Leendert Cornelis de Feiter Leendert Cornelis de Feiter LEEN Joanna Gerritdina Paauwe - Meerman - Gerry - (J) IHensenlinq.nl zaterdag 7 januari 2012 familieberichten 145 Hij heeft zijn strijd gestreden de wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand, hij alleen Na een rijk en liefdevol leven hebben wij vandaag afscheid moeten nemen van een bijzondere man, vader en opa Leen gehuwd geweest met Lien de Feiter-van Oeveren f 1984 17 september 1937 f 5 januari 2012 Drager van de eremedaille in zilver, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. Marianne Ad en Hes ter Beau Mart Annette en Dietmar Quinty Indra J.W. Frisoweg 18 4325 AE Renesse Maandag 9 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden dinsdag 10 januari in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 15.30 uur. Na het afscheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Toch nog onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Zijn leven was niet altijd gemakkelijk, maar hij bleef een levensgenieter. Er zal altijd een speciaal plekje voor hem zijn in ons hart. 17.09.1937 1 05.01.2012 Renesse: Siem en To de Feiter-Kosten 's Gravenpolder: Job en Mineke de Feiter- Toorenaar Neven, nicht en hun gezinnen Leen we blijven zwaaien. Steven, Marleen, Hugo en Julia Op woensdag 4 januari 2012 is overleden onze altijd belangstellende tante Neeltje Hengst - Verhulst Fam. Verhage - Hengst Fam. Hengst - Heyt Fam. Hengst - Minderhoud Fam. Simonse- Hengst A. Louwerse - Hengst Westkapelle, neven en nichten Psalm 121 We ontvingen het droeve bericht dat onze lieve vriendin Neeltje Hengst-Verhulst is overleden. Sterke de Heere de kinderen en kleinkinderen. Familie P. Kodde-Lievense I believe I can fly. R. Kelly Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte van ons is heengegaan Vlissingen, 13 juni 1951 Goes, 5 januari 2012 Bram Paauwe Wendy en Chris Damiën A Patricia en Kenneth Denzei Adenauerhof 33, 4463 GR Goes U kunt afscheid nemen van Gerry op dinsdag 10 januari tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Flui- tekruidstraat 8 te Goes. De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 11 januari om 15.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condole ren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve Mama, Mooie vrouw, zorgzaam liefdevol en belangstellend. Niks was teveel voor je. Wat zullen we jou missen. Voor altijd in ons hart. Love you, Wendy Patricia Lieve Oma, Bedankt voor alles, ik zal je missen. Love you, Denzei Geschokt en intens verdrietig zijn wij na het overlijden van onze lieve dochter, zus en tante GERRY we zullen je missen! Pa (in liefdevolle herinnering) en Ma Meerman Willy en Peter Machiel (in liefdevolle herinnering) en Ann Aart en Karin Neven en nichten Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoon zus en tante GERRY Peter Paauwe Rinus en Joke Paauwe Jan en Addie Traas Neven en nichten Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze oud-Commandant Brandweer Jan Rozemeijer is overleden. Wij wensen zijn vrouw Siny, de kinderen en Luuk veel sterke toe met dit verlies. Medewerkers vrijwillige- en beroepsbrandweer Thermphos International B.V. afdeling IPV Commandant, Jos van de Boom Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij is het niet erg meer, daarvoor is het verleden. Voor jullie die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Nog maar zo kort na het overlijden van zijn geliefde vrouw is van ons heengegaan onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Adriaan Abraham Kornelis Arj aan weduwnaar van Sara Maria Klaeysen in de leeftijd van 93 jaar. Biervliet: Piet in herinnering Breskens: Jan Kornelis Els Kornelis-van Lare Charles en Audrey, Marjan en André Philippine: Adri Kornelis Wim en Monique, Lucas, Judith Philippine: Joop Kornelis Norma Kornelis-van Limmen Menno en Rob Biervliet: Piet in herinnering Oostkamp (BJ: Jaap Kornelis Patricia Kornelis-Heirbaut jasper en Daphne, Ellen Sas van Gent: Suzie Kornelis Hans Dunnes Wouter en Renske, Timon en Iris Biervliet: Anja Kornelis Mario Tanghe Mathijs en Tibby, Linda IJzendijke, 5 januari 2012 Correspondentieadres: Eilandstraat 4 4553 BM Philippine De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 10 januari om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie aldaar te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve GERRY Bedankt voor alles! Je hebt veel voor mij betekend! Liefs Christel m*. fH 'mr-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 45