2l C?. n I/a bon nee m Wejkom 400 nieuwe abonnees! Janneke van Hofwegen Terneuzen 15 jaar abonnee! Joke Baauw Zierikzee Home Wat vindt u van de PZC? Ik vind de krant prettig lezen en heel compleet in het nieuwsaanbod. PZC brengt het nieuws op een integere manier, het is geen sensatiekrant en dat spreekt mij aan. Er zou wel iets beter op taalfouten gelet mogen worden. Wat zou u (behalve het nieuws) zeker niet willen missen in de krant? De sudoku! Die maak ik elke dag. Verder vind ik de columns op pagina 2 leuk en lees ik graag de bijlagen zoals Spectrum, Reizen en Binnen&Buiten. Heeft u weieens meegedaan met een actie van de PZC? Ik doe altijd mee aan de acties waarbij je twee gratis proefabonnementen aanmeldt en zelf een cadeautje krijgt. Ook maak ik soms gebruik van Abonneevoordeel; we hebben dit jaar 2 kaartjes voor Plopsaland gewonnen en mooie sieradcnsets met korting besteld. Op zaterdag 31 december 2011 is helaas een verkeerde versie van deze pagina geplaatst. Vandaag alsnog de juiste versie. De PZC mocht in de maand november 400 nieuwe, vaste abonnees welkom heten. Wij hebben (willekeurig) een van die nieuwe abonnees uitgenodigd voor een kort interview. De PZC bedankt onderstaande abonnees voor hun trouwe lidmaatschap! U krijgt de speciale jubileumpen per post thuis gestuurd. Deze abonnees zijn in de maand december precies 15 jaar (zonder onderbreking) abonnee van de PZC. Welkom! Woont u al lang in deze regio? Wij zijn in 1970 vanuit Amersfoort in Zie rikzee komen wonen. Wij waren toen meteen in het nieuws als de eerste inwoners van de wijk Plan West. Wij kregen de sleutels twee weken voor de officiële opening van de wijk. In de Zierikzeesche Nieuwsbode stond 'met toestemming gekraakt'. Waarom heeft u een abonnement op de PZC genomen? We hadden eigenlijk al jaren geen krant, maar als er ergens een PZC lag, las ik die altijd. Ik had soms wel het gevoel dat ik iets miste, vooral vanuit mijn functie in het bestuur van de ANBO. Toen er laatst een verkoper van de PZC aan de deur kwam, heb ik een abon nement genomen. Wat vindt u van de PZC? Ik ben heel tevreden over de inhoud, die is ook heel gevarieerd. Ik lees eigenlijk alles en zeker het nieuws over Schouwen-Duiveland! Bedankt! F. v/d Berge, Bruinisse A.M. v/d Bijl, Zierikzee P. Boogaard, Koudekerke J.T. Bos, Zierikzee- J. Brand-Koene, Domburg J. van Breda, Bruinisse A v/d Broecke, Hoofdplaat J C A de Bruine, Goes G.F. de Bruine, Philippine A M Brussaard, Gapinge C. Bustraan, Hansweert P.J. Cijsouw-De Visser, Westkapelle A Dees, Kortgene M J Dekker, 's-Gravenpolder P. Edwards-Van Muyen, Terneuzen G. Gaemers, Waterlandkerkje D. Goudzwaard, Zierikzee P.J. v/d Guchte, Heinkenszand A. van der Heijden, Koudekerke J. van Hofwegen, Terneuzen F S Jasperse, Koudekerke M. Kallemein, Vlissingen W Klein Bleumink, Krabbendijke J.M. Kuipers, Oostkapelle R.H.J. Lafarre, Terneuzen J. Lantsheer, Middelburg H.A. de Lobel, Breskens W.O.M. Marteyn, Vlissingen R. Mulder, Middelburg C. van Noorden, Yerseke J Overbeeke, Krabbendijke M. Padmos, Bruinisse R Pesch, Ellewoutsdijk W. Pouwelse, Westkapelle A. Remyn de Jonge, Heinkenszand C.J. Riemens, IJzendijke J.A. Risseeuw, Sluis B. Salm, Yerseke W. Schipper, Nieuwdorp C.P. v/d Schraaf, Kapelle P. Sentse, Kloetinge B. Siereveld, Colijnsplaat P. Steenaard, Vlissingen C. Steendijk, Zaamslag C. Toerse-Besuijen, Oost-Souburg P.H.A. Vermue, Kapelle J.J. Verpoorte - van Tatenhove, Terneuzen A. Visbeen, Kapelle J. Visee, Kapelle C.W. Walraven, Rilland L. v/d Wekken, Zierikzee A.D. de Witte, Oostkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37