Hltt OUD WORDT i 27 prominent 690. Iets stiller in musea 04 05 06 07 Uw goede voornemen is 300 waard!* EENMALIGE brieven Ontdek de grootste collectie bij de zitspecialist! WEEKAANBIEDINGEN! Bon voor een gratis brochure ji woensdag 4 januari 2012 10 - 18 u 10 - 18 10 - 18 u 10 - 17 u www.prominent.nu 0341 - 26 06 76 neg 4 dagg-hi Staat een speciaal op uw maat gemaakte relaxstoel al lang op uw verlanglijstje en vindt u gezond zitten belangrijk? Dan kan in ieder geval dit goede voornemen nu werkelijkheid worden. Prominent heeft voor deze eerste week van januari een unieke aanbieding voor u: 300.- euro voor uw oude stoel!* En als klap op de vuurpijl krijgt u deze week bij aankoop van uw stoel ook nog een lekkere fles champagne cadeau. Kunt u gelijk proosten op uw nieuwe aanwinst. Kom langs tot en met 7 januari óf bel 0341 - 26 06 76 voor een demonstratie thuis! Kl&'m of groo-f altijd op maat NIEUW NU 300.- VOORUWOUDESTOa f Deze week: 10% korting op de nieuwe collectie stoelen banken van 2012 Sta-op fauteuil Olivia Veel fauteuil voor een scherpe We nodigen u graag uit om 't met eigen ogen te zien. Van ipgö.- Geldig t/m 7 jan.- niet geldig i.c.m. andere acties. 'Geldig bij aanschaf van een fauteuil, bank of eetkamer op maat. Niet geldig i.c.m. andere acties. Steeds meer winkels op A-locaties, zoals de Middelburgse Nieuwe Burg, staan leeg. Dat drukt de huur prijs. foto Marcelle Davidse je nu moet onderhandelen over een nieuw huurcontract. Maar veel contracten staan tien jaar vast." Ze wijst op de toenemende roep om een flexibele overeen komst of een huursysteem op ba sis van omzet. Ondanks de stijgen de leegstand neemt het aantal vier kante meters vloeroppervlak nog steeds toe, signaleert Locatus. MIDDELBURG - De 41 Zeeuwse mu sea hebben het afgelopen jaar ge middeld drie procent minder be zoekers getrokken. De daling is deels te wijten aan het feit dat een aantal musea in 2011 tijdelijk geslo ten was. Het zomerseizoen was - door het slechte weer - gunstig voor de musea. Het Watersnoodmuseum in Ou- werkerk trok de meeste bezoekers (60.080), gevolgd door de Stoom trein Goes-Borsele (42.500), het Zeeuws Museum en het maritiem Muzeeum (beide 36.000 bezoe kers). De top 5 sluit met Terra Ma- ris in Oostkapelle dat in 2011 ruim 34.000 bezoekers trok. Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl Euro? Volgens CDA-Europarlementariër Wortmann worden revolutionaire stappen gezet in Europa om de eu ro te redden, waarschijnlijk rich ting afgrond. Brussel schijnt meer mogelijkheden te hebben om pro- bleemlanden al vroeg tot de orde te roepen en te bestraffen! Maar dat doen ze niet. Afspraken om eikaars beleid te con troleren en eventueel te corrigeren zijn in de maak. En de euro bestaat al tien jaar, dit houd je toch niet voor mogelijk. Een EU en een euro, geen contro le. Dat is net zoiets als een schuur in brand steken en daarna de brandweer oprichten. Controle helpt toch geen zier. Er is niemand die zich aan de regels houdt. Zelfs Roemer wil een hoger begrotingstekort. Waarschijnlijk volgt er dit jaar nog eens 25 x een crisistop en in 2013 nog eens. Neem de juiste beslis sing, geef toe dat de euro een mis lukking is en stop ermee of neem de neuro. A. de Waele H. Dunantstraat 20, Koewacht Sociale media Hyves en Facebook heten sociale media. Zijn ze wel zo sociaal? Staan er aan het hoofd niet inhali ge geldscheppers? Een bulk juris ten om zich in te dekken en bij el ke App verzinnen ze iets om nog meer over ons te weten te komen. Een timeline bijvoorbeeld. En de onnozele overheid verstrekt geen persoonsgegevens met als argu ment: privacy. Hoe onnozel kan je zijn? Heb niet de illusie dat er nog privacy bestaat. Uw gegevens zit ten in enorme databanken van de 'sociale media'. Die banken zullen groeien en groeien. Want geld is de norm. J. de Jonge Dolfijnstraat 12, Nieuwerkerk Ontpolderen Bleker komt steeds meer in het nauw om de Westerschelde. De krant baseert zich daarbij op infor matie van D66. 'De Europese Com missie zal naar de rechter stappen als Nederland geen goede weten schappelijk onderbouwing van de kabinetsplannen toont' werd door veel media opgenomen. Bleker daarentegen had net de Tweede Ka mer geïnformeerd over de stand van zaken van het natuurherstel in de Westerschelde. Hij is in gesprek met de Europese Commissie en in januari zal er een review van inter nationale wetenschappelijke ex perts klaar zijn over het rapport waarop het kabinetsplan om de Hedwigepolder niet te ontpolde ren gebaseerd is. Het bericht van D66 was dus veel te voorbarig en kan als stemmingmakerij gety peerd worden. Op 20 december vond D66 het ook niet noodzake lijk om in de Tweede Kamer bij het vragenuur of de regeling van werkzaamheden de dreiging van de Europese Commissie aan de or de te stellen. Leendert van Melle Havenpark 18, Zierikzee Jaarwisseling Slechts dertig afvalbakken, slechts drie containers en slechts tien ver keersborden zijn in Vlissingen tij dens de jaarwisseling vernield. Plus drie vernielde bushokjes maar die zijn 'gelukkig' niet van de ge meente. Verder nog een waslijst aan vernielingen, brandstichting en mishandelingen. Slechts 22 men sen werden aangehouden, het bleef allemaal binnen de perken. Je gelooft het toch niet als je dit leest! Als onze bestuurders dit op deze manier communiceren heeft het er toch veel van weg dat onze normen in snel tempo aan het ver vagen zijn. Kees van der Meer Wandeling 13, Zierikzee Eerst thuis proefzitten? Niets is zo prettig als de producten vrijblijvend bij u thuis uitte proberen. Zo ziet u direct of het pastl 0341 - 26 06 76 JA, stuur mij de gratis uitgebreide zitcomfort brochure. Naam Dhr Mevr Adres Postcode Plaats Telefoon E-mail Zonder postzegel opsturen naar. Prominent, Antw. nr. 707, 8070 WB Nunspeet Bezoek een winkel bij u in de buurt www.prominent.nu 0341 - 26 06 76 .1)3 i/rri« open V3rtJcr<iSuu' 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27