t DysrJüdfif] 44 familieberichten zaterdag 7 januari 2012 fHensenlinq.nl Als verder leven lijden wordt, is rusten goed... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Pieter van den Boomgaard weduwnaar van Nellie Labeur 22 januari 1927 Nisse 5 januari 2012 Goes Jan Caljouw Middelburg 13 september 1922 Leo en Cobi van den Boomgaard Robert Max Edwin en Aiméer Marja en Piet Alewijnse Bianca Tom Christian en Nanda Peter van den Boomgaard t (1968) Correspondentieadres: Vlissingse Molenstraat 18, 4335 GG Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op dinsdag 10 januari van 19.00 tot 19.30 uur en op woensdag 11 januari van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 11 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, hopen wij op deze wijze te bereiken. Bedroefd geven wij kermis van het overlijden van mijn broer Jan van den Boomgaard Wij wensen de kinderen veel sterkte toe. Leen en Nel En nu nog maar alleen het lichaam los te laten, de liefste en de kinderen te laten gaan. A Heen nog maar he t sterke Zich t het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen en de eigen weg te gaan. He t werd, het was, het is gedaan. M. Vasal is Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, hebben we afscheid genomen van onze zorgzame man en vader, opa en over-opa Middelburg t 5 januari 2012 Middelburg: Joke Caljouw-Jobse Jacky en Mieke Caljouw-Davidse Chant al, Hennie en Noël Meivin Eric-Jan Caljouw Alexandra Caljouw Langevieleweg 67 4335 GT Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden woensdag 11 januari a.s. om 14.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand is er aldaar van 14.00 - 14.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het cremato- Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van Mr. W. Dirksen Vanaf 1990 was de heer Dirksen een toegewijd en deskundig conservator Handschriften van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen Ons medeleven gaat uit naar de naaste familie. Namens het bestuur en de conservatoren van het Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, Mr. M.M. Steenbeek Drs. C.E. Heyning Veilig in Jezus armen "Now yu e waka Gado pasi Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, laten wij U weten dat twee dagen na haar 75e aardse verjaardag mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en zus liefdevol is opgenomen door onze hemelse Vader. Eleonora Marie de Vries "Noortje" echtgenote van Raf van Eetveldt eerder weduwe van André van Aerde Paramaribo "Suriname" t 's-Gravenpolder 3 januari 1937 5 januari 2012 Robby Regina - Brisbane Australië Ronald Anneke - 's-Heerhendrikskinderen Lloyd Haydee - Utrecht Lilian Izzy - Goes Arsenio Angelina - 's-Gravenpolder Mima Jack - 's-Gravenpolder Jennice Clyde - 's-Gravenpolder Romeo Esther - 's-Gravenpolder Wilfred, Hubertus, Hein - Duitsland Suriname Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Elzehof 1 4431 CP 's-Gravenpolder De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 10 januari a.s. om 13.00 uur in Rouwcentrum "Van der Hooft", Schoorkenszandweg 8b, 4431 NC 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.15 uur tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid van Noortje te nemen. Na de begrafenis is er in het dorpshuis "Ons Dorpsleven", Poelvoordestraat 3, gelegenheid tot condoleren en samen zijn. Onze dank gaat uit naar de huisartsen en personeel Thuiszorg Allévo, voor de goede verzorging. Indien u door omstandigheden geen rouwbriefje heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Oma Noortje U heeft 't leven verlaten, Maar u verlaat nooit mijn hart. Ik kon me geen betere Oma wensen. Lobi yu, rust zacht Liefs Sandra Lieve oma Noortje Jarenlang genoten van jouw liefde en zorg. De woensdag en de vrijdag zullen nooit meer hetzelfde zijn. Uit ons leven maar niet uit ons hart. Lobi yu, bosi nangatirasa. Colin, Nigel, Janelle, Chelsea en Kaylee Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man onze vader en opa Cornelis Faes - Kees - 21 juli 1930 - 5 januari 2012 Heinkenszand: Corrie Faes-Traas Middelburg: Marie-José Faes Heinkenszand: Francesco en Natalija Faës-Matsko Leatitia Samantha Miroslaw 's-Heerenhoek: Jolanda en André Hoondert-Faes Jordi Elvira Vivian Van Schengestraat 23,4451 AR Heinkenszand Kees is thuis opgebaard. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 10 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Wanneer u geen rouwbrief onh'angen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ontroerd en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve en altijd meelevende broer, zwager en oom Kees Faes Wij wensen onze schoonzus Corrie, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie Faes Neven en nichten Op 3 januari 2012 is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Riek "t Hart-Rompelman Geboren 26 maart 1926 in Scheveningen. Haar wens om als eerste te gaan en niet te hoeven lijden is vervuld. Goes: Thijs T Hart sr Trijntje 't Hart Colijnsplaat: Thijs T Hart jr Inez Flameling Wieke en Douwe Assen: Otto 't Hart Pia van der Veen Lisa en Mike Correspondentieadres: De Horst 232, 4461 WZ Goes De crematie heeft op 6 januari 2012 in besloten familiekring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 44