Üvsriailejj Cornelia Adriana Hart-Tierie Lieve Oma, Cora Hart-Tierie -Ko- ■y2 I familieberichten donderdag 5 januari 2012 (I Hlenseniinq.nl Ik heb het leven liefgehad, Soms zit er even jullie allen evenzeer. te\>eel verdriet in 't le\>en Graag was ik hier nog wat gebleven helaas mocht dat niet meer. Wanneer jullie aan me denken, doe het dan zonder veel verdriet. Bedenk, het leven is maar kort, dus is mijn wens voor jullie: geniet! Geniet van iedere dag, die jullie is gegeven. Maar kijk af en toe eens omhoog, al is het maar voor even. Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, is omringd door haar geliefden, na een langdurige en ongelijke strijd rustig ingeslapen mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Willy Bakker- Verweij in de leeftijd van 78 jaar. Jan Bakker Hanny en Jan Ferry en Anne, Duuk William Onno Otto Gerda Jan-Willem en Josje Willekeen Moritz Nena 3 januari 2012 Ganzestraat 12,4451 DT Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden zaterdag 7 januari om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.00 - 12.25 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante Willy Bakker We zullen je in onze familie heel erg missen. Hoorn: Jaap en Anneke Schagen: Kees en Evelien Ben t en Manja Den Burg: Johan en Marga Neven en nichten Met intens verdriet om haar heengaan, maar vol bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Maria Vos-van der Werf echtgenote van Mattheus Maria Vos tV Reeuwijk, t Wissenkerke, 7 mei 1941 3 januari 2012 Wissenkerke: M.M. Vos Almere: Y. van der Linden-Vos M.P. van der Linden Tristan Sandor Kapelle: M. Bustraan-Vos A.A. Bustraan Manon Robin Alwin Sportlaan 814491 GK Wissenkerke Wil is thuis opgebaard. Wanneer u afscheid van haar wilt nemen bent u van harte welkom, liefst in de middaguren. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 9 januari om 10.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Ds. Karin van der Broeke zal de afscheidsbijeenkomst leiden. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen, liever een gift schenken aan de K.W.F. Kankerbestrijding, in de aula van het crematorium is hiervoor een collectebus aanwezig. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en lieve oma Cora 18 april 1950 V 3 januari 2012 Piet Hart Maurice Mariska Rianne Stijn en Owen Esdoornstraat 24 4306 AH Nieuwerkerk Cora is thuis. De samenkomst zal zaterdag 7 januari worden gehouden in "Ons Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwerkerk, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Ons Dorpshuis". Cora hield van bloemen Liever geen bezoek aan huis Wij willen "Allévo" en huisartsenpraktijk Nieuwerkerk bedanken voor de goede zorg. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer samen met u Bob de Bouwer kijken... We zullen u missen. Dikke kus, Stijn en Owen Nu heeft zij moeten passen... Na een moedig gedragen lijden is toch nog onverwachts van ons heengegaan, onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar erg missen. Nieuwerkerk, Jan en Ineke Tierie Mariët Joris Dane Gert-Jan Tirza Kaylynn Hans en Nel Tierie Liset Martin Semm, Finn en Luuk Marja Ramon Brent Op 61 -jarige leeftijd is overleden onze schoonzus en tante Cora Hart-Tierie C.P. Hart J.B. Hart-Neele Kinderen en kleinkinderen Verdrietig om haar overlijden, maar met een glimlach stilstaand bij de herinneringen aan haar markante persoonlijkheid, moeten we afscheid nemen van onze lieve (schoon)zus en tante Cora Hart-Tierie We zullen haar aanwezigheid missen. Jessie Neele-Tierie (in liefdevolle herinnering) Banus Neele Martijn Steven en Nelleke, Tijm en Lizzie Onuitwisbaar zijn de vele goede herinneringen aan onze lieve buurvrouw Cora Hart Veel sterkte voor Piet en de kinderen die haar nu moeten missen. Max en Evelien Geuze Lisa - Lars - Luuk Heer wil mij op LJw vleugels nemen, zoals een arend met haar jongen doet. Totdat de stormwind is verdwenen, dekt Gij mij met Uwe vleugels toe. Vang mij op voordat ik val. Blijf met Uw liefde om mij zweven, zodat ik nimmer vallen zal. Dankbaar voor een mooi en lang leven is op 88-jarige leeftijd overleden mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus van Keulen Serooskerke, 29 december 1923 Wolphaartsdijk, 3 januari 2012 Marie van Keulen - Vos Marinus en Meiny Machiel en Tamara Jeroen en Jedidja Maaike (in liefdevolle herinnering) Wim (in liefdevolle hewmering) Ko Anne-Marie en Hans Mark en Yvette Joris en Nqrdy Anouk eg Roel Lotte y - "f - '.V Marie-Anne (ik liefdevolle herinnering) Boomdijk 1 4471 AZ Wolphaartsdijk De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 7 januari om 11.00 uur in "Nicolauskerk", Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Wolphaarts dijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "De Brug" te Wolphaartsdijk. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man en vader Bernardus Cornelis Koekman A 13 augustus 1924 Middelburg t 4 januari 2012 Middelburg: M. Koekman-Oosthuizen Vlissingen: H.E. Koekman Onze dank gaat uit naar onze huisarts v. d. Haak en alle medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. Dorus Rijkersstraat 6 4335 HG Middelburg De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Op 2 januari ontvingen wij het droevige bericht dat onze zwager en oom JAN WILLEM ADRIAAN BERNDSEN is overleden. Namens: Fam. van Marion

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32