Duurzaam _30°/<J-40°/o [-50% Verleidelijke nu met korting tot wel 60% Verdachte (13) van branden zit nog vast 'Nieuw pand in 2014' Nieuw cursusaanbod video en fotografie Nieuwe eigenaren jan de Jonge Fietsen Reeks yogacursussen weer van start in 2012 Kenniscentrum Pro Work in EU-project Öndernemersplein 'YourSurprise.com groeit door in 2012' dinsdag 3 januari 2012 y£ j - - W m IBP V V Eén van de redenen voor Cees Bolijn óm in een nieuwe printer te investeren is de duurzaamheid van de nieuwe machine. De inkt is milieuvriendelijk en door de LED-technologie kost het drukken veel minder elektriciteit. Vanwege de continue groei van JMC Signmakers, is eigenaar Cees Bolijn al een tijdje bezig met nieuw- bouwplannen. Schuin tegenover het huidige pand wil hij een een veel groter bedrijfspand bouwen. 'Het zou mooi zijn als we eind 2014 kunnen verhuizen' ZIERIKZEE Kianoosh Gerami en Eef de Graaf van EK Gallery beginnen in de tweede week van januari met nieu we cursussen op het gebied van vi deo, fotografie en schilderen. De cursussen zijn bedoeld voor wie de eigen aparatuur beter wil leren ken nen en daarmee het foto- en of vi deomateriaal wil verbeteren. De lessen worden verzorgd in de EK Gallery in Zierikzee. Info en aanmelden via ekgallery.nl ZIERIKZEE Vanaf vandaag zwaaien Marco en Lucienne Kristalijn de scepter bij Jan de Jonge fietsen. Ze hebben de zaak overgenomen van Jan en Hen- nie de Jonge. De zaak aan de West straat in Zierikzee is gedurende de feestdagen gesloten geweest om vandaag in vernieuwde vorm te openen. De naam van de oude eige naar blijft voortbestaan in de naam van de winkel, al is 'tweewielers' vervangen door 'fietsen'. NOORDGOUWE Marianne van den Haak begint vol gende week met nieuwe reeksen yogacursussen. Naast zwanger- schapsyoga biedt ze ook Druyoga aan in het dorpshuis aan de Pauw straat in Noordgouwe. Druyoga is volgens Van den Haak een zachte maar krachtige vorm van yoga die voor iedereen geschikt is. Beide cursussen beslaan twaalf lessen. Info en aanmelden via www.atmar.nl Cees Bolijn (links) van JMC Signma kers is gisteren begonnen met de in stallatie van zijn nieuwe printer. foto Dirk-Jan Gjeltema BURGH-HAAMSTEDE Stichting Kenniscentrum Pro Work uit Burgh-Haamstede heeft samen met partijen uit Oostenrijk en Slovenië een Europees onder wijsproject ontwikkeld. Onder de noemer 'Development Center for Managerial Competences' worden managers in het midden- en klein bedrijf zogeheten 'soft skills' bijge bracht. Concreet gaat het om vaar digheden als op een goede manier met anderen kunnen communice ren. Volgens Theo Grefkens van Pro Work maken juist deze vaardig heden het verschil in het MKB. Meer info op www.demeca.com ZIERIKZEE De in Zierikzee gevestigde webwin kel YourSuprise.com verwacht in 2012 internationaal uit te breiden. Reden voor het bedrijf om in het nieuwe jaar de klantenservice uit te breiden en te bemannen met Ne derlands, Engels, Frans en Duits sprekende medewerkers. De webwinkel blijft zich richten op gepersonaliseerde cadeaus. Maandelijks komen tussen de tien en twintig nieuwe producten in het assortiment. Nieuwste investe ring zijn nieuwe printers die onder meer 'cases' voor mobiele tele foons en tabiets kan voorzien van een foto, tekst of eigen ontwerp. Dagelijks het nieuws in twee minuten videojournaal. Ma. tfmvr. om 10.00,16.00 en 22.00 uur, za. en zo. om 18.00 uur ^www.z2.nl door Raymond de Frel TERNEUZEN - De dertienjarige ver dachte van tal van container- en coniferenbranden in Temeuzen zit nog altijd vast. Hij wordt vandaag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Die be paalt of zijn hechtenis wordt ver lengd. De jongen uit Temeuzen werd vorige week donderdag opge pakt. Hij werd niet op heterdaad betrapt, maar maandenlang onder zoek leidde tot zijn aanhouding. De politie neemt de zaak hoog op; drie rechercheurs hielden zich de afgelopen maanden fulltime met de zaak bezig. Temeuzen werd in 2011 meerdere periodes opgeschrikt door tal van brandjes. In de eerste maanden van het vorige jaar gingen vooral coniferenhagen in vlammen op. In de zomermaanden bleef het rus tig, maar in oktober nam het aan tal branden weer toe. Dat was voor de politie aanleiding om het onderzoek te intensiveren; de maatschappelijke onrust steeg im mers door de brandjes. De brand stichter^) trokken zich daar niets van aan. Vorige week moesten con tainers bij onder andere de kinder boerderij het ontgelden. Een week eerder moest de brandweer uitruk ken voor brandjes in de wijk Zel- denrust. De jongen bracht de jaar wisseling in de cel door. „Of hij heeft bekend, kan ik niet zeggen. Dat zou het belang van het onder zoek kunnen schaden. We zijn nog volop bezig. Meerdere arresta ties zijn zeker niet uit te sluiten", aldus politiewoordvoerster Esther Boot. Een specialist op het gebied van jeugdzaken bij de politie houdt zich bezig met de begelei ding van de jongen. Het is SALE bij Livera en dat is verleidelijk! Lingerie en nachtmode Goes - Middelburg JS^Êk. Het is SALE bij Livera en dat is verleidelijk! Lingerie en nachtmode f!j Livera vindje ook sapph =<-|=,r>n- de collectie van: 0>1 1 xl 1 Triumph» -/ëlinak DKNY

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 57