herinnering) J. Meerman-Mesu Wilna, Rinus, Jack, Wimke en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19