mensen 35 Vandaag voor het eerst: de pagina Mensen. Met pasgeboren Zeeuwen en Zeeuwen die 6o of 65 jaar geleden elkaar het ja-woord hebben gegeven. Een pagina vol met menselijke momenten, die u niet snel vergeet. 'Opa is erg trots op zijn dertigste kleinkind' zaterdag 7 januari 2012 Erwin en Leontine van der Jagt-Tramper Mark en Celeste Boeckhout uit Breskens zijn sinds 5 de cember de ouders van Naartjé Ineke Dina. Ze werd om 17.30 uur geboren in Knokké-Hëist, woog 3525 gram en mat 53 centimeter. Noortje is bet eerste kind van Mark en Céleste. Baby Kees werd op 31 december 2011 om 01.00 uur geboren. Kees is de zoon-van Erwin en Eeontine van der lagt-Tramper: „Op de foto êeri trotse opa met z'n dertigste kleinkind, maar met de eerste dje vo&dig naar hem vernoemd is Erwin was dolblij toen hij na vier heerlijke dochters een zoontje in:z!n armen had." Op de derde dag van het nieuwe jaar zagen Nan- ne en Kristel Boonstra uit Middelburg hun der de kindje geboren worden: Maria Carla Doortje woog 3310 gram en is het zusje van Indah en Micha. „Een nieuw Zeeuwtje met Indonesische achtergrond!", laten de trotse grootouders van Jonathan Arthia Sidabutar weten, lonathan is op tweede kerstdag 111 het ziekenhuis in Goes geboren. Hij is voor ouders Marlies Silalahi Koppenaal en Dayadoliverio Sidabutar uit Domburg de eerste zoon en 'de vervulling van een gouden droom.' Esther uit Biggekerke was op 29 december volgens haar zus Miranda 'al een week over tijd' en had een 'vreemd, on bestemd gevoel'. In het Goese ziekenhuis werd dat beves tigd waarna Yuna ter wereld kwam, 2X35 gram wegend en 50 centimeter lang. „Op de valreep van 2011 is onze zoon Dylan geboren", laten Marco en Bianca van Wit- sen uit Kruiningert weten. Dylan werd thuis geboren en woog 3140 gram. Hij maakt het 'heel erg goed'. Alain Polderman en Yara den Engelsman zagen op 2 december in Goes hun dochter Djenoa Sky Kyra ter wereld komen. De kleindochter van opa's en oma's An- ja, Corine, Jos, Aarnout, Ando en Ronald woog bij ge boorte 3190 gram en was 49 centimeter groot. Opa Al- do: „De mooiste baby van 2011!" Stuur uw foto's van de heugelijke gebeurtenis van de komende week naar eindredactie@pzc.nl. De foto moet minimaal 10 cm breed zijn en een resolutie hebben van 300 dpi.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35