Dvarlade/J Jan Willem Adriaan Bemdsen Christina Gijzel - van Nieuwenhuizen Christina Gijzel - van Nieuwenhuizen 3 2 familieberichten Mozes vraagt de heerlijkheid des Heren te zien. Exodus 33:12-17 Ondanks zijn positieve instelling en vechtlust heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en is hij aangemonsterd voor zijn laatste reis. Met veel verdriet maar dankbaar voor wie hij was, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa, echtgenoot van Stien van Marion Probolinggo (Ind.), 4-8-1929 f Temeuzen, 2-1 -2012 Temeuzen C.C. Bemdsen-van Marion Hoogerheide Ellen Bemdsen en Jaap van Hardeveld Sharon en Robin Temeuzen Willem Jan Berndsen Bachten Dieke, kamer 202 Correspondentieadres: De Wilg 17,4631 DD Hoogerheide Zaterdag 7 januari is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 10.30 uur de uitvaartdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in genoemd uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. "Laat zich 't orgel overal psalm 150:2 oude berijming Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van een van onze organisten Marco Eversdijk Wij zullen zijn bezielende orgelspel missen tijdens onze erediensten. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie Gods zegen en troostvolle nabijheid toe. Namens de Protestantse gemeente de Levensbron te Rilland-Bath Preses Klaas Petersen Scriba Lia de Peuter-Kooiman Opeens ziet de wereld er anders uit. Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Marco Eversdijk Vader van Jos, leerling uit klas b 1A Wij wensen Sandra, Niels, Arjen en Theo veel kracht en sterkte toe bij het zware verlies. Namens de mentor, leerlingen uit klas bl A en de medewerkers van Het Goese Lyceum, Leo de Kraker, rector Totaal onverwacht hebben wij het bericht ontvangen dat Jacobus (Ko) Francke is overleden. Ko was een vrolijke, dankbare deelnemer bij de creatieve activiteit binnen "de Onderneming". Wij zullen hem missen. Cliënten en medewerkers van Het Activiteitencentrum "de Onderneming" Gors woensdag 4 januari 2012 Waarom het liep Zoals het liep Heeft iemand ooit gevonden. De klok gaat zijn eigen gang In tienden van seconden. Na een lang en goed leven, is overleden onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma echtgenote van Maarten Gijzel overl. 16-9-2008 Kruiningen, f Kapelle, 6 september 1921 2 januari 2012 Kapelle Els en Kees Eversdijk Kapelle: Ko Gijzel Oosterland: Desy en Jan van Damme 's-Gravenpolder: Tony Gijzel Kapelle: Addy en Ed Kats (in herinnering) Anna Paulowna: Connie en Willem in 't Ven Dordrecht: Maarten en Alien Gijzel Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Cederhof" Kapelle. Correspondentieadres: Mauritsstraat 1-B, 4421JC Kapelle Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Cederhof" voor de liefdevolle verzorging. De dankdienst voor haar leven, zal worden gehouden op zaterdag 7 januari om 11.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 1 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve oma en overoma Kees en Dorothy, Flores, Merlijn Christl en Jan, Lisa, Irene, Pim Martin en Janine, Mare, Kim, Lars Louise en Sjaak, Ilse, Mariska, Niek Corien en Marcel, Daphne, Marsha, Cynthia Marnix en Madeleen, Jan, Krista, Rianne, Niek, Inge Danmar en Angelique, Tom, Rody Arno en Jacobine, Kirsty, Danielle Christiaan en Angela, Naomi, Lilli Christy en Menno, Teun, Fleur Eddy en Monique, Lieke Mike Kirsten en Freek Jasper Liesbeth en Oskar, Tobias Op nieuwjaarsdag ontvingen wij het droevige bericht dat plotseling is overleden Cora de vrouw van onze vriend en collega Lino Wij wensen Lino en verdere familie veel sterkte toe. De baancommissie TV Halve Maantje Wim, Adrie, Johan, Kees, Huib 0 IDensenlinq.nl Elke dag een stapje dich ter naar het eind Elke dag een beetje van je kracht verkleind Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet Doch al gaande wetend eens komt alles goed. Na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die haar omringden, overleed onze lieve moeder en oma Thona Wilhelmina De Molennaar-Schiettekatte sinds 2002 weduwe van Willem De Molennaar in de leeftijd van 83 jaar. Haar kinderen: Jaap en Marlies Aamoud en Peter Haar kleinkinderen: Ilonka en Jeroen Wibo en Julia Burgh-Haamstede, 2 januari 2012 Zorgcentrum Allévo Duinoord Kloosterweg 18-115 Correspondentie-adres: A. De Molennaar Dorpsstraat 22 4485 AH Kats Onze moeder en oma is opgebaard thuis bij Aamoud en Peter aan de Dorpsstraat 22 te Kats, alwaar u dagelijks van 13.00 tot 18.00 uur gelegenheid hebt tot afscheid nemen. De dienst van Woord en gebed voor familie en belangstellenden zal gehouden worden op vrijdag 6 januari om 13.30 uur in de Johanneskerk aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatshebben op de Algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er in 'Punt 3' aan de Kerkring gelegenheid de familie te condoleren. Moeder hield van rose en witte bloemen "Ons leven zal geborgen zijn en eenmaal zal het morgen zijn als helder licht ons overstraalt een Davidsster die nooit meer daalt Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Thona Wilhelmina Schiettekatte - Toos - gehuwd geweest met Willem de Molennaar (t 03-02-2002) in de leeftijd van 8.3 jaar. Middelburg: Toon (in herinneringen Jannie Pui-merend: Kees (in herinnering) en Ina Domburg: Wim (in herinneringen fo Vlissingen: Paul en Katie Nieuwerkerk: Wannes en Coba Zierikzee: Dries en Lenie Tervuren (België): Jan en Truus Zierikzee: Daan en Licia Goes: Jaap (in herinnering) en Coby Oostburg: M. van Hoeven-de Molennaar Neven en nichten Burgh-Haamstede, 2 januari 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32