m
media
59
11
media@wegener.nl
024-3650570
'Jan had echt niet verwacht dat de KNSB hem in de sprintploeg zou zetten.
Dat voelde na het allround schaatsen als degraderen.'
Erben Wennemars
Zaterdag 7 januari 2012
07:00 Little house on the
prairie 08:00 Tommy Te
leshopping 09:00 David
Maasbach 09:55 Robs gro
te tuinverbouwing 10:55
Still standing 11:2Q Neder
land op wielen 11:55 Het
snoer om 12:25 Op vakan
tie 12:55 Tommy Teleshop
ping 14:55 Droomreizen in
Azië 15:25 Natuurlijk lek
ker leven 16:00 Een dag in
de dierentuin 16:25 Neder
land vaart 17:00 Verbou
wen verkopen
09:30 Regio business ma
gazine 09:55 Onderne
mend Nederland 10:25
Business-Channel.nl 11:00
Business class 12:20 ScTalk
12:50 De succesfactor
13:15 Ruige mannen: De
tunnelgravers van New
York 15:00 Mayday mayday
16:00 Helden van de weg
16:30 Wereld van de bin
nenvaart 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 RTL Au
towereld
06:31 RTL Telekids: Fabel
tjeskrant, Wolleke, Uki, Eli-
as, De Koala Broertjes,
Brandweerman Sam, Chug-
gington, Bibaboerderij,
Chloe's closet, Sprookjes
boom, TitaToverfeest, Mar
jolein en het geheim van
het slaapzand, De Schatka
mer, Spetter en het Roma
nov raadsel, Ernst Bob^
bie: De verjaardag van Ernst
10:31 Tel sell, Tommy Tele
shopping, Tel sell 17:05 Ge
woon mooier 17:35 Back
to you
07:00 Bom2Cook 07:35
King of the Hill 08:00
90210 08:55 Tommy Tele
shopping 10:55 Astro TV
12:55 Tommy Teleshop
ping 13:55 The lost Valen
tine 15:55 Gilmore girls
16:45 Design star 17:40
Chopping block Australia
06:01 Disney XD: Skunk fu, Q
Matt's monsters, Amazing W
Spiez, Hotwheels, Beybla-
de Metal Fusion, Pokemon,
Recess, Duckfales,The sui
te life on deck, Pair of kings,
Kickin'it, Zeke Luther,
Phil of the future, I'm in the
band, Kick Buttowski, Ame
rican dragon: Jake Long, De
Vervangers, Ducktales, Dis
ney's Phineas and Ferb, The
proud family, The suite life
on deck
18:00 Droomhuis op het 18:00 Ruige mannen: Ax 18:05 Strong medicine, 18:40 Extreme home 18:00 Veronica's fun-
platteland, Reality- men, Reality Dramaserie makeover niest videos, Amu-
programma semen t
18:10 Border security,
Reality
19:00 De 25 meest
vreemde tv-mo-
menten, Amuse
ment
19:00 RTL GP: Dakar
2012
19:00 Wie is de reislei
der?, Amusement
19:30 Pawn Stars, Reali-
typrogramma
20:30 Wegmisbruikers!, 20:00 The game, Thriller 20:00 The starter wife,
Verkeersprogram- Komische drama-
21:30 De Smaakpolitie,
Consumentenpro
gramma
21:00 The starter wife,
Komische drama
serie
20:30 Ik begin; Reality-
programma
21:30 The little couple,
Reality
20:30 Nikita, Crimeserie
21:25 Nikita, Crimeserie
22:30 Hart van Neder
land, Reportages
22:40 Piets weerbericht
22:45 Reportage: De Fa-
cebookmoord, Se
rie reportages
22:40 RTL GP: Dakar
2012
22:00 Life or something 22:00 The little couple, 22:20 NCIS, Detective
like it, Romantische Reality serie
komedie 22:30 The listener, Dra-
23:50 Sybil, Filmdrama
01:35 Nachtmagazine
23:40 Sons of anarchy,
Dramaserie
00:15 Business class
01:35 Teleshop 7
01:36 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV
05:00 Car tracks
23:25 Supernatural, Hor- 23:15 NCIS, Detective-
rorserie serie
00:15 Extreme home
makeover (h)
00:10 Friday night lights
01:11 Stoute meiden TV
02:00 Tommy Teleshop- 02:00 Astro TV
ping 02:35 Ik begin (h)
05:30 Won'
Vonmgwijs
actualiteiten sport film
03:25 The little cou
ple (h)
04:15 Supernatural (h)
05:05 Gilmore girls (h)
00:10 Poker: Big game 5
01:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
00
10
IO
N>
to
N>
O
tsi
w
Z
n
x
The Man in the Iron Mask
Kostelijke avonturenfilm over de
drie musketiers die de opgesloten
dubbelganger van bodewijk de veer
tiende (Leonardo DiCaprio) probe
ren te bevrijden. Regie: Randall
Wallace. (VS-'9 8)
Duitsland 2, 14.55-17.00 uur
Les enfants de Timpelbach
Een slaperig Europees dorpje wordt
geteisterd door kattenkwaad waar
door de volwassenen vertrekken en
de kinderen de boel alleen bestie
ren. Kleurrijke zoekplaat in de stijl
van Guillermo Del Toro. Regie: Ni
colas Bary. (F/L-2008)
Nederland 3, 15.30-17.00 uur
Cloudy with a Chance
of Meatballs
Uitbundige animatiefilm waarin de
voedselmachine van een uitvinder
in de wolken belandt waardoor het
regelmatig allerlei eten regent. Re
gie: Chris Miller en Phil Lord.
(VS-2009)
RTL 4, 20.00-21.50 uur
The Game
Akelig knappe thriller over een ge
noegzame zakenman (Michael
Douglas) die door zijn broer wordt
getrakteerd op een rollenspel dat
zijn dagelijks leven bedreigt. Regie:
David Fincher. (VS-*97)
RTL 7, 20.00-22.40 uur
Life or Something Like It
Angelina Jolie verandert van een op
portunist in een joviale liefhebben
de levensgenieter nadat een para
normale zwerver haar confronteert
met haar naderende einde. Kome
die van Stephen Herelc (VS-2002)
RTL 8, 22.00-0.10 uur
Adventureland
Jesse Eisenberg speelt een kluns die
verliefd wordt op zijn collega in een
onbeduidend pretpark (Kristen Ste
wart, Twilight). Zij heeft meer met
een getrouwde bink (Ryan Rey
nolds). Genoeglijk werk van Greg
Mottola. (VS-2009)
BBC 2, 23.00-0.40 uur
OVERIGE I
18:00 Trugkieke 18:10 Zeeuws
water 18:20 Op mijn stoep
18:35 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin
gen
BUITENLAND
07:00 Breakfast 10:00 The An
drew Marr show 11:00 The big
questions 12:00 Country tracks
13:00 BBC News 13:05 East-
Enders 15:00 Bargain hunt
16:00 Escape to the country
17:00 The Royal bodyguard
18:00 Songs of praise 18:35
Mastermind celebrity special
19:05 BBC News 19:20 Region
aal nieuws en weerbericht
19:30 Countryfile 20:30 An
tiques roadshow 21:30 Sher
lock 23:00 BBC News 23:15 Re
gionaal nieuws en weerbericht
23:25 The one Lenny Henry
07:00 Little robots Q7:f0 The
adventures of Abney and Teal
07:25 Raa Raa the-noisy lion
07:35 Octonauts 07:45 Mike
the knight 08:00 Richard Ham
mond's blast lab 08:30 Dennis
and Gnasher 08:40 TheScoo-
by-Doo show 09:00 The owl
09:05 Paradise cafe 09:30
Wingin' it 09:55 Diddy Dick and
Dom 10:00 Friday download
11:00 Something for the week
end 12:30 One of our dinosaurs
is missing 14:00 Darts 17:45
Ski Sunday 18:30 Flog it! 19:00
How to build a nuclear subma
rine 20:00 Top gear 21 :Q0
Great Barrier Reef 22:00 To
boldly go 23:00 Adventureland
07:05 Willi wills wissen 07:30
Tigerenten Club 08:30 Die Sen-
dung mit der Maus 09:00 Ta-
gesschau 09:05 Sportschau
live: Bobsleeën 09:25 Sport
schau live: Noordse combinatie
10:20 Sportschau live: Skiën
11:05 Sportschau live: Bobs
leeën 11:35 Tagesschau 11:40
Sportschau live: Skiën 12:45
Sportschau live: Noordse com
binatie 13:20 Sportschau live:
Biatlon 14:15 Tagesschau 14:20
Sportschau live: Langlaufen
15:20 Sportschau live: Biatlon
16:15 Sportschau live: Skiën
16:30 Sportschau live: Schaats
en 16:45 Sportschau live:
Schansspringen 17:00 Tages
schau 17:03 W wie Wissen
17:30 Gott und die Welt 18:00
Sportschau 18:30 Bericht aus
Berlin 18:49 Ein Platz an der
Sonne 18:50 LindenstralSe
19:20 Weltspiegel 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort: Keine Poli-
zei 21:45 Giintherjauch 22:45
Tagesthemen 22:58 Das Wetter
im Ersten 23:00 ttt - titel the
sen temperamente 23:30 Zer-
rissene Umarmungen
S5S
09:05 Lichtpunt 10:00 Joodse
eredienst (Chanouka) 11:00 De
zevende dag 13:00 Het journaal
13:30 Het weer13:35 Halfuur
natuur 14:05 Brief encounter
15:30 De topcollectie van
16:00 Clips 16:20 Het gordijn
paleis van Ollie Hartmoed
17:15 Vlaanderen vakantieland
18:00 Het journaal 18:10
Groenland 18:30 Dagelijkse
kost 19:00 Het journaal - Sport
weekend 19:55 Het weer 20:00
Colchester Zoo 20:30 De pap
penheimers 21:35 Witse 22:25
Rond de wereld in 80 tuinen
23:25 Het journaal laat 23:45
Het weer 23:50 De zevende
07:00 Uki 07:05 The Klumpies
07:15 Dobus07:25 Bobde
Bouwer 07:35 Angelina Balleri
na 07:45 Laura's ster 07:55
Samson Sramp; Gert Kerstver
halen 08:00 ROX 08:25 Ketnet
King Size 08:40 Zingaburia
09:00 Heidi 10:40 Ketnet King
Size 10:55 i-CliPS 11:35 Geesti
ge meiden 12:00 pe Kleine
Prins 12:25 Disney's Kim Possi
ble 12:50 Mijn pestfamilie
13:17 MFL Song 2011 13:20
Disney's Lilo & Stitch
13:45 Oma en Oma 13:55
Abrakodabra 14:10 Team Kwis-
tenbiebel 14:20 De Smurfen
14:45 The Jungle Book 14:55
De kleine zeemeermin 15:17
MFL Song 2011 15:20 Modder
land 15:35 Mega Mindy 16:00
De mooiste sprookjes van
Grimm 17:00 De Dierendetec-
tives 17:25 20 jaar Samson
Stamp; Gert 17:55 Galaxy Park:
Compilatie 18:40 Ketnet Freezz
2012 19:10 Zingaburia 19:30
Mr. Bean 19:54 Zender uit de
ether 20:00 Het journaal 20:15
Yellowstone: Tales from the
Wild 21:05 Later... with Jools
Holland 22:10 Oscar Niemeyer:
A Vida urn Sopro 23:05 Licht
punt
07:20 Bibi Blocksberg 07:45
Bibi und Tina 08:10 Löwenzahn
09:00 heute 09:02 sonntags
09:30 KatholischerGottes-
dienst 10:15 blickpunkt 11:00
Der Gendarm von St. Tropez
12:32 heute 12:35 Peter Hahne
13:00 planet e.: Windkraft-Po-
ker 13:30 Gegen alle Flaggen
14:50 heute 14:55 Der Mann in
der eisernen Maske 17:00 heu
te 17:10 ZDF SPORTreportage
18:00 ZDF.reportage: Macht
Geld glücklich? 18:30 Terra
Xpress 19:00 heute 19:10 Ber
lin direkt 19:30 Terra X: Eisige
Welten 20:15 Inga Lindström:
Sommer der Erinnerung 21:45
heute-journal 22:00 Inspector
Barnaby 23:40 ZDF-History:
Operation Euro - Schicksalsjah-
re einerWahrung
07:20 hier und heute 07:35 Ein
Fall für die Anrheiner 08:05 Lin-
denstrafSe 08:35 Neue Stim-
men 2011 09:45 KölnerTreff
11:10 2012 - Das Jahr Null
13:30 Zoo-Babies 14:15 Mein
Gott, Anna! 15:45 Mekka der
Traumer - 24 Stunden in Los
Angeles 16:30 Mein Mann
trinkt 17:00 GrofSstadtrevier
17:45 Ein Fall für die Anrheiner
18:15 Tieresuchen ein Zu-
hause 19:10 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit-Geschichten
20:00 Tagesschau 20:15 Wun-
derschön! Teneriffa - Der kleine
Kontinent 21:45 Das britische
Ein Herz und eine Seele 22:15
Zimmer frei! - Prominente su-
chen ein Zuhause: Ina Muller
23:15 Happy Birthday 'Zimmer
frei!' - Die allerersten Jahre:
1996 bis 1999
12:40 Johnny test 13:00 Naran-
jina Weekend 15:35 The boy
who cried werewolf movie
17:00T.U.F.F. Puppy 17:10 Su-
pah Ninjas 17:35 The penguins
of Madagascar 18:00 Big time
rush 18:20 Naranjina en de Ka-
dekapers 18:50 iCarly 19:15
Victorious 19:45 Wingin' it
20:05 The troop 20:30 T.U.F.F.
Puppy 21:00 Gigantic 21:20
True jackson 21:45 Heartland
22:30 Degrassi: The next gene
ration 22:55 Big time rush
23:15 Mr. Meaty 23:40 iCarly
00:05 Gigantic 00:30 True Jack-
07:15 Man made marvels Chi
na: World's biggest transport
hub 08:05 Cell phone revolu-'
tion 08:55 Factory Line 09:45
How do they do it 10:35 River
monsters: Death ray 11:30 Hill
billy handfishin' 12:25 Man,
woman, wild: The High desert
of California 13:20 Ultimate
survival: Borneo Jungle 14:15
Mighty ships: USS Gravely
15:10 Auction hunters: Ton's
got a gun 15:40 Auction hunt
ers: Strat'd for cash 16:05 Dirty
money 17:05 How do they do it
18:05 American chopper: Sen
ior vs Junior: Mikey's decision
19:05 Mythbusters 20:00
Swamp brothers 21:00 Curiosi
ty: Can I live forever? 22:00
Dual survival 23:00 River mon
sters: The Mutilator
07:00 Big, bigger, biggest 08:00
Megafactories 09:00 Known
universe 10:00 Truth behind
11:00 Fish warrior 12:00 The
indestructibles 13:00 Locked
up abroad 14:00 The dog whis
perer 17:00 Roman homicide
18:00 Bear nomad 19:00 Hard
Time 20:00 Apocalypse: WWII
21:00 Apocalypse 22:00 Hit
ler's Gl death camp 23:00 Ta
boo
07:20 Night: Red wolves 07:50
Pandamonium: Mei Sheng's
tale 08:45 Dick 'n' Dom go wild
09:10 Bondi vet 09:40 Monkey
life 10:05 Talk to the animals
10:35 Dogs 101: Bluetick,
Coonhound, Brussels Griffon,
Swedish Lapphound, Petit Bas
set griff 11:3Q Monster bug
wars 13:20 Wildest India: West
ern Ghats: Monsoon mountains
14:15 Must love cats 15:15
Dogs 101: Puppies 16:10 Dis
covery atlas: France revealed
18:00 Beauty the Geek Aus
tralia 19:00 Toddlers tiaras:
Darling diva's 20:00 The Rachel
Zoe project 21:00 Sister Wives:
The Brown family decision
21:30 Sister Wives: Sister wives
in holiday crisis 22:00 I married
a mobster: No way out 22:301
married a mobster: Family geta
way 23:00 Kill it, cut it, use it:
Fish
09:55 Degrassi: The next gen
eration 11:35 Awkward 12:00 I
Used to be Fat 18:10 Breaking
from above 18:35 My life as Liz
19:00 Awkward 19:25 Plain
Jane 20:15 Flash prank 20:40
When I was 17 21:00 VH1 news
presents: Cheaters 21:50 Cribs
22:00 Jersey shore 22:45
Gamekings 23:10 Nitro circus
06:25 Et si vous me disiez toute
la vérité 06:50 Reflets Sud
07:45 Le dessous des cartes
08:00 Journal télévisé Radio Ca
nada 08:25 TV5Monde, le jour
nal 08:35 Stars parade 09:00
Flash 09:05 Grenadine et Men-
talo 09:15 Ozieboo 09:20
Raymond 09:35 Les Dalton
09:45 Tara Duncan 10:05 Le Pe
tit Prince 10:30 Tactik 11:00
Flash 11:10 D'est en ouest
11:35 Les gardiensde laforêt
12:00 Flash 12:05 Jour de rug
by 12:45 Sur mesures 13:05
Epicerie fine 13:30 Journal télé
visé de la RTBF 14:00 Vivement
dimanche 15:30 Flash 15:35
Nec plus ultra 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Acoustic 16:55 Flash 17:00
Kiosque 18:00 TV5Monde, le
journal 18:10 Internationales
19:00 Vudu del 19:55 Flash
20:00 Maghreb-Orient-Express
20:30 Journal de France 2
21:00 La fièvre monte a El Pao
22:40 Le bruit du silence 23:00
TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la TSR 23:30 TV-
5Monde, le journal Afrique
23:50 Le bonheur est dans le
pré
08:30 Autosport: Rally 09:15
'Noordse combinatie-10:15 Al
pineskiën 13:00 Langlaufen
13:30 Biatlon 14:15 Langlaufen
15:30 Biatlon 16:15 Skisprin
gen 17:15 Darten 19:15 Snoo
ker 22:00 Biatlon 23:00 Auto
sport: Rally 23:45 Langlaufen
07:00 World report 07:15 CNN
Marketplace Middle East 07:30
Talk Asia 08:00 World report
08:15 CNN Marketplace Eu
rope 08:30 World view 09:00
World sport 09:30 MainSail
10:00 African voices 10:30 Best
of BackStory 11:00 World re
port 11:30 News special 12:00
CNN presents 13:00 World re
port 13:30 Inside the Middle
East 14:00 Fareed Zakaria GPS
15:00 State of the Union with
Candy Crowley 16:00 Interna
tional desk 16:30 Inside Africa
17:00 Global exchange 17:15
CNN marketplace Africa 17:30
Global exchange 17:45 CNN
Marketplace Middle East 18:00
World sport 18:30 Living golf
19:00 International desk 19:30
African voices 20:00 Interna
tional desk 20:30 CNNGo
21:00 Fareed Zakaria GPS
22:00 World report 22:30
News special 23:00 MainSail
23:30 World sport
06:20 Roary the racing car
06:30 Dora 06:55 Mr Bean
07:15 Power Rangers - Samurai
07:40 Bakugan 08:00 Transfor
mers prime 08:25 Planet Sheen
08:40 Kungfu panda 09:00 Ge-
ronimo Stilton 09:25 T.U.F.F.
Puppy 09:50 Spongebob Squa-
repants 10:20 Big time rush
10:45 Victorious 11:10 Wingin'
it 11:35 Ned's survivalgids
12:15 Back at the barnyard