Leny de Visser-Joosse Leny de Visser Jan Witte Lieve Opie M Jan Cornelis Adriaanse Lenie Hazen - van 't Westeinde 46 familieberichten zaterdag 7 januari 2012 (J) IDensenlinq.nl Mijn lieve kind toen 't zo moeilijk was toen heb ik jou gedragen In dit vertrouwen moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder 9 mei 1929 5 januari 2012 Wij zijn dankbaar voor de mooie herinneringen die zij bij ons achterlaat. Kees de Visser Wpma (iir-liefdevolle herinnering) joke én Heieen s '- l<eesje (in liefdevolle herinnering) Monique Polredijk-3 4354 SG Vrouwenpolder De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 10 januari om 11.00 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 in Vrouwenpolder. Voorafgaand aan de dienst willen wij u gelegenheid bieden om afscheid van Leny te nemen van 10.15 uur tot 10.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de algemene begraafplaats in Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid ons te condoleren in 'de Ontmoeting' bij de Pelgrimskerk. Liever geen bezoek aan huis in de dagen voor de begrafenis, daarna bent u van harte welkom. Wij willen de medewerkers en vrijwilligers van 'de Waterwel: in Aagtekerke bedanken voor de liefdevolle verzorging. M Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Vlissingen: Suus en Kees t Domburg: Riek en Louw Middelburg: Willie f Neven en nichten Na ruim 25 jaar als buren intensief met elkaar te zijn opgetrokken, is op 5 januari 2012 overleden Leny de Visser Haar aandacht voor ons en haar gastvrijheid, hebben veel voor ons betekend. Wij wensen Kees, Joke en Heieen, Monique en verdere familie, veel kracht toe in deze moeilijke dagen. Ans en Jaap Tas Ik huil om de stilte na jouw bestaan het verdriet omdat er geen afscheid was. Ik huil omdat jij zo eenzaam bent gegaan omdat de dood jou zo plots heeft verrast. Met veel verdriet, maar dankbaar voor wie hij was, is te vroeg van ons weggenomen, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Dordrecht 28-1-1940 Hansweert: Kortgene: Goes 5-1-2012 Sonja Witte-van Dommelen Tirza Joke en Jan de Looff-Witte Rob en Rachel Chantal en Rens Kapelle: Jan en Henny Witte-Burger Berkellaan 15, 4417 DJ Hansweert Wie wil kan van Jan afscheid nemen op dinsdag 10 januari van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Het samenzijn voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op woensdag 11 januari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten we elkaar voor de condoleance vanaf 14.15 uur in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een kaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Vergeten doen we je niet. De mooie herinneringen aan jou blijven bestaan. Je was ons beste maatje. En gewoon omdat je er altijd voor ons was We zullen je missen. Rob en Rachel Chantal en Rens Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve zwager en oom Jan Witte Hennie Eijke, kinderen en kleinkinderen Jaap en Ineke Klaasse-Eijke, kinderen en kleinkinderen Hansweert, 5 januari 2012 Onuitwisbaar zijn de vele mooie herinneringen aan onze lieve oom Jan Witte Veel sterkte voor tante Sonja en de kinderen. Rudie, Shamoli, Fabiënne en Samarah Klaasse Het was hartverwarmend om te merken dat zoveel mensen met ons meeleefden bij het overlijden van Tineke Christiana Nicolette Alderliesten We willen iedereen bedanken voor de kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken in de periode die achter ons ligt. Het is goed dat we gevoeld hebben dat Tineke niet alleen voor ons, maar ook voor zoveel anderen een bijzonder mens is geweest. Nellie en Bert Alderliesten Marianne en Jeroen, Gijs, Jonas en Tom Peter en Florien, Liwy Lewedorp, januari 2012 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van Mieke Elmie Dit heeft veel voor ons betekend. Niek Boer Andries en Elly Terpstra-Boer Elmie en Menno Kian en Saar Jelle en Linda Julia Jan en Jannie Boer Marni en Daniël Silke Leo en Caroline Boer-van der Willigen Daan Jip Veerle Onze bijzondere dank gaat uit naar Mevrouw Gerda Vreeke, Stichting Werkt voor Ouderen en Zorgzusters Zeeland. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven terzake het overlijden van Hendrika Herjetta Bosman-Modderkolk wil ik u hartelijk bedanken. Mr S. Lettinga, notaris Klaassen Notarissen Zierikzee, januari 2012 Voor het zeer vele hartelijke medeleven, persoonlijk en schriftelijk, die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Job van Burg betuigen wij onze hartelijke dank. Het heeft ons heel goed gedaan. C. van Burg-van Iwaarden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, januari 2012 ijt' t*. Uw warme belangstelling, bezoekjes, de vele kaarten en troostende woorden zijn voor ons een grote steun geweest tijdens de ziekteperiode en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Hiervoor onze hartelijke dank. Joke Adriaanse-Moermond Kinderen en kleinkinderen Sint Laurens, januari 2012 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het onverwachte overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma willen wij u bedanken voor de kaarten, lieve brieven en uw aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd zij was en hoe zij werd gewaardeerd. Tevens een woord van dank aan Huisartsenpraktijk P. Ingelse 's-Heerenhoek en de medewerkers van SVRZ Thuiszorg locatie Dijkstede. A.A. Hazen, kinderen en kleinkinderen Lewedorp, januari 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46