1 mmmm. Maria la Grand Hubrina Engelina Willemse-Schoenmaker Oma Willemse dinsdag 3 januari 2012 familieberichten 129 CU (Henseniinq.nl "Want bij U is de fontein des levens; in Uw licht zien wij het licht. Psalm 36:10 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend hebben wij aan onze Hemelse Vader overgedragen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Ij sinds 1-8-1999 weduwe van Pieter Riemens 's-Heer Arendskerke, 7 november 1924 Zwijndrecht: Rhenen: Amsterdam: Wageningen: Middelburg: Middelburg: Middelburg: Correspondentieadres: Omloop 35, 4336 JE Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 5 januari om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W) waarin zal voorgaan ds. W. Dekker. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de Petruskerk van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 1*4.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Serooskerke (W). i Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Petruskerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig delen wij mede dat is overleden onze zuster, schoonzuster en tante La Grand Maria weduwe van Pieter Riemens Vlissingen Piet La Grand t Nel La Grand - de Kok Nieuwdorp Adrie La Grand Tonnie La Grand - van Eldijk Heerhugowaard Truus La Grand - v/d Wetering Arie v/d Wetering Neven en nichten if"': 4? V* m 'iA s P s® ill - Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in zijn ver trouwde omgeving overleden mijn lieve man, onze zorg zame vader en betrokken opa Jacobus Kempe Ko 30 juni 1926 31 december 2011 Hanna Kempe-Verwei Koos en Ingrid Malouke Juriën Nick Desi en Stefan Zorgcentrum 'Cleijenborch' Kamer 204 Dr. Maasstraat 4 4486 BW Colijnsplaat Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 5 januari van 19.00 tot 19.30 uur in zorgcentrum 'Cleijenborch', kamer 206, Dr. Maasstraat 4 te Colijns plaat. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 6 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. - Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Bedroefd delen wij U mede dat na een moedig gedragen lijden is overleden onze zwager en oom Jacobus Kempe (Ko) echtgenoot van Hanna Verwei Wij wensen Koos, Ingrid en kleinkinderen sterkte toe. Namens Familie Verwei ICortgene, 2 januari 2012 Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondige ziekte, door de Heere van ons is weg genomen mijn geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Rijk Jacobus Rijksc in de leeftijd van 74 jaar. Krabbendijke: C.J.M. Rijkse-Koster Krabbendijke: Elien en Ko Wiegersma-Rijkse Nathalie en Lennard Jurian Yerseke: Lia en Hans Hoogesteger-Rijkse Walter Jeanne Corlize Krabbendijke: Wim en Jolanda Rijkse-Stekelenburg Ilco Lizanne 2 januari 2012 Nieukerckestraat 83 4413 EK Krabbendijke Gelegenheid tot condoleren donderdag 5 januari van 19.30 tot 20.30 uur en vrijdag na de begrafenis in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente te Krabbendijke. De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 6 januari om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot onze droefheid vernamen wij het overlijden, na een kortstondige ziekte, van onze medewerker Rijk Rijkse Jarenlang heeft hij vele hand- en spandiensten verricht in ons bedrijf. Wij konden altijd een beroep op hem doen. Sterke de Heere zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen in dit grote verlies. Drukkerij en boekhandel van Velzen bv L.J. Meeuwsen, directeur Krabbendijke, 2 januari 2012 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overopa Jacobus Cornelis Vreeke in de leeftijd van 88 jaar. Rilland: A. Vreeke-van der Maas Wilnis: Simon en Annemiek Wendy en Kurt, Ignace, Erinn Marco en Jolanda Angelique en Tom Kruiningen: Nel en Rinus (in herinnering) Silvi en John, Devi, Kailey Dennis en Shyla, Levi, Milan Krabbendijke: Marie Veronique Yerseke: Anneke en Kees Petra en Richard, Alexia, Iskander Annemiek en Richard, Teun, Gijs Simone en Ron Coen en Chantal Krabbendijke, 1 januari 2012 Correspondentieadres: Oostkilhoek 13 4411 DZ Rilland De afscheidsdienst, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt donderdag 5 januari om 13.30 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er iri "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling B, voor de zeer liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve, altijd belangstellende (over)opa Vreeke Petra en Richard, Alexia, Iskander Annemiek en Richard, Teun, Gijs Simone en Ron Coen en Chantal In alle rust is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Pieter Jacobus Willemse 11993 in de leeftijd van 87 jaar. Rinus Willemse in herinnering Koos Willemse tna Willemse-Zorge in herinnering Ina Willemse Koos Dijkens Adrie van Splunter in herinnering Cees Willemse Joke Willemse-Dobbelaar kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, 31 december 2011 Grevelingenstraat 36 Correspondentieadres: Havenkade 5 4311 BA Bruinisse De herdenkingsdienst zal donderdag 5 januari om 10.30 uur gehouden worden in het Stiltecentrum van "In't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. Dag lieve Peter en Petra Iris en Niels Christiaan en Saskia Rayna, Tygo en Feline Sabrina en Matthijs t Veere, 1 januari 2012 J. Riemens C.A. Riemens - de Puit Marleen en Maikel, Maren Evelien en Rick Eelco P.A. Riemens M. Riemens - Maljaars Lineke en Johan Annemiek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29