O PZC PZC Golden Tulip Noordwijk Beach Amai Antwerpen donderdag 5 januari 2012 I3i r WEBWINKEL Noordwijk arrangement v.a. 99,- De bloemenbadplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aaneenvande vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ontspannings uitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is direct gelegen aan het strand en boulevard en beschikt over comfortabele kamers aan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voorzien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Wij hopen u te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aangenaam verblijf te bezorgen. Noordwijk arrangement: 2 overnachtingen met ontbijtbuffet lx drie gangen diner/buffet Leiden Museum Ticket. Deze museumbon biedt gratis toegang tot één van de acht musea van Leiden. Gratis gebruik van de relaxruimte en zwembad Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071- 36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijkbeach.nl o.v.v. actiecode GTNB101 Dit arrangement is geldig tot 31 maart 2012 op basis van beschikbaarheid. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Golden Tulip NOORDWIJK BEACH Adviesprijs vanaf €160,- Lezersprijs vanaf 99,-* Prijs is met aankomst doordeweeks en zondag 99 euro per persoon en met aankomst op vrijdag en zaterdag 109 euro per persoon. Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl. toeristenbelasting circa 3,10 p.p.p.n. Toeslag 1-persoons kamer 40,- per nacht. Toeslag kamer met zeezicht 20,- p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Dit zijn altijd kamers met zeezicht dus geldt hiervoor de toeslag. ^WEBWINKEL 3 dagen Shoppen, Cultuur en Chocola! Antwerpen is al sinds jaar en dag een hele leuke bestemming voor en paar dagen weg. De Antwerpse Zoo, het Diamantmu seum, de Onze Lieve Vrouwe Kathedraal, het Rubenshuis, de Vogeltjesmarkt en natuurlijk de vele cafés en restaurants. Maar bovenal; heel veel leuke boetiekjes! Shopliefhebbers moeten gewoon een keer naar Antwerpen toe. Slenteren over de bekende Keyseriei en de Meir, maar ook de Quellinstraat en de Frankrijklei zijn zeker een bezoekje waard vanwege de bekende modeontwerpers en prestigieuze interieurzaken. Voor een gezellige avond uit kunt u terecht in een van de vele cafés en discotheken, bij de Vlaamse Opera of een van de vele andere theaters. U verblijft in een mooie, ruime kamer in Lindner Hotel City Lounge Antwerpen. Dit prachtige hotel ligt in het centrum naast het centraal station, op 2 minuten lopen van het winkelhart van Antwerpen. Uiteraard uitgerust met alle faciliteiten die u van een modern 4-sterren hotel mag verwach ten en een gezonde dosis Bourgondische gastvrijheid. Tijdens uw verblijf wordt u verrast met allerlei lekkernijen waaronder een frietje en echt Belgisch pintje. Zoals onze zuiderburen zelf al zeggen: Amai! Da's lekker. Lindner Hotel City Lounge Antwerpen: Lindner Hotel Gity Lounge Antwerpen (4*+) is in 2007 nieuw gebouwd en ligt zeer centraal in de beroemde diamantwijk en het historische centrum van Antwerpen. Alles is prachtig aan dit hotel: het gebouw, de moderne inrichting, de luxe sfeervolle hotelkamers, "ARivé" restaurant en Bar Lounge. Op de 11e verdieping is een fitnessruimte en een traditionele sauna. Uw comfortabele kamer is uitgerust met flatscreen TV, Internetaansluiting, koffie- en thee faciliteiten, kluisje en minibar. Parkeren kunt u, tegen betaling, in de beveiligde parkeergarage van het hotel. Dit hotel zal echt aan uw ver wachtingen van een 4-sterren hotel voldoen; inclusief een gezonde dosis Bourgondische gastvrijheid! Inhoud: Voucher voor welkomstdrankje Diamond Drink 2 x overnachting in een luxe hotelkamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet Informatiemap van Antwerpen, incl. stadsplattegrond Typische Belgische bonbons bij aankomst Voucher voor een vers gebakken wafel op de Meir Voucher voor een Bolleke de Koninck op de Grote Markt Voucher voor een puntzak friet met mayonaise nabij de Suijkerrui Adviesprijs Lezersprijs *Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag alleengebruik: 35,- per nacht. Kinderen 0 t/m 3 jaar: gratis en 4 t/m 10 jaar: 50% korting (max. 1 bijzetbed mogelijk). Toeristenbelasting 2,50 p.p.p.n. Reserveringskosten 7,50 per boeking. Dit arrangement is geldig met aankomst op vrijdag, zaterdag en zondag t/m 29 december 2012, m.u.v. feestdagen Meer informatie en boeken N Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744 Marrea www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (hotelovernachtingen)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 31