Bimtmêt 7 Biutm Teva. W vwo Inrol WP Hamoap Fjall Exdrmte QTX MeuuU Stowe The North Face WS SheiUlbo Lace dinsdag 3 januari 2012 Een laars voor winterse omstandigheden is niet per definitie een lompe stapper. Dat bewijst de Teva W vero boot WP wel. Deze vrouwenlaars houdt je voeten lek ker warm en droog, maar oogt ook zeer modi eus. Het is een laars van nubuck leer, die hip en praktisch tegelijk is. Zo heeft deze laars van Teva zowel een rits- als een vetersluiting en een uitneembaar voetbed en is hij honderd procent waterdicht. De Teva W vero boot WP kost 179,95 euro. Meer informatie is te vinden op www.teva-nl.com Dit is een schoen waarmee je lange trektochten door win ters Noorwegen kunt maken. De Hanwag Fjall Extreme GTX is een sneeuwschoen voor de meest barre winter- condities. Hij heeft een uitneembaar wollen thermo- voetbed en een extra isolerende tussenzool. De icegrip profielzooi zorgt voor extra grip bij gladde omstandig heden. Erg handig is de uitneembare therm® binnen- schoen met veter. Die kun je binnen aandoen, terwijl de buitenschoen op de deurmat staat te drogen. De Hanwag Fjall Extreme GTX kost 285 euro. Meer info: www.hanwag.de Deze halfhoge schoen van het Duitse Meindl lijkt erg op de Ohio GTX van dezelfde fabrikant. Maar de Stowe GTX heeft een soort 'winterupgrade' gekregen. Zo wordt de schoen gele verd met een extra zooltje. Deze is gemaakt van lamsvel en maakt de schoen dus lekker zacht, comfor tabel en warm. Daarnaast heeft Meindl er een icegrip zool onder gedaan, zodat je op de been blijft, ook als het glad is. De Stowe GTX van Meindl kost 189 euro. Kijk ook op www.meindl.de Let op dames: je kunt tot bijna je knieën in de sneeuw staan en toch een vrouw zijn die met de mode meegaat. De The North Face WS Shellista Lace mag namelijk gezien worden. Outdoormerk The North Face heeft met dezè laars niet alleen naar de functie gekeken, maar nadrukkelijk ook naar de vorm. Het is een laars die er gewoon weg fantastisch uitziet. Dat hij volledig water dicht is en dat de geïsoleerde voering je voeten tijdens extreme koude lekker knus houdt, is mooi meegenomen. De zool van de The North Face WS Shellista Lace biedt ook nog eens extra grip op gladde ondergronden. Deze laars kost 150 euro. Meer informatie? Kijk op http://eu.thenorthface.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39