Henk Bremer Familieberichten (J) fllenseniinq.nl donderdag 5 januari 2012 familieberichten 133 Op den duur kon Ina haar ziekte niet meer verbergen. Zeer moedig heeft ze gestreden met het volste vertrouwen dat het goed zou komen. Ze bleef daarbij altijd vrolijk, zeer attent voor anderen en ze was een zorgzame mama, vrouw en bedrijfsleidster in de winkel. Een spil in ons gezin maar ook in het bedrijf. Nu heeft de Here mijn zorgzame, lieve vrouw en onze lieve mama uit ons midden weggenomen. Lourina Martina de Koster-de Blaeij echtgenote van Piet de Koster in de leeftijd van 47 jaar. P. de Koster Stefan, Ilona en Robin 3 januari 2012 Hoofdstraat 29,4471 AG Wolphaartsdijk Vrijdag 6 januari is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en om persoonlijk afscheid van Ina te nemen op het huisadres, Hoofdstraat 29 te Wolphaartsdijk. De begrafenis zal in besloten kring te Wolphaartsdijk plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een gift aan KW F kankerbestrijding. Lieve mama. Zes jaar heb jij gestreden, gestreden tegen die rot ziekte. Elke keer weer naar het ziekenhuis, maar toch bleef je positief, maar ook de kanker bleef actief. Het doet ons nog steeds zo'n pijn, was je nog maar hier, dan hadden we nu bij je kunnen zijn. Wij hebben nog genoeg vragen, waarom nu, waarom jij? maar één ding weten we zeker mam, jij ben een kei! Maar één ding moet je nog weten: we zullen je nooit vergeten! Lieve mama, bedankt voor alles, wij houden van je! Xxx Stefan, Ilona en Robin Ina, helpen was je leven, Voor iedereen stond je klaar, Bedankt voor alles wat je ons hebt gegeven, Bedankt voor wat wij betekenden voor elkaar. We zijn heel verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, dappere dochter, zus, schoonzus en tante Ina de Koster-de Blaeij Levien en Annie de Blaeij-van Dienst Bram en Els de Blaeij-Schipper Vera en Gerben, Lars Serge en Eline Brenda en Rikkert Jaap en Jacqueline de Blaeij-Meloen Danny en Nikki Chantal en Jeroen Cynthia en Rik Mattie en Geerard Verschiere-de Blaeij Marco en Naomi Jeroen Ferdi Onze altijd positieve werkgeefster Ina is na een langdurige strijd tegen haar ziekte nu uit ons midden weggenomen. Ina de Koster-de Blaeij echtgenote van Piet de Koster in de leeftijd van 47 jaar. Personeel van MCD Bakkerij P. de Koster, Nelly, Rieta, Gerda, Edith, feanine, Charlotte, Ilona, Leandra, Kim, Marina, Angharad, Marieke, Marloes, Fleur, Anne Piet Kole, Martin, Marcel, Gert-Jan, Pieter, Stefan, fordi, forian, Ben We wensen Piet en de kinderen veel kracht om in de dagen die komen dit verlies te dragen. Maandag 9 januari zullen wij niet werken en zal de winkel gesloten zijn. De komende tijd zal er in de winkel een collectebus staan voor uw eventuele gift aan KWF kankerbestrijding. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere na een ernstige ziekte van ons weggenomen onze geliefde schoondochter schoonzus en tante Ina de Koster-de Blaeij echtgenote van Piet de koster in de leeftijd van 47 jaar. Kruiningen: Kruiningen: Kruiningen: Kapelle: Ooltgensplaat: Baarland: Krabbendijke: Stavenisse: Kruiningen: Kruiningen: Kapelle: 's-Heer Hendrikskinderen: Erichem: Krabbendijke: 's-Heer Abtskerke: Meliskerke: Sommei sdijk: 's-Gravenpolder: Waarde: Hansweert: J. de Koster C. de Koster-Riemens Jannie en Jan van Manen Dini (in liefdevolle herinnering) Gerard en Arjanne Fijan Corrie en Ad Bijnagte Nel en Hans van Gurp Kees en Lydia de Koster Thijs en Rika de Koster Jan en Evelien de Koster Johan de Koster Klaas (in liefdevolle herinnering) Marianne en Sjaco de Nooijer Wim en Mariëlle de Koster Rien en Anita de Koster Jannet en Henk Dorrestijn Ko en Jacobien de Koster Mart en Mascha de Koster Klazien en Kees Wisse Ria en Teun Boer Anneke en Rini de Kome Krien en Rika de Koster Dani en Frannie de Koster neven en nichten In alle rust is overleden Henk was sinds 23 juli 2006 weduwnaar van Hanny Bremer-van der Sloot van wie hij intens veel hield Beetsterzwaag, 3 januari 1930 t Renesse, 29 december 2011 Delft, Henk Bremer Kalja Bremer-de Graaff Bas Sas/da Thoiry, Fr., Johan Bremer Tess Bremer-Raak Jori Isabel Serooskerke (Sch.), Mary Dalebout-van der Sloot Rinus Dalebout Marcia Dalebout Niek Maud Correspondentieadres: Koningsplein 81 2611 XG Delft De crematie heeft op 3 januari 2012 in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzondere vriendschap. Vriendschap is zwijgen, niets zeggen maar een arm om je schouders leggen Vriendschap is in 'iemands leven vreugde en verdriet meebeleven. Vriendschap is niets vragen maar gewoon helpen dragen Vriendschap is een kostbaar kleinood dat met je meegaat tot in de dood. Daarom is het juist zo fijn Om goede vrienden te zijn. Onze lieve vriendin Ina heeft zo hard gevochten om bij haar gezin en allen die haar lief waren te kunnen blijven, maar helaas heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Wij zullen haar missen in alles wat we de afgelopen jaren samen met elkaar hebben gedaan en gedeeld. Piet, Stefan, Ilona en Robin, wij wensen jullie veel sterkte toe en zullen er voor jullie zijn. Richard, Petra, Jordi, Ramón en Kilian Met verslagenheid vernamen wij het plotselinge overlijden van ons betrokken gemeentelid Marco Eversdijk Als tweede organist en lid van de orgelcommissie was Marco speciaal betrokken bij de kerkmuziek en het orgel. Wij zullen zijn bereidwilligheid en inzet missen. Wij wensen Sandra, de kinderen en verdere familie Gods nabijheid toe in de komende tijd, in de verwachting van Zijn Koninkrijk. De Hervormde Gemeente van Kapelle Kapelle, 4 januari 2012 Opeens ziet de wereld er anders uit. Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Marco Eversdijk Vader van Jos, leerling uit klas b 1A Wij wensen Sandra, Jos, Niels, Arjen en Theo veel kracht en sterkte toe bij het zware verlies. Namens de mentor, leerlingen uit klas bl A en de medewerkers van Het Goese Lyceum, Leo de Kraker, rector Wanhoop en woede, angst en verdriet al deze gevoelens spaarden ons niet. Maar ook liefde en zorgzaamheid helpen ons gedurende zo'n lange tijd. Het laatste stuk moest je alleen verder gaan. Lieve Ina, bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Jacob Sjanet Rémon Lois Yoeri Claudia Jochem en Amber Lieve Ina, We hebben veel bewondering voor de manier waarop je met je ziekte bent omgegaan. Je spontaniteit en hartelijkheid zullen we nooit vergeten. Liefs, Wim, Jacqueline Melissa, Marien Jeroen, Andrea Marloes Wilbert, Elvira Roel Tim Voor een persoonlijke begeleiding: uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv REQUIEM tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33